Koltuk Altı Bölgesine Epilasyon Uygulaması

Koltuk Altı Bölgesine Epilasyon Uygulaması

  Koltuk Altı Bölgesine Epilasyon Uygulaması; Lazer teknolojilerinin farklı dalga boyu ve farklı tedavi yöntemleriyle Koltuk Altı Bölgesine Epilasyon Uygulaması yapılarak istenmeyen tüyler yok edilmesi işlemi olup, kadın ve erkekler tarafından oldukça sık merak edilen Koltuk Altı Lazer Epilasyon Nedir? Nasıl Uygulanır? hakkındaki konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Koltuk altının kılları kadınlarda estetik olarak rahatsız olduğu bir bölgedir. Tüm dünyada da en fazla epilasyon yapılan bölgedir. Genellikle Koltuk altının kılları sert ve kalındır. Kıl yerleşimi epilasyonu uygulaması için çok uygun. Başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Bu bölgede epilasyon yapılmasında endişe edecek her hangi bir sorun yaratmaz.

  Koltuk Altı Bölgesine Epilasyon Uygulaması

  Aşırı kıl, aşırı terleme ile beraber koku yapmaktadır. Bazı kimsede kıl dönmesi yapar, apse yapar ve enfeksiyona da neden olabilir. Epilasyon uygulanacak bölgede kılların ortadan kaldırdığı bu tip sorunlar için iyi bir çözüm seçeneğidir. Koltuk altında epilasyon başarı sağlamaktadır. Hızlıdır ve pratiktir. En çok 5dk da 2 koltuk altının birden sonuçlandırılabilmektedir.

  Koltuk Altı Lazer Epilasyon
  BENZER TEDAVİLER
  Koltuk Altı Lazer Epilasyon
  Koltuk Altı Lazer Epilasyon hijyen sorunlarına yol açan koltuk altı tüylerinin lazer ışınları ile yok edilmesini amaçlayan kalıcı ve güvenli epilasyon tedavisidir.

  Koltuk Altı Lazer Epilasyon

  Kadınların en fazla epilasyon uygulamasını istediği bölgedir. Bu bölgeye yoğun talebin sebepleri arasında; toplumsal ve kişisel etkenler, batıkların sık olması da sayılabilir. Bölgeye epilasyon uygulamasını düşünen kişiler yersiz korkuları olduğu görülmektedir. Bazı kişinin kıl yapısı özelliğinden bölgede kıl dönmesi çok olur. Sonuçta Bu durum apseleşmeye yol açar ve enfeksiyona neden olur.

  Böyle problemleri olan kişilerde epilasyon çok iyi bir seçenektir. Kıllar ortadan kalktığında bu problem ortadan kalkar. Genital bölgede ayrıca kılsız olmak, kişinin özel bir tercihidir. Kadınlar bikiniden görünen kıldan estetik olarak rahatsız olmakta. Epilasyon estetik rahatlık sağlar. Epilasyon genital bölge yerleşim ve kıl yapısı sebebiyle çok iyi cevap veren bir bölgedir.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Koltuk Altı Lazer Epilasyon Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Bayanlar İçin
   Tüm Vücut Bayan
   Tüm Bacak Bayan
   Alt Bacak Bayan
   Üst Bacak Bayan
   Tüm Kol Bayan
   Yarım Kol Bayan
   Kol Altı Bayan
   Genital Bölge Bayan
   Bikini Bayan
   Göbek Bayan
   Sırt Bayan
   Göğüs Arası Bayan
   Göğüs Ucu Bayan
   Yüz Bayan
   Bıyık Bayan
   Çene Bayan

   Erkekler İçin
   Sakal Üstü Erkek
   Kulak Erkek
   Boyun Erkek
   Ense Erkek
   Kaş Erkek
   Tüm Sakal Erkek
   Tüm Kol Erkek
   Yarım Kol Erkek
   Göğüs Erkek
   Sırt Erkek

   Call Now Button
   ×