Whatsapp
Randevu Al
İletişime Geç

HydraFacial Cilt Yenileme

HydraFacial Cilt Yenileme

HydraFacial Cilt Yenileme; Son dönemde popüler bakım prosedürü olan HydraFacial Cilt Yenileme işlemi, cilt yüzeyine vakumlu bir basınçla ölü dokuların aspire edilmesini sağlayan estetik ve dermatolojik bir uygulama olup, cilt analizi ve kişisel bakım planlaması öncesinde merak edilen HydraFacial Nedir? Cilt Yenileme İşlemi Nasıl Uygulanır? ve Kimler HydraFacial Cilt Yenileme Yaptırabilir? gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

Cilt bakımı ve cilt tedavileri içerisinde kullanılan HdraFacial bakım sistemi, cilt yüzeyine vakumlu bir basınçla ölü dokuların aspire edilmesini sağlayan estetik dermatolojik bir işlemdir. Bir cilt yenileme uygulaması olan bu işlem, cildi temizleyerek ciltteki problemlerin giderilmesini ve cilt dokusunun gençleşmesini sağlamaktadır.

HydraFacial Cilt Yenileme, basınçlı ve vakumlu sistem başlığı ile temizleme işlemi yapmasının ardından püskürtme özelliği ile hyalüronik asit, antioksidan ve peptitlerin cilt altına pompalanarak iletilmesini sağlamaktadır. Cildin ihtiyacına göre hazırlanan ürünler ile cildi arındırarak yenileyen bu uygulama sonrasında canlı, kalitesi artmış ve parlak bir cilt ortaya çıkmaktadır.

HydraFacial Cilt Yenileme

Temizleme, arındırma, ölü dokuları soyma, nemlendirme, ürün iletimi sağlama, yenileme ve koruma gibi çok yönlü etkilere sahip olan HydraFacial cilt bakımı öncesinde ön kontrol gerçekleştirerek cilt analizi yaptırmak ve cilt problemine uygun tedavi planlamasının oluşturulmasına olanak sunmak için ücretsiz muayenemizden yararlanabilirsiniz.

Güvenli, hızlı ve etkili bir cilt bakım uygulaması olanağı sunan, her cilt tipinde ve cilt probleminde farklı yanıtlar veren HydraFacial uygulaması hakkında merak etmiş olduğunuz soru ve görüşlerinizi iletmek, ücretsiz muayene için randevu talebinde bulunmak ya da HydraFacial Cilt Yenileme fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Altın Maske
BENZER TEDAVİLER
Altın Maske
Cilt bakım ve tedavi prosedürü olan Altın Maske tamamen organik ve cildi destekleyen bileşenleri içerisinde barındıran 24 ayar saf altın içeren oldukça etkili bir cilt maskesidir.

HydraFacial Cilt Yenileme Nasıl Uygulanır?

Cildin temizlenmesi ve etkili ürün iletiminin sağlanması amacı ile uygulanan HydraFacial Cilt Yenileme işlemi, cildin temel yapı taşları içerisinde bulunan hyalüronik asitin, elastin ve kollajen doku hücrelerinin aktivitesini arttıran pepditlerin ve antioksidanların herhangi bir enjeksiyon işlemi olmadan vakum ve püskürtme özelliği ile cilt altına iletildiği bir teknolojik sistemdir.

Dört aşamalı bir cilt bakım ve cilt yenileme tedavisi olan HydraFacial işlemi ilk olarak lenfdrenaj, temizleme ve peeling etkilidir.  İşlemin ilk basamağında lenfatik damarların açılması ve dolaşımın düzenlenmesi amaçlanmaktadır. Lenfdrenaj uygulamasının yapılmasının adından cilt toz, kir ve makyaj kalıntılarından temizlenmektedir. Tıkalı gözenekleri açan ve cildi arındıran bu aşama sonrasında peeling uygulanmaktadır. Peeling cildin en üst katmanında yer alan ölü dokunun temizlenmesini sağlamakta ve işlemin daha kaliteli bir yüzeye uygulanmasına olanak sunmaktadır.

İkinci aşama eksrtasyon ve nemlendirmedir. Bu aşama temizlenmiş ve gözenekleri açılmış cilt yüzeyine sistem başlığı aracılığı ile basınçlı vakum uygulanmaktadır. Bu vakumlama gözeneklerde biriken siyah noktaların, sivilce ve akneye yol açan yağların temizlenmesini sağlamaktadır. Özellikle siyah nokta, sivilce ve akne problemlerinde önemli bir basamağı oluşturmaktadır.

Üçüncü aşama ise onarım ve korumadır. Onarım ve koruma aşaması, temizlenmiş cilt yüzeyine ürünlerin sürülmesi ve sistem başlığının püskürtme özelliğinden yararlanılarak cilt altına etkili ürün iletiminin sağlanmasıdır. Cilt kalitesini maksimum seviyeye çıkarmayı ve desteklemeyi amaçlayan bu aşamada leke, iz, kırışıklık ve gevşeme problemleri hedef alınmaktadır.

İşlemin son aşaması led tedavisidir. Bu aşama cilt altına iletilen ürünlerin etkinliğinin arttırılması ve sağlıklı doku hücrelerinin aktive edilmesini sağlamaktadır. Farklı dalga boylarındaki led ışıkların rejenerasyon etkisinden yararlanılarak gerçekleştirilen bu destek aşama sonrasında yenilenme ve yatıştırma etkinliği ile birlikte HydraFacial Cilt Yenileme tedavisi sonlanmaktadır.

Kimler HydraFacial Cilt Yenileme Yaptırabilir?

Yalnızca vakumlama yöntemi ile herhangi bir acı ya da ağrı hissi oluşmadan gerçekleştirilen bu işlem, tüm cilt tiplerinde, her yaşta kadın ve erkeğe uygulanabilir özelliktedir.

HydraFacial Cilt Yenileme Sonrası Görülen Etkiler

Tek bir seansta uzun süreli ve kalıcı etkiler ortaya çıkararak cilt kalitesini yenileyerek arttıran HydraFacial Cilt Yenileme işleminden sonra uygulamanın ilk etkilerini anında hissetmek mümkündür. Kuru, yağlı cilt problemleri, siyah nokta, sivilce ve akne, ince çizgi, leke, tıkalı ve geniş gözenekler ile pigmentasyon sorunlarında üstün etkili sonuçlar çıkaran bu yenileme tedavisi ile cilt derinlemesine temizlenirken, kullanılan ürünler sayesinde cilt problemleri hafifletilmektedir. Cilt nem dengesinin ve hidrasyonunun sağlanması ile daha canlı, yenilenmiş, gençleşmiş ve parlak bir görünüm elde edilmektedir.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
HydraFacial Cilt Yenileme Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

    Randevu Al

    Esmerlife Polikliniğine Hoşgeldiniz

    Ücretsiz danışmanlık için asistanlarımızla iletişime geçmek için aşağıdaki WhatsApp linkine tıklayın!

      (0)Seçilen Hizmet