Lenf Drenaj Nedir? Faydaları Nelerdir?

Lenf Drenaj Nedir? Faydaları Nelerdir?

  Lenf Drenaj Nedir? Faydaları Nelerdir?; Bölgesel Zayıflama ve Selülit Tedavisi yöntemlerinden olan Lenf Drenaj Nedir? Faydaları Nelerdir? sorusuna vücuda basınç masajı yapan cihazlarla, lenfatik ve venöz dolaşımı hızlandıran ve damarlar arasında biriken sıvıyı drene eden sistem denilmekte olup, Lenf Drenaj Nedir? Faydaları Nelerdir? Kimlere Uygulanır? gibi merak edilen önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Lenf Drenaj Nedir? Faydaları Nelerdir?

  Vücuda basınç masajı yapabilen cihazlarla, vücuttaki lenfatik ve venöz dolaşım hızlandırılır böylece damarlar arasında biriken sıvının drene edilmesine ortam yaratılır. Çeşitli hastalıklar sebebiyle vücutta oluşan ödemin atılmasında, selülit bakımında, bölgesel zayıflama ve vücut sıkılaştırma programlarının etkinliğini arttıran bir yöntemdir.

  Lenf Drenaj
  BENZER TEDAVİLER
  Lenf Drenaj
  Lenf Drenaj basınç masajı yapan cihazlar ile birlikte vücutta bulunan lenf noktalarından başlayarak, basınçlı uyarılar oluşturan bir basınç terapisidir.

  Lenf Drenaj Kimlere Uygulanır?

  Aşırı derecede dolaşım bozukluğu olanlar dışındaki herkese uygulanabilir.

  Lenf Drenaj Hangi Problemlerde Kullanılır?

  • Gevşemiş kas dokusu ve vücut sarkıklıklarının toparlanmasında.
  • Hamilelik sonrası oluşan varis, ödem (su toplanması) ve sarkıklıklarda.
  • Kilo probleminde.
  • Selülit probleminde.
  • Lenf akımının düzenlenmesinde kullanılabilir.

  Pressoterapi Nedir?

  Pressoterapi adı verilen ve bilgisayar kontrolünde vakkumlu pompalar kullanılarak vücudunuzu saran bir plastik örtü sayesinde cilt ve teninizin altındaki damar ve lenf bezlerindeki kan akımını hızlandırmayı amaçlayan bir uygulama yöntemidir. Pressoterapi uygulamasında kullanılan aletin 5 ayrı bölümü bulunmaktadır.

  Ayak bileklerinden başlayarak press ve vakum uygulamalarıyla baldır ve kalça bölgelerine ulaşan aletin pompaları buradan da karın bölgesine masaj yapmaktadır. Kan dolaşımına iyi gelen bu masajla aynı zamanda hücrelerarası sıvı dengesi sağlanmakta, şişlikler, yangılar ve ödemler dindirilmekte, kronik yorgunluk ve vücut kırgınlıklarınız yok olmakta, ve tüm vücudunuza oksijenin ulaşması kolaylaştırılmaktadır.

  Lenf drenaj yöntemi ile pressoterapi uygulaması hem bölgesel zayıflama hem de detoks kürü manasına gelmektedir.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Lenf Drenaj Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button
   ×