ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

Ev Yapımı Yüz Maskesi

Ev Yapımı Yüz Maskesi

  Ev Yapımı Yüz Maskesi; Kişisel cilt bakım uygulamalarından olan Ev Yapımı Yüz Maskesi cilt yüzeyindeki yüzeyel problemleri basit ve etkili çözümler ve maskeler ile giderilmesini sağlarken başarılı sonuçlar ortaya çıkarmakta, cildi düzenli olarak arındırılmasını sağlamakta olup, Ev Yapımı Yüz Maskesi için kullanılan yöntemlere yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Ev Yapımı Yüz Maskesi

  Tabi ki her kadın güzel görünmek ister ve bu güzelliğini de elinden geldiğince uzun süre korumak ister. Hatta bunun için servetlerini bile harcayabilecek kişiler vardır. Peki size güzelliğiniz için bir servet ödemek zorunda olmadığınızı yani buna gerek olmadığını söylersem ne dersiniz? Evet cilt bakımınız için çok para harcamak zorunda değilsiniz. Bunun yerine evinizde bile rahatlıkla hazırlayabileceğiniz gayet basit ve etkili maskeler yapabilirsiniz.

  Medikal Cilt Bakımı
  BENZER TEDAVİLER
  Medikal Cilt Bakımı
  Çeşitli yöntemlerin, uygulamaların ve teknolojilerin kullanıldığı Medikal Cilt Bakımı tedavisi cildin yüzeyel ve derin temizliğinin yapıldığı ve cildin ihtiyaç duyduğu serumlar ile desteklendiği bir medikal estetik işlemdir.

  Süt

  Ev yapımı yüz maskesinde kullanabileceğiniz içeriklerden bir tanesi süttür. Aslında süt her şekilde cildiniz için çok faydalıdır. Bununla cildiniz  taze ve parlak bir görünüm kazanacaktır. Bir cam kasenin içine biraz pudra ve sütü koyup merhem kıvamına getirin bu karışımı yüzünüze iyice yedirdikten sonra birkaç dakika cildinizde kalsın daha sonra yüzünüzü ılık suyla yıkayıp ve yumuşak bir havluyla kurulamalısınız.

  Bal ve Yulaf Ezmesi

  İlk önce bir kapta yulaf ezmesini toz haline getirin bunu yapmak için bir blender kullanabilirsiniz. Bir fincan yulaf ezmesi yeterli olacaktır. Daha sonra bu yulaf ezmesinin üzerine biraz bal ekleyin ve ikisini iyice karıştırın. Bu karışıma 1 yemek kaşığı yoğurt ve 1 adet yumurtanın akını ilave edip hepsini bir kaşık yardımıyla iyice karıştırın. Artık yüzünüze uygulayabilirsiniz yüzünüze sürdükten sonra ortalama 15 dakika sonra yüzünüzü ılık suyla temizleyin.  Yulaf ezmesi sakinleştirici özelliğinden dolayı bal da çevrenin olumsuz etkilerinden cildinizi koruduğu için bu maske sizin için ideal bir cilt bakımı tarzı olacaktır.

  Yağ ve Şeker

  Benin en sık uyguladığım cilt maskesi yağ ve şeker maskesidir. Bu büyük ölçüde benim cildimi olumlu etkiliyor. Bu maske için en iyi seçim zeytin yağı ve beyaz şekerdir.  Bunları bir kabın içerisinde iyice karıştırdıktan sonra cildinize uygulayabilirsiniz. Cildiniz o kadar yumuşak olacak ki.

  Muz

  Diyelim ki dolabınızda ezilmiş muz gördünüz ezildiği için yiyemezsiniz de ama atmak da istemezsiniz peki bununla bir maske yapmaya ne dersiniz? Evet  bu cildiniz için harika bir maske olacaktır. Muzları iyice püre haline getirmeniz yeterlidir. Bu püreyi yüzünüze uygulayıp 20 dakika beklettikten sonra yüzünüzü temizleyebilirsiniz.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Yüz Maskesi Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button
   ×