Mezolifting

Mezolifting

  Mezolifting; Bir cilt tedavisi prosedürü olan Mezolifting çeşitli vitamin, aminoasit, mineral, koenzim ve hyaluronik asit içerikli folmülasyonun enjekte edildiği bir cilt yenileme enjeksiyonu olup, cilt analizi ve tedavi planlaması öncesinde merak edilen Mezolifting Nedir? Nasıl Uygulanır? gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Mezolifting

  Boyun, dekolte, el sırtı gibi bölgelerde rahatlıkla uygulanan ve son yılların mucize işlemlerinden biri olan mezo lifting; küçük iğneler yardımıyla cilt altına enjekte edilen çeşitli vitaminler, aminoasitler, mineraller, koenzimler ve hyaluronik asit gibi dolgu maddelerinin karışımıdır.

  Bu özel karışım ile cildin ihtiyacı olan tüm maddeler sağlanarak derinin alt ve üst tabakasında cilt yenileme etkisi meydana gelir.

  Mezolift
  BENZER TEDAVİLER
  Mezolift
  Çeşitli cilt problemlerinde kullanılan Mezolift, cildi destekleyen vitamin, mineral, hyalüronik asit ve protein gibi ürünlerin hedef dokuya iletilmesini sağlayan bir mikroenjeksiyon uygulamasıdır.

  Mezolifting Nasıl Yapılır?

  Cildin ihtiyacı olan gerekli takviyeler gereken miktarda istenilen bölgeye enjekte edilen bu işlemde muayene sonrası potansiyel işlem görecek bölgeye işaretlemeler yapılır. Cilt temizlenerek kirden arındırılır ve dezenfekte edilmiş halde işleme hazır hale gelir. Uzmanımız işaretlediği bölgelere küçük iğne yardımıyla hazırlanan karışım maddesini deri altına enjekte eder. Böylelikle cilt toparlanma ve yenilenme sürecine doğrudan girmiş olur.

  Mezolifting Avantajları

  Sadece var olan yaşlanma belirtilerine değil, ileride olacak olanlara da etki eden işlem herhangi bir cilt deformasyonuna uğramamış cilde de uygulanarak cildi gençleştirebilir gençlik yaşını uzatabilir. Bu işlemden sonra nemlendirici kremlere ihtiyaç duymamaya ve ince çizgilerden kurtulmaya hazır olabilirsiniz. Ayrıca mezo-liftin kokteylinde bulunan ürünlerin bir hap gibi alınıp iyileşme sürecini bekleme faktörü olmaksızın direkt enjekte yoluyla alınması da öncelikli tercih sebebidir.

  Mezolifting Yaptıranların Yorumları

  Mezo lifting Sonuçları Kalıcı mıdır?: Cildine bakım için zaman ayıramayan ve ihmal ettiği cildinin yerçekimine karşı da acımasızca yenik düştüğünü gören kişiler için bu yöntem cilde hücre yenileyici doğal maddelerin enjekte edilmesi ile yepyeni bir imkan sunuyor. Sonuçları gözle görülür bir yenilenme sağlayan bu yöntemin kalıcılığı da cildin ihtiyaç duyduğu seans aralıkları ile değişir. Zamanı durdurmak imkansızken cildinizin yaşlanmasını zamana karşı yavaşlatmak işte bu yöntemle ve sık aralıklarla tekrar ederek ömrünü uzatmakla mümkündür.

  Mezo lifting İşlemi Ağrılı mıdır?: Mezo lifting işlem öncesi anestezik etkili krem sürülür ve bölge acıya duyarsızlaştırılır. Gerekli görülen yere birçok onarıcı maddenin direkt içten alımını sağlayan küçük iğne ile cilde girişler yapılır ve dolgu maddesi bırakılıp enjeksiyon çıkarılır. Ağrılı bir yöntem değildir ve kısa sürer.

  Mezolifting Fiyatları

  Fiyatlarımız gerekli kişisel muayene yapıldıktan ve deforme olan bölgedeki hasar derecesine göre değişir. Daha doğru ve ayrıntılı bilgiyi uzmanlarımızdan alabilirsiniz.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Mezolifting Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button
   ×