Mantis MR Bölgesel Zayıflama

Mantis MR Bölgesel Zayıflama

  Mantis MR Bölgesel Zayıflama; Çeşitli cilt problemlerinden lokal incelmeye kadar çeşitli etkinliği bulunan Mantis MR Bölgesel Zayıflama endomasaj ve aynı anda motorlu silindirlerle mekanik menipülasyon ortaya çıkaran bir tedavi yöntemi olup, vücut analizi ve kişisel tedavi planlamalarında merak edilen Mantis MR Nedir? Bölgesel Zayıflama Nasıl Uygulanır? gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Tedavi ve estetik alanda üstün etkili sonuçları bulunan Mantis MR Bölgesel Zayıflama, değişken rezonanslı manyetik alanlar oluşturan ve iki farklı sistem sayesinde bölgesel zayıflama ve selülit tedavilerinde de etkinliğini kanıtlamış yeni nesil teknolojik bir cihazdır. Pulse manyetik alanlar oluşturan ve endomasaj etkisi ile hedeflenen bölgelerdeki yağların parçalanmasını sağlayan bu teknoloji vücut şekillendirme, vücut sıkılaştırma ve vücut konturunu yeniden düzenleme gibi taleplere de yanıt vermektedir.

  Sistem başlığındaki haraketli tekerlekler ile derin bir titreşim hareketi ile endomasaj sistemine sahip olan ve anı anda motorlu silindirler ile mekanik menipülasyon ortaya çıkaran bu cihaz değişken rezonanslı pulse manyetik alanlar oluşturması ile cilt ve cilt altı dokularına derinlemesine etki etmektedir. Cildin tüm katmanlarını uyaran ve doku hücrelerini aktive ederek çalışan bu sistem, depo yağların parçalanarak bölgeden uzaklaşmasına ve cilt kalitesinin arttırılarak sıkılaşmasına yardımcı olmaktadır.

  Mantis MR Bölgesel Zayıflama

  Manyetik rezonans ve lenf drenaj etkisinin birleşmiş olduğu bu sistem ile zayıflayarak sıkılaşmak ve parçalanan yağların hızlı bir şekilde drene edilerek vücuttan atılmasını sağlamak için ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilir; yağlanma derecesi, uygulama bölgesi, cilt kalitesi ve yaş gibi parametrelere uygun özelleştirilmiş tedavi planlamasının oluşturulmasına olanak sunabilirsiniz.

  Medikal estetik alanda çok yönlü etkisi ile yüksek oranlı başarılara sahip olan Mantis MR teknolojisi hakkında soru ve görüşlerinizi iletmek, ücretsiz muayene için randevu talebinde bulunmak ya da Mantis MR Bölgesel Zayıflama fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Velashape
  BENZER TEDAVİLER
  Velashape
  Velashape Tarama esnasında 3 farklı etki ile etkinliğini göstererek doku katmanları arasındaki kontrollü ısı artışı sayesinde yağ hücrelerinin yapılarını bozarak parçalayan etkin bir sistemdir.

  Mantis MR ile Bölgesel Zayıflama Nasıl Yapılır?

  Sistem başlığında bulunan hareketli tekerlekler ile derin bir titreşim haraketi sağlayarak masaj yapan bu sistem, aynı esnada çalışan motorlu silindirlere sahiptir. Mekanik manipülasyon açığa çıkaran bu sistem başlıkları aynı anda pulse manyetik alanlar ile dokuları uyarma etkisine sahiptir.

  Sistem içerisindeki programlar ve sistem başlıkları uygulama bölgesine ve Mantis MR Bölgesel Zayıflama tedavisinin etkinliğine göre tercih edilmektedir. Sistem ayarlamalarının ve uygun sistem başlığının tercih edilmesi ile tedaviye geçilmektedir.

  Uygulama esnasında ortaya çıkan endomasaj, kontrollü ve profesyonel bir masaj etkisi yaratmaktadır. Yağlanma ve selülit probleminin bulunduğu bölgelerin sistem başlığı ile taranması ile gerçekleştirilen bu tedavi ile yoğurma, sıvazlama ve friksiyon işlemleri çok yönlü olarak yapılmaktadır.

  Mantis MR ile Zayıflama Seans Süresi Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

  Mantis MR Bölgesel Zayıflama tedavisi seans şeklinde uygulanmaktadır. İlk seansta 2 – 3 cm’e kadar inceleten bu işlemin seans aralıkları yağlanma derecesine, yaygınlığına ve uygulama bölgesine göre değişiklik gösterirken bir hafta aralıkla 6 seans şeklinde uygulanması önerilmekte olup, seans sayısında artış olabilmektedir.

  Mantis MR ile Zayıflama Sonrası Görülen Etkiler

  İlk seanstan itibaren etkilerini gösteren Mantis MR teknolojisi, oluşturmuş olduğu manyetik alanlar ve endomasaj etkisi ile cilt katmanlarında, dokular arasında ve metabolik süreçte iyileşmeler ortaya çıkarmaktadır. Kan akışını hızlandıran ve dokuları uyaran derin titreşim etkisi yağ hücrelerinin parçalanmasını sağlayarak bölgeden uzaklaşmasını, doku hücrelerinin bölgeye toplanarak cilt kalitesinin artmasını sağlamaktadır.

  Bölgesel yağlanma ve selülit tedavisinde çok yönlü etki ile başarılı sonuçlar çıkaran Mantis MR Bölgesel Zayıflama tedavisinin en önemli etkisi boşalan cilt altı dokusunu sıkılaştırıcı etkisi ile yeniden şekillendirmesidir. Doku esnekliğini güçlendirmesi ve boşalan cilt dokusunu toparlaması sayesinde incelmiş, gergin ve fit bir vücut hattı elde edilmesine olanak sunmaktadır.

  Mantis MR Teknolojisinin Yan Etkisi Var Mı?

  Mantis MR teknolojisi ameliyatsız zayıflama yöntemi olması nedeni ile oldukça avantajlıdır. Bunun yanı sıra kesi, dikiş ve iyileşme süreci gerektirmediği için sosyal ve profesyonel hayatı kısıtlayıcı olumsuz etkileri bulunmamaktadır. Son derece güvenli ve konforlu bir işlem olan bu teknolojinin bilinen bir yan etkisi de yoktur.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Mantis MR Bölgesel Zayıflama Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button
   ×