Whatsapp
Randevu Al
İletişime Geç

P-R-P ile Cilt Yenileme

P-R-P ile Cilt Yenileme

P-R-P ile Cilt Yenileme; Bir enjeksiyon yöntemi olan P-R-P ile Cilt Yenileme cilt problemlerinde kanda pıhtılaşmayı sağlayan onarım ve iyileşme etkinliği bulunan sıvının etkisinden yararlanıldığı bir cilt tedavi prosedürü olup, cilt analizi ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen Cilt Yenileme Nedir? P-R-P Nasıl Uygulanır? ve Avantajları Nelerdir? gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

P-R-P İle Cilt Yenileme

Son yıllarda çok fazla tercih edilen P-R-P yöntemi kanda pıhtılaşmayı sağlayan aynı zamanda onarım ve iyileşme sürecine de olumlu katsı anlamına gelir. Kişinin vücudundan alınan kan sayısı zengin olan kısmın ayrıştırılması ile tekrar kişiye enjekte edilmesi işlemidir.

P-R-P İle Cilt Yenileme Nasıl Yapılır?

Kişinin vücudundan gerekli olan miktar kadar kan alımı yapılır. Alınan kan tüpü özel bir cihaza yerleştirilir ve ayrıştırılması işlemine başlanır. Bu özel cihazın kandaki zengin pıhtı hücrelerinden oluşturduğu serum kişiye tekrar mikro iğne ile enjekte edilmesi işlemidir.

Kişinin yüzü anestezik etkili krem ile uyuşturulduğu için ağrıya duyarsızlaştırılır. Gerekli hasta konforu sağlandıktan sonra kişiye özel hazırlanan serum enjekte edilir. Yüzde hemen bir parlaklık ve canlılık veren bu serum kişide yenilenmiş bir cilt meydana getirir.

P-R-P İle Cilt Gençleştirme
BENZER TEDAVİLER
P-R-P İle Cilt Gençleştirme
P-R-P İle Cilt Gençleştirme kandaki büyüme faktörlerine sahip sıvının hasarlı cilt dokusuna enjekte edilerek onarımın başlatıldığı bir cilt tedavi yöntemidir.

P-R-P İle Cilt Yenileme Avantajları

Güvenilir, kolay, ağrı ve ameliyatsız estetik yöntemleri içerisinde olduğu için ayrıca iyileşme sürecinin çok kısa olması bu yöntemin tercih edilmesindeki en önemli faktörlerdir. Hasar gören deforme olmuş dokularda onarım sağlayan, yüze aydınlık ve parlaklık kazandırır. Sağlıklı bir onarım sürecine giren dokular kan dolaşımını beklemeden hemen enjekte edilen serum ile harekete geçerler. Bu sayede pratik ve hızlı bir iyileşme söz konusu olur. P-R-P ile cilt yenileme günümüzde çok tercih edilen sağlıklı bir yöntem olarak ilk sıralarda yer alır.

P-R-P ile Cilt Gençleştirme ve Yenileme Yaptıranların Yorumları

P-R-P ile Cilt Yenileme İşlemi Kalıcı mıdır?: Cilt yenileme işleminin kalıcılığı kişinin fiziksel yapısına bağlıdır. Aynı zamanda alınan kan kişiye ait olduğundan işlem güvenirliği söz konusudur.

P-R-P ile Cilt Yenileme İşlemi Ağrılı mıdır?: Yüz anestezik krem ile uyuşturulduğu için ağrı hissi oluşmaz. Kişide sadece mikro iğne girişleri olduğu için hafif geçici bir kızarıklık meydana gelebilir.

P-R-P ile Cilt Gençleştirme ve Yenileme Fiyatları

Kişinin yaşına bağlı olarak değişecek olan tedavi ve seans süreci fiyatı da etkiler. Bu nedenle uzmanlarımıza özel olarak muayene edildikten sonra gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
P-R-P İle Cilt Yenileme Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

    Randevu Al

    Esmerlife Polikliniğine Hoşgeldiniz

    Ücretsiz danışmanlık için asistanlarımızla iletişime geçmek için aşağıdaki WhatsApp linkine tıklayın!

      (0)Seçilen Hizmet