ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

Ankara Aşırı Terleme Tedavisi

Ankara Aşırı Terleme Tedavisi

  Ankara Aşırı Terleme Tedavisi; Hijyen, estetik ve en önemlisi psikolojik sorunlara neden olan aşırı terleme şikayetlerinde tercih edilen Ankara Aşırı Terleme Tedavisi ile özellikle koltuk altı bölgesine uygulanan toksin sonucunda 6-8 ay gibi bir süre aşırı terleme sorunun önüne geçen etkin bir tedavi prosedürü olup, kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen Aşırı Terleme Nedenleri Nelerdir?, Enjeksiyon Yöntemi ile Ankara Aşırı Terleme Tedavisi gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Ankara Aşırı Terleme Tedavisi

  Aşırı Terleme (hiperhidrozis) vücudun su, tuz ve ısı dengesini sağlayan sağlıklı insanlarda oması gereken ve kişinin kontrolünde olmayan fizyolojik bir metabolizma sorunudur. Aşırı terleme, genellikle koltuk altlarında, el ve ayakta aşırı terleme ilen kendini gösterir.

  Aşırı Terleme Tedavisi
  BENZER TEDAVİLER
  Aşırı Terleme Tedavisi
  Hijyenik ve psikolojik sorunlara neden olan aşırı terleme problemlerinde kullanılan Ankara Aşırı Terleme Tedavisi ter bezlerinin bloke edilmesini sağlayan güvenli enjeksiyon yöntemidir.

  Aşırı Terleme Nedenleri

  Aşırı terleme alanı olan eller bireyin el sıkışmasını ve hatta yazı yazmasını engelleyecek kadar olabilir. Ayaklardaki terlemeler istenmeyen kokuya sebep olabilir. Terleme şikayetleri, bir çok yöntemle giderilebilmektedir.  Terlemenin nedenleri arasında aşırı sıcaklar, stres anları sayılabilir. İnsanların en sık şikayet ettikleri terleme bölgesi koltuk altı bölgesidir.

  Teknoloji her alanda olduğu gibi sağlık sektöründe de önemli gelişmelerle hızla ilerlemektedir. İnsan sağlığı için oldukça faydalı, hayati önem taşıyan teknolojik gelişmeler, tıp alanında birçok hastalığın, sorunun giderilmesine yardım sağlamaktadır.

  Enjeksiyon Yöntemi ile Aşırı Terleme Tedavisi

  Bir çok sayıda insanda uygulanan  toksin uygulaması yöntemi aşırı terlemeye çözüm olarak ülkemizde de tercih ediliyor. Özellikle koltuk altı bölgesine uygulanan toksin 6 ay ile 8 ay gibi uzun bir süre terleme ve terlemeden dolayı kokudan uzak kalmak mümkün hale gelebiliyor.

  İlerleyen zamanlarda tekrar kendini yenileyen bu durum Ankara Aşırı Terleme Tedavisi yani toksin uygulaması yöntemi ile bir süreliğine de olsa sizleri rahatlatıyor. El ve ayak bölgelerine uygulandığında ağrılar meydana getirebilen bu yöntem koltuk altına uygulanması durumunda herhangi bir ağrı oluşumuna meydan vermiyor. Bu işlemler öncesi kullanılacak anestezi kremleri ile ağrılarınızın daha az olması sağlanabilir.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Ankara Aşırı Terleme Tedavisi Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button
   ×