Whatsapp
Randevu Al
İletişime Geç

Altın İğne ile Cilt Tedavisi

Altın İğne ile Cilt Tedavisi

Altın İğne ile Cilt Tedavisi; Cilt yenileme, cilt gençleştirme, sıkılaştırma ve anti aging uygulamalar içerisinde yer alan Altın İğne ile Cilt Tedavisi cilt yüzeyine etki etmeden cilt altına mikro boyutlu iğnelerle radyofrekans verilerek doğal kolajeninin uyarılması işlemi olup, cilt analizi ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen Altın İğne Nasıl Uygulanır? Avantajları Nelerdir? gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

Altın İğne ile Cilt Tedavisi

Altın iğne cilt tedavisi cilt yüzeyine etki etmeden istenilen derinliği ayarlanmış küçük iğnelerin takıldığı başlık ile cilt altına radyofrekans verilerek vücudun doğal kolajeninin uyarılması işlemidir. Altın iğne cilt tedavisi direk olarak cilt içinde etki gösterdiği için cilt yüzeyinde de gözle görülür değişiklik hemen meydana gelir.

İğneli Radyofrekans ile İnce Çizgi Tedavisi
BENZER TEDAVİLER
İğneli Radyofrekans ile İnce Çizgi Tedavisi
Ameliyatsız cilt gençleştirme uygulaması olan İğneli Radyofrekans ile İnce Çizgi Tedavisi cilt dokusundaki ince çizgilerin deri altına verilen radyofrekans enerjisi ile açılmasını ve hafifletilmesini sağlayan etkin bir işlemdir.

Altın İğne Cilt Tedavisi Nasıl Yapılır?

Önce hastanın işlem yapılacak bölgesi temizlenir. İşleme hazır hale gelen bölgeye daha sonra lokal etki gösteren krem sürülür. Radyofrekans cihazının altın iğneli başlığı sayesinde deri altına otomatik olarak ayarlanan derinlikte girişler yapılır. Cilt altına verilen yüksek frekanslı enerji ile kolajen yapı uyarılır. Böylelikle deriye hasar vermeden doğrudan cilt altına ulaşılmış olunur. Gözle görülür değişime hemen şahit olabilirsiniz. Ayrıca her işlem öncesi başlıkların değiştirildiğini ve kişiye özel başlık kullanıldığını bilmelisiniz.

Neden Altın İğne Cilt Tedavisi Avantajları

Cildi gençleştirmek, kırışıklığı yok etmek, gözenek sıkılaştırmak, akne tedavisi, ter tedavisi, ciltteki çatlaklar gibi pek çok soruna çözüm olan bu yöntem tercih edilen estetik işlemlerin başında gelir. Her mevsim uygulanabilen bu yöntemle cildinizi içten harekete geçirerek onarabilir ve gözle görülür sonuçlara hemen kavuşabilirsiniz.

Altın İğne Cilt Tedavisi Yaptıranların Yorumları

Altın İğne Cilt Tedavisi Ağrılı mıdır?: Cilt yüzeyine anestezik etkili krem sürüldüğü için ağrı minimal düzeye indirilmiş olur. Hafif bir pembemsi görünüm oluşabilir.

Altın İğne Cilt Tedavisi Kalıcı mıdır?: Her mevsim uygulanabilir olması bir avantaj olan bu tedavinin kalıcılık süresi uzmanımızın tavsiyelerine uyan ve uymayan kişilere göre farklılık gösterir. Tabiki çevresel ve fiziksel etkileri de göz önüne almak gerekir. Gerekli tedbirler alınırsa kalıcılık süresi de uzatılmış olur.

Altın İğne Cilt Tedavisi Fiyatları

Yapılacak işleme göre fiyatlar da değişiklik gösterir. Örneğin akne izi tedavisinde birkaç seanstan daha fazlası gerekirken hafif bir kırışıklık tedavisinde birkaç seans yeterli olabilmektedir.

Böylelikle uygulanacak tedavi ve sansa göre de fiyatlarımız değişiklik gösterir. Daha fazla bilgi ve aklınıza takılan sorularınızın cevabı için sizleri uzmanlarımızla görüşmeye bekleriz.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Altın İğne ile Cilt Tedavisi Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

    Randevu Al

    Esmerlife Polikliniğine Hoşgeldiniz

    Ücretsiz danışmanlık için asistanlarımızla iletişime geçmek için aşağıdaki WhatsApp linkine tıklayın!

      (0)Seçilen Hizmet