VelaShape ile Bölgesel İncelme

VelaShape ile Bölgesel İncelme

  VelaShape ile Bölgesel İncelme; En etkin ve popüler uygulamalar arasında yer alan VelaShape ile Bölgesel İncelme kızılötesi ışın ve radyofrekans enerjisi ile sıcak doku masajı uygulayarak yağ hücrelerini hedef alan konforlu bir tedavi yöntemi olup, vücut analizi ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen VelaShape Nedir? Bölgesel İncelme Nasıl Uygulanır? Seans Sayısı gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Bölgesel kilo problemleri vücut formunun, genel görünümün ve genel sağlığın bozulmasına yol açan lokal yağlanma sorunudur. Vücuttaki yağ hücrelerinin farklı yoğunluklarda olması sebebi ile de bu lokal yağlar diyet ve egzersiz programları ile başarılı olarak çözümlenmemektedir. Bu nedenle cerrahi ya da ameliyatsız bölgesel zayıflama tedavilerine başvurulmaktadır. Liposuction gibi cerrahi prosedürlerin beraberinde getirdiği komplikasyonlar nedeni ile ise ameliyatsız bölgesel incelme tedavileri oldukça popülerdir.

  Yeni nesil teknolojik sistemlerin kullanıldığı ameliyatsız bölgesel incelme tedavileri içerisinde ise Velashape bulunmaktadır. Lokal yağları hedef alarak bölgesel kilo problemini ve beraberinde getirdiği estetik sorunları ve ciddi hastalıkları ortadan kaldırmayı hedefleyen VelaShape ile Bölgesel İncelme tedavisi işlem sonrasında vücut şekillendirme ve sıkılaştırma etkinliğine sahip olan çok yönlü bir tedavi prosedürüdür. Diyet ve yüksek eforlu egzersiz programları ile elde edilemeyen incelmeyi sağlayan VelaShape ile depo yağlara ulaşarak vücut ve genel görünüm istenilen forma kavuşturulabilmektedir.

  VelaShape ile Bölgesel İncelme

  Karın bölgesi, bel, basenler, bacaklar ve kol bölgelerinde yaygın olarak görülen lokalize yağları hedef alarak etkin ve başarılı incelme sağlayan VelaShape ile bölgesel zayıflama tedavisi öncesinde vücut analizi yaptırarak kişisel tedavi ve seans planlamasının oluşturulmasına olanak sunmak için ücretsiz muayenemizden yararlanabilirsiniz.

  Vücudun farklı bölgelerinde farklı yoğunluklarda depolanan yağ hücrelerini hedef almasının yanı sıra doku hücrelerinin aktivitesini de sağlayarak incelme sonrasında sıkılaşma ve vücut formunu biçimlendirme etkinliğine sahip olan VelaShape teknolojisi hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ve vücut analizi için randevu talebinde bulunmak ya da VelaShape ile Bölgesel İncelme fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Kavitasyon
  BENZER TEDAVİLER
  Kavitasyon
  Kavitasyon, ultrasonik ses dalgaları aracılığı ile yağ hücrelerinin parçalanarak vücuttan atılmasını sağlayan bir bölgesel zayıflama teknolojisidir.

  VelaShape ile Bölgesel İncelme Nedir? Nasıl Uygulanır?

  Bölgesel zayıflama, selülit tedavisi, vücut şekillendirme ve vücut sıkılaştırma tedavilerinde üstün etkili sonuçlar ortaya çıkaran VelaShape teknolojisi, yeni nesil gelişmiş sistemlerden bir tanesidir. Dirençli depo yağlar üzerinde çalışan bu sistem tek seans protokolü ile uygulanan vakum ve doku manipülasyonunu bir arada barındırmaktadır. Kızılötesi ışın ve radyofrekans enerjisi ile vakum etkinliğini kullanarak sıcak doku masajı ile yağ hücrelerini ve eş zamanlı olarak cilt altı doku hücrelerini hedef alan konforlu bir tedavidir.

  İşlem prosedürlerinde herhangi bir cerrahi uygulama bulunmamaktadır. İşlem bölgesine, yağlanma derecesine ve ihtiyaca göre sistem doz ve güç ayarlarının düzenlenmesinin ardından sistem başlığı kullanarak cilde direkt temas ettirilmekte ve doku masajı etkinliği için gezdirilmektedir. İşlem esnasında uygulama alanında RF ve kızılötesi ışın sayesinde kontrollü bir ısı artışı hissedilmektedir.

  VelaShape ile Bölgesel İncelme Sonrası Görülen Etkiler

  Sistem başlığının cilt yüzeyinde hareket ettirilmesi esnasında sıcak doku masajı etkisi ile 3 ila 5 mm aralığında derinliğe ulaşarak yağların parçalanmasını ve yapılarının bozulmasını sağlamaktadır. Ayrıca bağ dokularını ve dermal kollajen fiberleri de uyarmaktadır. Bu etki mekanizması sayesinde parçalanan depo yağlar lenfatik dolaşım ile vücuttan atılırken incelme ile gevşeyen cilt dokusunu ise doku hücrelerini aktive ettiği için sıkılaştırarak biçimlendirmektedir.

  VelaShape ile Bölgesel İncelme Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

  VelaShape ile Bölgesel İncelme tedavisi seans protokolü ile uygulanan bir tedavidir. Yağlanma derecesi, işlem bölgesi, depo yağların direnci ve ihtiyaca göre kişisel olarak planlanan bu seanslar kişisel olarak planlanmakla birlikte optimum başarı için 4 ila 6 seans uygulanmaktadır. Seans süreleri ise genellikle 30 ila 60 dakika arasındadır.

  VelaShape ile Bölgesel İncelme Riskli Midir? Yan Etkisi Var Mıdır?

  VelaShape tedavisi cerrahi prosedür gerektirmeyen non-invaziv bir tekniktir. Liposuction yani yağ aldırma ameliyatlarına alternatif olarak uygulanan bu tedavide kesi, dikiş ya da anestezinin beraberinde getirdiği komplikasyonlar bulunmamaktadır. FDA onaylı olan VelaShape ile Bölgesel İncelme işlemi herhangi bir yan etkisi bulunmayan sıcak bir doku masajı tekniği olması sebebi ile güvenle tüm kadın ve erkekler tarafından tercih edilebilmektedir.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  VelaShape ile Bölgesel İncelme Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button
   ×