İple Boyun Germe

İple Boyun Germe

  İple Boyun Germe; Ameliyatsız cilt estetiği tedavilerinden olan İple Boyun Germe yönteminde cilt altına mikro iğneler aracılığı ile işleme özel iplikler yerleştirilerek sarkmış olan cilt dokularının askılanması sağlanmakta olup, İp ile Boyun Germe Nasıl Yapılır? Avantajları Nelerdir? gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  İple Boyun Germe

  İp ile boyun germe yönteminde cilt altına mikro iğne yardımıyla özel iplikler konularak sarkmış dokuların askılanması sağlanır. Böylece olası cilt izleri ve uzun süreli operasyonlara gerek kalmadan boyun ve gıdı yani dekolte bölgesi genç ve estetik bir görünüme sahip olur.

  İple Badem Göz Estetiği
  BENZER TEDAVİLER
  İple Badem Göz Estetiği
  İple Badem Göz Estetiği özel iplerin cilt altına yerleştirilerek göz dış kenarlarının yeniden şekillendirilmesini sağlayan ameliyatsız cilt germe yöntemidir.

  İp ile Boyun Germe Nasıl Yapılır?

  Bu işleme ihtiyaç duyan hasta öncelikle sorunun tespiti ve kullanılacak ip miktarı için muayene edilir. İp ile boyun germe işlemine karar verilen hastanın dekolte bölgesi önce solüsyonla temizlenir daha sonra ise anestezik madde içeren krem ile uyuşturulur. Önceden işaretlenen yerlerden mikro iğnelerle giriş yapan uzmanımız bu yerlere iğne ucundaki özel ipin istenilen yere yerleştiğinden emin olduktan sonra iğneleri çıkarması ile işlem sona erer. İşlem bölgesinde hafif geçici bir kızarıklık meydana gelebilir.

  İp ile Boyun Germe Avantajları

  İp ile boyun germe işlemi hem herhangi bir kesi izi olmadan hem de uzun bir iyileşme süreci gerekmeden uygulanabilir popüler bir tercihtir. Uygulamayı müteakip etki gösteren ip ile boyun germe işlemi uzun süre etkinliğini korur. Gerdan bölgesi dediğimiz gıdı ve boyun bölgesi gerilme işlemi ile daha gergin daha sıkı ve daha genç, sağlıklı bir görünüme kavuşur. Mikro iğneler ile boyun bölgesine yerleştirilen iplere vücut tepki gösterir ve kolajen aktivasyonu harekete geçmiş olur.

  İple Boyun Germe Yaptıranların Yorumları

  İp ile Boyun Germe Kalıcı mıdır?: Ortalama bir kalıcılık süresine sahip ip ile boyun germe işlemi kişinin deri yapısına da bağlılık gösterir. Bazen bazı hastalarımızda ilk işlem sonrası başka bir tarih verilerek rötuş muayenesi istenilebilir.

  İp ile Boyun Germe İşlemi Ağrılı mıdır?: Boyun bölgesini gerecek olan ipler yerleştirilmeden önce bölge uyuşturulduğu için ağrıya duyarsız bir şeklide acı hissedilmez. Hafif geçici kızarıklıklar meydana gelebilir.

  İp ile Boyun Germe Fiyatları

  İp ile boyun germe yönteminde kullanılacak ip miktarı, deforme olmuş bölgenin genişliği gibi değişkenlik gösteren faktörlere bağlı olarak fiyat belirlenir.  Ön muayene ve ayrıntılı bilgi için polikliniğimize başvurabilirsiniz.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  İple Boyun Germe Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button
   ×