Göbek Eritme Tedavisi

Göbek Eritme Tedavisi

  Göbek Eritme Tedavisi; Ameliyatsız bölgesel zayıflama prosedürü olan Göbek Eritme Tedavisi lokal yağları hedef alan yeni nesil teknolojik sistemler ve enjeksiyon uygulamalarının bulunduğu bölgesel zayıflama metotları olup, vücut analizi ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen Göbek İnceltme Tedavisi Yöntemleri Nelerdir? Nasıl Uygulanır? gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Hazır gıda tüketimi, beslenme alışkanlıkları, hormonal düzensizlikler, vitamin eksiklikleri, genetik yatkınlık ve hareketsiz yaşam vücut yağ oranın artmasına neden olmaktadır. Kilo artışı sonrasında ise vücut sağlığının ve formunun yeniden düzenlenmesi için diyet ve egzersiz programlarına başvurulmaktadır. Ancak yağ hücre yoğunluğu vücut bölgelerinde farklılık gösterdiği için basen, göbek, bacak içleri ve kollardaki bölgesel kilolarda istenilen zayıflama ve incelme elde edilememektedir.

  Bölgesel kilo olarak adlandırılan bu lokalize yağlar oldukça dirençlidir. Düzenli beslenme ve yüksek efor harcanan fiziksel aktivitelere olumlu yanıt vermemektedir. Bu durumlarda da vücut sağlığının ve şeklinin düzenlenebilmesi için bölgesel zayıflama tedavilerine başvurulmaktadır. Liposuction yani yağa aldırma cerrahisine alternatif olarak uygulanmakta olan bu tedaviler ameliyatların ve anestezinin beraberinde getirdiği korkuları, komplikasyonları ve riskleri barındırmadan konforlu ve pratik işlem olanağına sahip metotları içerisinde barındırmaktadır.

  Göbek Eritme Tedavisi

  En gelişmiş yeni nesil teknolojik sistemler ve enjeksiyon uygulamalarının bulunduğu bu tedaviler ile metabolik sendrom ve ciddi hastalıklara yol açan göbek probleminden etkili bir şekilde kurtulmak mümkündür. Günümüzde pek çok kadın ve erkek tarafından tercih edilen Göbek Eritme Tedavisi ile estetik görünümü bozan lokalize ve dirençli göbek yağlarından kurtulmak için ücretsiz muayenemizden yararlanarak vücut analizi gerçekleştirebilir; en etkin ve ideal tedavi planlamasının oluşturulmasına olanak sunabilirsiniz.

  Göbek bölgesindeki yağların yakımını hızlandırarak lenfatik dolaşım ile vücuttan atılımını kolaylaştıran göbek eritme tedavileri hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ön kontrol ve vücut analizi için randevu talebinde bulunmak ya da Göbek Eritme Tedavisi fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Göbek İnceltme
  BENZER TEDAVİLER
  Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Göbek İnceltme
  Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Göbek İnceltme criyo, LED ve vakum teknolojilerini bir arada kullanan etkin ve güvenli bir bölgesel zayıflama tedavisidir.

  Göbek Eritme Tedavisi Yöntemleri

  Kadın ve erkeklerde genel görünümü etkileyen göbek problemlerinin ve beraberinde getirdiği hastalık tablolarının ortadan kaldırılmasına yönelik uygulanan Göbek Eritme Tedavisi yöntemleri bulunmaktadır. Bu tedavi yöntemlerinin her biri özelleştirilmiş tedavi protokolleri ile uygulanmakta olup; yağlanma derecesi, depo yağların direnci, yaş ve cinsiyet gibi faktörlere bağlı olarak tercih edilerek tek başına ya da kombine olarak uygulanmaktadır. Aşağıda yer alan bu tedavilerden en ideal yöntemin belirlenebilmesi için ön kontrol ve vücut analizi önemli bir parametredir.

  Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme Tedavisi

  Göbek Eritme Tedavisi içerisinde en popüler yöntemlerden biri olarak Soğuk Lipoliz, dondurarak zayıflatma olarak adlandırılmaktadır. Lokalize göbek yağlarını soğuk lipoliz sisteminin özel başlığı ile emerek vakumlamaktadır. Yağ hücrelerinin yapısının bozulması ve kristalleşmesini sağlamak amacı ile sıcak uygulandıktan sonra – 5 ila – 10 dereceye kadar soğutan bu teknoloji çevre dokularda herhangi bir hasar ya da tahribata yol açmadan kristalleşen yağ hücrelerinin ölmesini sağlamaktadır. Apoptoza uğrayan yani ölen yağ hücrelerinin de lenfatik dolaşım ile vücuttan atılımını sağlayarak vücut şeklinin düzenlenmesine yardımcı olmaktadır.

  Mikroenjeksiyon ile Göbek Eritme Tedavisi

  Akupunktura benzeyen bir teknikle uygulanan Mezo – terapi işlemi, Göbek Eritme Tedavisi içerisinde üstün etkili sonuçlar ortaya çıkaran oldukça güvenli ve çok yönlü bir tedavidir. Kişisel ve özelleştirilmiş vitamin, mineral, aminoasit ve yağ yakıcı etken maddelerin sistemik olarak herhangi bir yan etki oluşturmadan göbek bölgesine enjekte edilmesi esasına dayanan güvenli bir tekniktir. Yağlanma derecesine, işlem bölgesindeki cilt kalitesine ve lenfatik dolaşımın hızına göre oluşturulan kokteyllerin cilt altındaki yağ hücrelerine enjeksiyonu sonrasında yağ depozitlerinin çözünmesini sağlayan bu tedavi, göbek bölgesindeki yağların lenfatik yolla boşalması sonrasında destek dokuları onarması etkinliği ile sıkılaştırıcı ve cilt kalitesini arttırıcı etkileri de gözlemlenmektedir.

  VelaShape ile Göbek Eritme Tedavisi

  FDA onaylı gelişmiş sistemlerden biri olan VelaShape teknolojisi bölgesel zayıflama, selülit tedavisi ve vücut şekillendirme işlemlerinde başarılı sonuçlara sahip bir yöntemdir. Kızılötesi ışın ve radyofrekans enerjisinin bir arada bulunduğu Göbek Eritme Tedavisi yöntemi cilt yüzeyine uygulandığında yağ hücrelerinin ısıtılarak köpükleşmesini sağlamakta ve lenfatik dolaşım ile vücuttan atılımını kolaylaştırmaktadır. Aynı esnada cilt katmanlarındaki ısı artışı fibroblastik aktiviteyi harekete geçirdiği için kollajen ve elastin liflerinin tetiklenerek cildin sıkılaşmasına yardımcı olmaktadır.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Göbek Eritme Tedavisi Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button
   ×