Whatsapp
Randevu Al
İletişime Geç

Ameliyatsız Burun Estetiği

Ameliyatsız Burun Estetiği

Ameliyatsız Burun Estetiği; En popüler uygulamalardan Ameliyatsız Burun Estetiği burundaki estetik bozuklukların ve asimetri sorunlarının medikal estetik uygulamalarla yeniden düzenlendiği ve şekillendirildiği uygulamaları içerisinde barındırmakta olup, klinik değerlendirme ve uygulama öncesinde merak edilen Ameliyatsız Burun Estetikleri Nelerdir? Nasıl Uygulanır? ve Etkinlikleri Nelerdir? gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

Ameliyatsız Burun Estetiği yöntemleri içerisinde kullanılan yöntemlerin her biri cerrahi operasyonlara alternatif olarak kullanılmakta olan ameliyatsız teknikler bulunmaktadır. Medikal estetik uygulamaları içerisinde barındıran bu yöntemler, yüzün tam ortasında yer alan ve estetik görünümde bütünleyici özelliğe sahip olan burun üzerinde dikişsiz ve izsiz değişiklikler yapılarak görünümün değişmesine yardımcı olmaktadır.

Burun kökü yüksekliği, burun taban açısının değiştirilmesi, burun eğriliklerinin düzeltilmesi, burun ucu kalkıklığının arttırılması, burun deliklerindeki asimetri sorunlarının eşitlenmesi ve burun ile alın ilişkisinin yeniden düzenlenebildiği bu yöntemler herhangi bir kesi ya da dikiş izi olmadan oldukça çok kısa sürelerde tamamlanan ve iyileşme süreci gerektirmeyen uygulamalardır.

Ameliyatsız Burun Estetiği

Nefes alma, hava filtrelenmesi ve havanın nemlendirilmesi gibi foksiyonel bozukluklar dışındaki tüm estetik problemlerin medikal estetik teknikler ile hasta memnuniyetini kazanan tedaviler öncesinde burundaki estetik problemlerin analiz edilmesi ve uygulanacak yöntemin belirlenmesi için ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilirsiniz.

Ameliyatsız burun estetikleri ve yöntemleri hakkında detaylı bilgi almak, merak ettiğiniz soruları bize iletmek, ücretsiz muayene için randevu talebinde bulunmak ya da Ameliyatsız Burun Estetiği fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Burun Ucu Kaldırma
BENZER TEDAVİLER
Burun Ucu Kaldırma
Enjeksiyon ve iple askılama prosedürlerini içerisinde barındıran Burun Ucu Kaldırma işlemi burun şeklindeki estetik problemleri ve genel görünümü iyileştiren etkin tedavilerdir.

Burun Estetiğinde Kullanılan Yöntemler

Medikal estetik uygulamalar içerisinde kullanılmakta olan, dolgu, ip ve askılama yöntemleri burundaki fonksiyonel bozukluk dışındaki estetik sorunların giderilmesi amacı ile kullanılmakta olan başarılı ve etkili işlemlerdir.

Dolgu ile Burun Estetiği

Dolgu maddelerinin buruna enjeksiyon edilmesi şeklinde uygulanan bu Ameliyatsız Burun Estetiği yöntemlerinde hyalüronik asit ve toksin maddesi kullanılmaktadır. Medikal estetik uygulamalarında sıklıkla tercih edilen ve oldukça güvenli olan bu maddelerin cilt altı dokusuna enjekte edilmesi ile burun ucu düşüklüğü ile  burun konturu sorunlarına kadar pek çok problem çözümlenmektedir.

Burun şeklindeki bozulmalar, asimetri problemleri ve burun sırtındaki çöküntülerde yeni bir burun hattının oluşturulmasına olanak sunan bu enjeksiyon uygulamaları, küçük dozlar şeklinde problemli alan üzerinde belirlenen enjeksiyon alanlarından bir iğne yardımı ile enjekte edilmesi şeklinde uygulanmaktadır.

İp – Askılama ile Burun Estetiği

Ameliyatsız Burun Estetiği yöntemleri içerisinde en sık tercih edilen işlemler arasında iple burun askılama tekniğinin bulunduğunu söylememiz mümkündür. Burun ucu ve kanatlarındaki daralmalar ile burun ucu düşüklükleri gibi estetik sorunlarda kıkırdak ve kemik dokusuna herhangi bir müdahale yapılmadan özel askılama ipleri ile sorunu ortadan kaldıran bir işlemdir.

Cilt altına yerleştirilen özel medikal ipler yardımı ile özellikle burun ucu düşüklüklerinde üstün başarılı sonuçlar ortaya çıkaran bu işlem, ince uçlu iğneler yardımı ile herhangi bir kesi ya da dikişe ihtiyaç duyulmadan güvenli ve oldukça basit bir şekilde tamamlanmaktadır. Yani kanama, tampon ya da iyileşme süreci gerektirmeden burun ucu düşüklüğü problemini çok kısa bir süre içerisinde yok eden başarılı bir işlemdir.

Ameliyatsız Burun Estetiğinin Avantajları

Burun estetiği içerisinde kullanılan ameliyatsız estetik yöntemlerinin en önemli avantajı cerrahi işlem olmadığı i için kesi, dikiş, tampon, morarma ve iyileşme sürecinin olmamasıdır. Bununla birlikte yine cerrahi operasyonların sahip olduğu komplikasyon risklerini de taşımamaktadır. Çok kısa sürelerde küçük müdahaleler ve uygulamalar ile burundaki estetik problemlerin giderilmesini ve yeni ifadenin kazanılmasına yardımcı olmakta; sosyal ve profesyonel hayata hemen dönülebilmektedir.

Ameliyatsız Burun Estetiği Kimler İçin Uygundur?

Ameliyatsız Burun Estetiği yöntemleri içerisinde kullanılmakta olan teknikler ve uygulamalar burun küçültme ve ileri seviye burun kemiği sorunu olan hastalar ile birlikte; fonksiyonel problemi bulunan hastalar dışında tüm kadın ve erkeklere cerrahi müdahale olmadan çok kısa sürede uygulanabilmektedir.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Ameliyatsız Burun Estetiği Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

    Randevu Al

    Esmerlife Polikliniğine Hoşgeldiniz

    Ücretsiz danışmanlık için asistanlarımızla iletişime geçmek için aşağıdaki WhatsApp linkine tıklayın!

      (0)Seçilen Hizmet