VelaShape ile Bölgesel Zayıflama

VelaShape ile Bölgesel Zayıflama

  VelaShape ile Bölgesel Zayıflama; Son dönemde popüler sistemler içerisinde yer alan VelaShape ile Bölgesel Zayıflama 3 farklı teknolojik sistem ile depo yağların bölgeden uzaklaştırılmasını sağlayan yeni nesil zayıflama yöntemi olup, vücut analizi ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen VelaShape Nedir? Nasıl Uygulanır? ve Etkinlikleri gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Hem kadınlarda hem de erkeklerde yaygın olarak görülmekte olan bölgesel kilo problemleri diyet ve egzersiz programlarına direnç gösteren depo yağlar olarak ifade edilebilmektedir. Bu depo yağlar diyet ve özellikle spor ya da egzersizlere direnç gösterirken vücut şeklinin ve formunun bozulmasına da neden olmaktadır. Bunun sonucunda da pek çok kişi ameliyatsız bölgesel zayıflama yöntemlerini tercih etmektedir.

  Günümüzde uygulanmakta olan pek çok ameliyatsız bölgesel zayıflama metodu ve tedavi yöntemi bulunmaktadır. Özellikle yeni nesil teknolojik sistemler ile gerçekleştirilmekte olan bölgesel incelme tedavi yöntemleri içerisinde en sık tercih edilen sistem VelaShape ile Bölgesel Zayıflama metodu; bölgesel incelmeden selülit tedavisine hatta vücut şekillendirme işlemlerine kadar üstün başarılı etkiler ortaya çıkararak hasta memnuniyeti elde etmiştir.

  VelaShape ile Bölgesel Zayıflama

  Bölgesel zayıflama, selülit tedavisi ve vücut şekillendirme işlemlerinde etkin ve başarılı sonuçlar ortaya çıkaran yeni nesil bölgesel zayıflama teknolojisi öncesinde klinik muayene ile vücut analizi yaptırarak kişisel tedavi planlamasının oluşturulmasına olanak sunmak için ücretsiz muayene olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz.

  Üç farklı teknolojiyi içerisinde bulunduran VelaShape teknolojisi ile herhangi bir cerrahi operasyona ihtiyaç duymadan depo yağlardan kurtularak estetik ve dinamik bir görünüme kavuşabilmek için bu sistem hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, klinik muayene ve vücut analizi için randevu talebinde bulunmak ya da VelaShape ile Bölgesel Zayıflama fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme
  BENZER TEDAVİLER
  Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme
  Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme vakum ve hassas soğutma teknolojileri ile göbek bölgesindeki dirençli yağları hedef alan ameliyatsız zayıflama tedavisidir.

  VelaShape ile Bölgesel İncelme Nedir?

  Son dönemde yaygın olarak kullanılan ve güncel bir medikal estetik sistemi olan VelaShape ile Bölgesel Zayıflama işlemi, sistem içerisindeki vakum sayesinde cildin sıkıştırılmasını ve daha sonrasında sıkışan bölgedeki yağ hücrelerinin radyofrekans enerjisi ile küçülmesini sağlamaktadır. Yağ hücrelerinin bölgeden uzaklaşması ile birlikte sistemdeki kızılötesi ışınlar ise cilt alt katmanlarında yenileme ve toparlanma etkisi ortaya çıkararak daha sıkı bir cilt dokusu ortaya çıkarma prensibi ile çalışmaktadır.

  3 farklı etki ile bölgesel kilo problemine çözü sunan VelaShape teknolojisi, kombine bir tedavi olarak da tercih edilebilmektedir. İşlem esnasında vakum etkisi ile kan ve lenfatik dolaşımı hızlandırıp düzenlerken, radyofrekans ve kızılötesi ışınlar ile lokal bir termal etki ortaya çıkararak yağ hücrelerini küçültmekte ve dokuları iyileştirmektedir. Bu ışınların en önemli etkinliği ise bölgesel kilo problemlerinin görüldüğü alanlarda kontrollü hasarlar oluşturmasıdır. Bu hasarlar doku hücrelerinin yenilenmesini sağlayarak işlem sonrasında 1 ila 3 cm kadar incelme ve sıkılaşma etkisi ortaya çıkarmaktadır.

  VelaShape ile Bölgesel Zayıflama Nasıl Uygulanır?

  Klinik ortamda gerçekleştirmiş olduğumuz VelaShape ile Bölgesel Zayıflama işlemi öncesinde vücut analizi yapılmaktadır. Vücut analizi sonrasında depo yağlar, depo yağların dirençleri ve yaygınlıkları değerlendirilerek işlem bölgelerine karar verilmektedir. Kişisel değerlendirmelerin yapılmasının ardından da hangi dozda işlem yapılacağına karar verilmekte ve uygulamaya geçilmektedir.

  VeleShape cihazında gerekli doz ve güç ayarlarının yapılması ile birlikte işleme geçilmektedir. Uygulama yapılacak bölgenin uyuşturulmasına gerek yoktur. İşlem oldukça konforlu ve pratiktir. Cilt yüzeyine sistem başlığının hareketlerinin kolaylaştırılmasını sağlamak amacı ile cilt ve masaj yağının sürülmesi ile birlikte masaj etkisi ortaya çıkaran VelaShape vakumlu sistem başlığı uygulama bölgesinde düzenli olarak gezdirilmektedir. Sistem başlığının ortalama 30 ila 40 dakikalık işlem süresi içerisinde depo yağların bulundu alanda gezdirilmesinin ardından seans tamamlanmış olmaktadır.

  VelaShape ile Bölgesel Zayıflama Seans Süresi ve Seans Aralıkları

  3 farklı teknolojiyi bir arada bulunduran VelaShape ile Bölgesel Zayıflama tedavisi seanslar şeklinde uygulanan bir tedavi protokolüne sahiptir. Yağlanma derecesine, depo yağların direncine ve tedaviden görülmesi beklenen etkiye göre oluşturulan bu tedavi genellikle 4 ila 6 seans arasındadır. Seans aralıkları ise 7 ila 10 gün aralığında değişmekte olup, her bir seans sonrasında vücut analizi tekrar yapılarak tedavi etkinliği değerlendirilmektedir.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  VelaShape ile Bölgesel Zayıflama Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button
   ×