Kavitasyon ile Bölgesel Zayıflama

Kavitasyon ile Bölgesel Zayıflama

  Kavitasyon ile Bölgesel Zayıflama; Ameliyatsız bölgesel incelme tedavisi olan Kavitasyon ile Bölgesel Zayıflama utrasonik ses dalgaları ile yağ hücrelerinin duvarlarını parçalayan yeni nesil bölgesel zayıflama tedavisi olup, vücut analizi ve kişisel seans planlaması öncesinde merak edilen Kavitasyon Nedir? Nasıl Uygulanır? ve Seans Sayısı gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Metabolizma, düzensiz ve yanlış beslenme alışkanlıkları, hormonal düzensizlikler, hareketsiz yaşam, vitamin dengesizlikleri ve psikolojik etmenler gibi pek çok faktör bölgesel kilo ve yağlanma sorunlarına neden olmaktadır. Pek çok etkenin önemli rol oynamış olduğu bu bölgesel yağlar diğer vücut bölgelerindeki yağlanma seviyesine ve yapılarına göre farklı olduğu için kilo probleminin buralarda daha yaygınlaşmasına ve derinleşmesine neden olmaktadır.

  Bölgesel kilo sorununa neden olan depo yağlar diyet ve fazla efor harcanan fiziksel hareket ya da sporlara direnç göstermektedir. Bölgesel kilo sorununa neden olan yağlar farklı yapılarda olduğu için bu yağlardan kalıcı etkili ile kurtulmak ve çözüme kavuşturmak bölgesel zayıflama tedavileri ile mümkün olmaktadır. Ameliyatsız bölgesel incelme tedavileri içerisinde kullanılan yeni nesil teknolojik cihazlar ve medikal estetik tedaviler ile depo yağların yapılarının bozulması ve vücut sıkılaştırıcı etki ile optimum başarı alınması hedeflenmektedir.

  Kavitasyon ile Bölgesel Zayıflama

  Üstün etkili ve güvenli işlem olanağı sunan bölgesel incelme ve selülit tedavileri içerisinde kullanılan en popüler uygulamalardan biri Kavitasyon teknolojisidir. Bölgesel yağları ultrasonik ses dalgaları ile parçalayarak yağ yakım hızını arttıran bu Kavitasyon ile Bölgesel Zayıflama tedavisi, hücre sıvısında ani ve yükse basınçlı değişikliklere yol açarak etki mekanizmasını çalıştırmaktadır. Bunun sonucunda da dirençli yağların yapısını sıvılaştırarak bölgesel incelme elde edilmesini sağlamaktadır.

  Utrasonik ses dalgaları ile yağ hücrelerinin duvarlarını parçalayarak yapılarını bozan ve kilo problemine neden olan bölgeden uzaklaştıran Kavitasyon ile bölgesel incelme tedavisi öncesinde kişisel tedavi planlamasının oluşturulmasına olanak sunmak için ücretsiz klinik muayenemizden yararlanarak vücut analizi yaptırabilirsiniz.

  Herhangi bir cerrahi prosedüre gerek kalmadan yalnızca cilt yüzeyinden uygulanarak optimum başarı sağlayan Kavitasyon teknolojisi hakkında detaylı bilgi edinmek, ücretsiz muayene ve vücut analizi için randevu talebinde bulunmak ya da Kavitasyon ile Bölgesel Zayıflama fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  LPG ile Bölgesel Zayıflama
  BENZER TEDAVİLER
  LPG ile Bölgesel Zayıflama
  Ameliyatsız bölgesel incelme ve selülit tedavisi yöntemi olan LPG ile Bölgesel Zayıflama vakumlama ile zayıflama olarak ifade edilen bir yöntem olmakla birlikte bir lipomasaj tekniğidir.

  Kavitasyon Nedir?

  Kavitasyon teknolojisi, ultarsonik ses dalgalarının kullanıldığı yeni nesil bölgesel zayıflama ve selülit tedavisi sistemidir. Dirençli ve depo yağları hedef alarak çalışan bu sistem, ultrasonik incelme olarak da adlandırılmaktadır. Diyet ve egzersizlere direnç gösteren yağlanmalarda yağların yakım hızını arttırmak için ultrasonik ses dalgalarının kullanıldığı Kavitasyon ile Bölgesel Zayıflama işlemi oldukça güvenli ve konforludur. Ultrasonik ses dalgalarının bölgesel yağlarda belirli büyüklüklerde oluşturduğu basınç ve patlama ile etki mekanizmasını çalıştırmaktadır. Böylece hücre sıvısında oluşan basınç değişiklikleri ile yağları parçalayarak sıvılaştırmakta, lenfatik dolaşım ile vücuttan atılımına yardımcı olmaktadır.

  Kavitasyon ile Bölgesel İncelme Nasıl Uygulanır?

  Ultrasonik incelme yöntemi olarak adlandırılan Kavitasyon ile Bölgesel Zayıflama tedavisi oldukça pratik ve konforlu bir işlem prosedürüne sahiptir. Klinik muayene ve vücut analizi ile sorunlu bölgelerin ve seans planlamalarının oluşturulmasının ardından depo yağların direncine ve yayılımına göre ultrasonik ses dalgalarının basıncı belirlenmektedir. Kavitasyon teknolojisi üzerinde doz ve sistem ayarlamaları yapıldıktan sonra cihaz başlığının cilt yüzeyinde konforlu hareket edebilmesini sağlamak için jel sürülmektedir. Daha sonrasında sistem başlığı cilde temas ettirilerek ultrasonik ses dalgalarının sorunlu bölgelere iletilmesi sağlanmaktadır. Yağlanma bölgelerinin düzenli olarak doku masajı tekniği ile taranmasının ardından da seans tamamlanmış olmaktadır.

  Kavitasyon ile Bölgesel İncelme Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

  Kavitasyon ile Bölgesel Zayıflama seans şeklinde uygulanan bir tedavidir. Seans sayısı ve seans aralıkları işlem bölgesine, yağlanma derecesine, seanslardan alınan başarıya ve ihtiyaca göre planlanmaktadır. Ancak seanslardan alınan optimum başarı ve lenfatik dolaşımın hızına bağlı olarak genellikle 3, 7 ya da 10 gün seans aralıklarında 6 ila 8 seansa ihtiyaç duyulmaktadır. Her seans aralığında incelme ve başarı değerlendirilerek yeni seans planlaması oluşturulabilmektedir.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Kavitasyon ile Bölgesel Zayıflama Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button
   ×