Lazerle Ben Aldırma

Lazerle Ben Aldırma

  Lazerle Ben Aldırma; Çeşitli cilt probleminin tedavisinde kullanılan lazer teknolojisinin kullanıldığı Lazerle Ben Aldırma işlemi pigment hücrelerini hedef alarak cerrahi prosedür olmadan benin neden olduğu estetik problemi iyileştiren güvenli bir prosedür olup, uygulama ve tedavi öncesinde merak edilen Lazerle Ben Alma Nasıl Yapılır? Avantajları Nelerdir? ve Lazerle Ben Alma Fiyatları nasıl belirlenir gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Lazerle Ben Aldırma

  Diğer adı nevus olan benler kimi zaman doğuştan kimi zamanda sonradan vücudumuzun değişik bölgelerinde çıkabilmektedir. Bunların çoğu zararsızken ilerleyen zamanlarda estetik ve sağlık açısından sorunlar meydana getirebilir. Bu yüzden en etkili cerrahi müdahale gerektirmeyen yöntem ben aldırma işlemidir.

  Lazerle Ben Alma Nasıl Yapılır?

  Çoğu zaman iyi huylu olan benler bazen kötü huylu da çıkabiliyor. Kötü huylu olan benlere lazer tedavisi uygulanmaz cerrahi müdahale gerekir. İyi huylu olan benler cerrahi işleme gerek kalmadan lazer sistemi ile birlikte yok edilir. Kısa sürede yapılan bu işlem esnasında hastanın acı duyması halinde lokal anestezi yapılarak hastanın ağrı hissetmemesi sağlanır. Tedavi süresi hızlı ve kısa olduğundan birden fazla ben aldırma işlemi uygulanabilir.

  Ben Aldırma Tedavisi
  BENZER TEDAVİLER
  Ben Aldırma Tedavisi
  Ameliyatsız ben alma yöntemi olan Ben Aldırma Tedavisi doğumsal ya da sonradan oluşan cilt benlerindeki melanositlerin lazer teknolojisi ile hedef aldığı bir cilt tedavisi işlemidir.

  Lazerle Ben Alma İşleminin Avantajları

  Lazerle ben aldırma işlemi gerek estetik gerekse sağlık problemleri açısından en uygun ve ideal yöntemdir. Cerrahi bir müdahale gerektirmeyen bu yöntem sizi istemediğiniz, rahatsızlık duyduğunuz ve size sıkıntı çıkaran benlerden kurtulmanız için en iyi imkanı sunuyor. Lazerle Ben Alma işleminin avantajlarını sayacak olursak;

  • Lazer ile ben aldırma işleminde benler çok büyük olmadığı sürece iz bırakmazlar.
  • Rahatsızlık duyduğunuz bölgeden yok edilmesi kolaydır.
  • Pratik bir uygulama olduğu için lazer ile ben aldırmada birden fazla beni aynı anda aldırabilirsiniz.
  • İyileşme hızlı olduğu için pansumana gerek kalmaz.

  Lazerle Ben Aldırma Yaptıranların Yorumları

  Lazerle Ben Aldırma İşleminin Sonuçları Kalıcı mıdır?: Lazer ile ben aldırma işleminin sonuçları benlere göre farklılık gösterir. Bazıları tek seansta kalıcı sonuçlar doğururken bazı benler tekrar çıktığı için birkaç seans gerektirebilir. Yani yapılacak işlem için en doğrusu ön muayene için doktorlarımızla görüşme olacaktır.

  Lazerle Ben Alma İşlemi Ağrılı mıdır? :Hastalarımıza duruma göre lokal anestezi uygulanır dolayısıyla herhangi bir ağrı hissedilmez. İşlemden sonra hafif bir kızarıklık meydana gelir ve bu kızarıklık ilerleyen zamanlarda geçer.

  Lazerle Ben Aldırma Fiyatları

  Lazer ile ben aldırma işleminde fiyatlar benin boyutu, sayısı, benin tipi ve bulunduğu yere göre farklılıklar gösterir. Daha detaylı bilgiler için polikliniğimizde ön muayene için radevu alabilirsiniz.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Lazerle Ben Aldırma Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button
   ×