Cool Shaping Soğuk Lipoliz Bölgesel Zayıflama

Cool Shaping Soğuk Lipoliz Bölgesel Zayıflama

  Cool Shaping Soğuk Lipoliz Bölgesel Zayıflama; Dondurarak ve soğutarak zayıflatma olarak da adlandırılan Cool Shaping Soğuk Lipoliz Bölgesel Zayıflama kriyojenik soğutma, led ve vakum ile yağ hücrelerini hedef alan güvenli ve ekin bir zayıflama yöntemi olup, vücut analizi ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen Cool Shaping Soğuk Lipoliz Nedir? Nasıl Etki Eder? Seans Sayısı ve Aralıkları gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Cildin altında tüm vücudun dolaşan yağ dokusu “adipoz doku” olarak adlandırılmaktadır. Yağ hücrelerinden oluşan bu tabaka vücudun farklı bölgelerinde ve farklı yoğunluklardadır. Beslenme alışkanlıkları, hareketsiz yaşam, hormonal düzensizlikler, metabolizmanın yavaş çalışması, vitamin dengesizlikleri ve daha pek çok çeşitli etken sonucunda vücudun belirli bölgelerinde kalınlaşarak geniş depolar ve yastıklar oluşturmaktadır.

  Yağ hücrelerinin vücudun belirli bölgelerinde depolanarak kalınlaşması bölgesel kilo problemlerinin oluşmasına yol açmaktadır. Bölgesel kilolar ise dirençli lokal yağlar oldukları için diyet ve yüksek eforlu egzersizlere olumlu yanıt vermemektedir. Bu nedenle kalıcı yağlanma problemi olan kadın ve erkekler bölgesel zayıflama tedavilerine başvurmaktadır.

  Cool Shaping Soğuk Lipoliz Bölgesel Zayıflama

  Ense, gıdı, üst vücut, alt karın, karın, basen, baldır, bacak, üst kol ve sırt bölgelerinde artan yağlanma oranını hedef alarak lokal yağ oranlarını azaltan bölgesel zayıflama tedavileri içerisinde Cool Shaping Soğuk Lipoliz Bölgesel Zayıflama bulunmaktadır. Cilt altındaki yağ hücrelerini hassas ve kontrollü bir şekilde soğutarak fonksiyonlarını bozan Cool Shaping tedavisi öncesinde klinik değerlendirme ve vücut analizi gerçekleştirerek kişisel tedavi planlamanızın oluşturulmasına olanak sunmak için ücretsiz muayenemizden yararlanabilirsiniz.

  Uygulama alanında çevre dokuları ve organları etkilemeden yalnızca yağ hücrelerini hedef alan Cool Shaping ve bölgesel zayıflama tedavisi hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ve vücut analizi için randevu almak ya da Cool Shaping Soğuk Lipoliz Bölgesel Zayıflama fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  VelaShape ile Vücut Şekillendirme
  BENZER TEDAVİLER
  VelaShape ile Vücut Şekillendirme
  VelaShape ile Vücut Şekillendirme kızılötesi ışın, radyofrekans ve vakumla yağ hücrelerini parçalayan lenfatik dolaşımla atılımını sağlayan etkin bir tedavi yöntemidir.

  Cool Shaping Bölgesel Zayıflama Nasıl Uygulanır?

  Cool Shaping Soğuk Lipoliz Bölgesel Zayıflama tedavisi vakum, LED ve kriyo soğutma etkinliği bulunan non – invaziv bir tedavi prosedürüdür. İşlem bölgesinin aplikatörler ile ilk olarak 45 dereceye kadar ısıtılması sonrasında ani ısı değişikliği ile – 5 ila – 10 dereceye kadar soğutulmasını sağlayan kriyojenik soğutma için geniş aplikatörler kullanılmaktadır.

  Tedavide kullanılan el aletlerinin hedef alana yerleştirilmesinden önce anesteziye gerek yoktur. Özel jel içerikli Cool Shaping pedinin cilde serilmesi ve aplikatörlerin yerleştirilmesi ile kontrol edilebilir vakum seviyesi ile sıcak doku masajı uygulanmaktadır. Yağ hücrelerinin başlık ile vakumlanmasının ardından yağların vücut sıcaklığından izole edilebilmesi için ilk olarak ısıtılması sonra ani ısı değişimi ile soğutularak 45 ila 60 dakikalık seans süreci ile apoptoza yani kristalleşerek programlı hücre ölümüne girmesi sağlanmaktadır.

  Cool Shaping Bölgesel Zayıflama Uygulama Alanları

  Cool Shaping Soğuk Lipoliz Bölgesel Zayıflama tedavisi lokal ve dirençli yağlanma problemi bulunan vücudun pek çok bölgesinde uygulanabilir özelliğe sahiptir. Cihazda opsiyonel işlem yapılmasına olanak tanıyan ve geniş alanlarda kullanma olanağı sağlayan aplikatörler ile göbek, karın yan bölgeleri, sezaryen sonrasında alt karın, basen, uyluk, bacak ve sırt bölgeleri tedavi edilebilmektedir.

  Cool Shaping Bölgesel Zayıflama Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

  Cool Shaping bölgesel zayıflama tedavisi kişiselleştirilmiş seans protokolü ile uygulanmaktadır. İlk seanstan sonra da etkilerini gösteren tedaviden optimum başarı elde edilebilmesi için 4 hafta seans aralıkları ile 2 ila 3 seans uygulanması önerilmektedir. Yağlanma derecesine, hedef bölgeye ve ihtiyaca göre seans sayısı değişebilmektedir.

  Kimler Cool Shaping Bölgesel Zayıflama Yaptırabilir?

  Cool Shaping Soğuk Lipoliz Bölgesel Zayıflama tedavisi vücudun belirli bölgelerinde lokal ve kalıcı kilo problemleri bulunan tüm kadın ve erkeklere uygulanabilir özelliğe sahiptir. FDA onaylı ve oldukça güvenli bu ameliyatsız bölgesel zayıflama işleminin en belirgin özelliği ise doğumdan 3 ay sonra ve sezaryen sonrası yara iyileşmesinin ardından tercih edilebilir olmasıdır.

  Cool Shaping Soğuk Lipoliz Riskli Midir? Yan Etkisi Var Mıdır?

  Cool Shaping Soğuk Lipoliz FDA onaylı ve son derece güvenli bölgesel zayıflama ve vücut şekillendirme yöntemidir. Cerrahi işlemlerin komplikasyon riski barındırmayan bu tedavi yöntemi sonrasında uygulama alanında ciltte hassasiyet, kızarıklık ve ender durumlarda karıncalanma görülebilmektedir. Bu yan etkiler olası geçici yan etkiler olup; herhangi bir müdahaleye gerek kalmadan kendiliğinden kaybolmaktadır.

  Tüm bunların yanı Cool Shaping Soğuk Lipoliz Bölgesel Zayıflama işlem öncesinde cilt ve aplikatör arasında yerleştirilen özel jel içerikli koruyucu ped sayesinde ciltte ısı değişimi ile oluşabilecek deformasyonlar ve zararlar önlenmiş olmaktadır. Yüksek koruma sağlayan bu ped içeriğindeki termal bağ ile cilt yüzeyini koruyarak soğuktan donmasına ve soğuk yanıklarının oluşmasına engel olmaktadır.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Cool Shaping Soğuk Lipoliz Bölgesel Zayıflama Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button
   ×