Vakum LPG Nedir?

Vakum LPG Nedir?

  Vakum LPG Nedir?; LPG emme ve dönme aksiyonlarının birlikte kullanılarak deri ve deri altı dokulara negatif basınç uygulanması prensibine dayanan bir masaj metodu olup, Vakum LPG Nedir konu başlığı içerisinde Etki Mekanizması Nasıl Çalışır? LPG Nasıl Uygulanır? gibi önemli konu başlıklarına ulaşabilirsiniz.

  LPG endermolojisiaspirasyon (emme) ve dönme aksiyonlarının birlikte kullanılarak deri ve deri altı dokulara negatif basınç uygulanması prensibine dayanan bir masaj metodudur.

  Vakum LPG Nedir?

  LPG uygulamaya alınan bölgelerde kan dolaşımı ve lenfatik dolaşımı arttırmakta, metabolik atıkların eliminisyonuna yardım ederek doku drenajı sağlamakta, mevcut fibroz bantları serbestleştirerek deriye esneklik kazandırmaktadır. LPG uygulaması ile deriden kasa kadar tüm cilt altı dokuların yeniden şekillendirilmesi sağlanır. Endermoloji, esas olarak selülit bakımı ile birlikte uygulanan alanlarda lokal incelmeler de sağlamaktadır.

  LPG ile Bölgesel Zayıflama
  BENZER TEDAVİLER
  LPG ile Bölgesel Zayıflama
  Ameliyatsız bölgesel incelme ve selülit tedavisi yöntemi olan LPG ile Bölgesel Zayıflama vakumlama ile zayıflama olarak ifade edilen bir yöntem olmakla birlikte bir lipomasaj tekniğidir.

  LPG Hangi Problemlere Etki Eder?

  • Selülit bakımı
  • Vücut kontur düzeltmeleri ve lokal inceltmeler
  • Sarkık derinin tonus ve elastikiyetini artırma

  LPG Nasıl Uygulanır?

  Vakum LPG Nedir konu başlığında işlemin nasıl uygulandığı detayı da oldukça merak edilmektedir. Kişiye göre değişen protokol ve programlar seçilerek yapılmaktadır. Uygulamalar, 10-20 seans arasında değişmektedir. LPG bakımı, tamamen ağrısız olmasının yanı sıra kişide stres azaltıcı ve rahatlatıcı etkilere sahiptir. Her bir seansta uygulama 20 -30 dakika sürmektedir.

  LPG Sonrası Görülen Etkiler

  • İstemediğimiz bölgelerde biriken yağların yakılarak lenf drenaj ile vücuttan atılmasına yardımcı olur.
  • Gergin ve sıkı bir karına sahip olmanızı destekler.
  • Sarkık kol altlarını sıkılaştırarak forma girmesine yardımcı olur.
  • Selülit ve ciltteki portakal kabuğu görünümünün giderilmesini destekler.
  • Vücudu yeniden şekillendirerek hatların orantılı bir biçimde yeniden tasarlanmasını sağlamaya yardımcı olur.
  • Diyet ve egzersizle incelme gerçekleştirilemeyen bölgelerde etkili olur.
  • Bel çevresinde oluşan yağ minderlerinin incelmesini destekler.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Uygulama Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button
   ×