Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme

Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme

  Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme; En popüler ve etkin prosedür olan Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme vakum ve hassas soğutma teknolojileri ile göbek bölgesindeki dirençli yağları hedef alan ameliyatsız bir zayıflama tedavisi yöntemi olup, vücut analizi ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen Soğuk Lipoliz Nedir? Göbek Eritme Nasıl Uygulanır? İşlem Süresi ve Seans Sayısı gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Beslenme alışkanlıkları, hareketsiz yaşam, metabolizma bozuklukları, vitamin eksiklikleri ve daha pek çok çeşitli faktör sonucunda vücut yağ oranında artış gözlenmektedir. Vücut formunun, genel görünümün ve beden sağlığının bozulmasına neden olan bu kilo artışı yağ hücrelerinin farklı yoğunluklarda farklı bölgelere lokalize olmasının sonucunda ortaya çıkmaktadır. Bu lokalize yağ hücrelerinin farklı yoğunluklarda olması ise bölgesel kilo problemlerinin oluşmasına neden olmaktadır.

  Diyet ve egzersiz programları ile çözümlenmek ve iyileştirilmek istenen bölgesel kilo problemleri dirençli depo yağlarının neden olduğu bir problem olduğu için olumlu yanıt alınamamaktadır. Vücut yağ oranında azalmalar oluşsa da lokal yağların bölgeden uzaklaştırılması özellikle göbek bölgesindeki kilonun verilmesi pek mümkün olmamaktadır. Bu nedenle metobalik sendrom ve ciddi hastalıklara yol açabilecek göbek bölgesi yağlanmalarında bölgesel zayıflama tedavileri tercih edilmektedir.

  Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme

  Ameliyatsız bölgesel zayıflama tedavileri içerisinde en popüler yöntemlerden biri olan Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme tedavisi sistem başlığı ile lokal yağ dokusunu vakumlayarak soğutan yeni nesil gelişmiş sistemlerden biridir. Cerrahi yöntemlere ve lipocuctiona alternatif olarak kullanılmakta olan Soğuk Lipoliz tedavisi öncesinde klinik muayene ve vücut analizi gerçekleştirerek etkin tedavi planlamasının oluşturulmasına olanak sunmak için ücretsiz muayenemizden yararlanabilirsiniz.

  Göbek bölgesindeki yağları kesi ya da dikiş olmadan oldukça güvenli ve konforlu işlem olanağı ile parçalayarak lenfatik dolaşım ile atılımını sağlayan Soğuk Lipoliz teknolojisi hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ve vücut analizi için randevu almak ya da Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Ameliyatsız Göbek Eritme
  BENZER TEDAVİLER
  Ameliyatsız Göbek Eritme
  Genel görünümü bozan dirençli göbek yağlarında uygulanan Ameliyatsız Göbek Eritme bölgesel incelme tedavileri içerisindeki teknolojik sistemlerin ve enjeksiyon uygulamalarının kullanıldığı tedaviler bütünüdür.

  Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme Nasıl Uygulanır?

  Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme tedavisi cerrahi herhangi bir prosedür gerektirmeyen non – invaziv bir metottur. İşlem esnasında acı ya da ağrı hissedilmediği için anesteziye gerek yoktur. Yatış ve istirahat pozisyonunda uygulanan göbek eritme tedavisi öncesinde vücut analizi yapılarak kullanılacak başlık sayısına karar verilmektedir. Daha sonrasında özel jel içerikli membran ped göbek bölgesine serilerek vakum başlık göbek hattına yerleştirilmektedir.

  Vakum başlığın yerleştirilmesinin ardından göbek dokusu emiş gücü ile vakumlanmaktadır. Yağ hücrelerinin vakumlanmasını sağlayan bu sistem sonrasında doku 45 dereceye kadar ısıtılarak yağ hücreleri vücut ısısından izole edilmektedir. Vakum masajı sonrasında ani ısı değişikliği ile başlık bölgeyi – 5 dereceye kadar soğutmaktadır. Bu soğutma süresi ise ortalama 45 ila 60 dakika arasında değişmektedir.

  Bu ani ısı değişikliği ve soğutma etkinliği farklı yoğunluklardaki yağ hücrelerinin kontrollü bir şekilde kristalleşmesine ve programlı hücre ölümünün gerçekleşmesine yardımcı olmaktadır. Kristalleşen ve fonksiyonları bozulan yağ hücreleri ise direncini kaybederek seans sonunda lenfatik dolaşım ile vücuttan atılmaya başlamaktadır.

  Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

  Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme tedavisi seans protokolü ile uygulanan bir tedavi prosedürüdür. Genellikle tek seans uygulanan göbek inceltme işleminde yağlanma derecesine, depo yağların direncine ve ilk seanstan alınan sonuca göre 2 ila 3 seans uygulanabilmektedir.

  Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme Tedavisi Etkileri

  Ortalama 1 saate yakın süre ile uygulanan Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme tedavisi sonrasında yağ hücrelerinin -5 dereceye kadar soğutulması lokalize yağların fonksiyonlarını, duvarlarını ve yapılarını bozmaktadır. Böylece diyet ve egzersiz programı ile elde edilemeyen başarı lenfatik dolaşımın hızına bağlı olarak ortalama 1 ay içerisinde elde edilmektedir.

  Tüm bunların yanı sıra yağlanma bölgesindeki azalmaya eşlik eden doku sıkılaşması gözlemlenmektedir. Vakum masajı ve soğutma etkinliği cilt katmanlarındaki hücrelerin ve fibroblastik aktivitenin düzenlenmesini sağlamaktadır. Böylece göbek bölgesindeki incelme ile birlikte gevşeyen cilt dokusu sıkılaşarak şekillenmektedir.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button
   ×