Velashape

Velashape

  Velashape; Yeni nesil teknolojik sistemlerden biri olan Velashape bölgesel yağlanma ve selülit tedavilerinde başarılı sonuçlar ortaya çıkaran vücudu şekillendirme amacıyla kullanılan etkin bir prosedür olup, vücut analizi ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen Velashape Nasıl Uygulanır? Uygulama Bölgeleri Nelerdir? gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Yeni nesil ve en güncel teknolojilerden biri olan Velashape, bölgesel zayıflama, selülit tedavisi, vücut sıkılaştırma ve vücut konturu düzenleme noktalarında üstün etkiler ortaya çıkarmaktadır. 3 farklı etkinin bir arada bulunduğu bu cihaz; vakum, radyofrekans ve kızıl ötesi ışık yardımı ile lokalize olarak yerleşmiş depo yağları parçalayarak bölgeden uzaklaştırmaktadır.

  Ameliyatsız zayıflama yöntemleri içerisinde kullanılmakta olan bu teknoloji, bölgesel kilo probleminin sık görüldüğü basen, kalça, karın ve bacak gibi pek çok vücut bölgesinde uygulanabilir özelliğe sahiptir. Seans şeklinde uygulanan bu tedavi sonrasında incelme etkisi belirgin bir şekilde gözlemlenirken, radyo frekans ve kızıl ötesi ışığın cilt altında sağlamış olduğu uyarım sayesinde doku kalitesi de iyileşmektedir.

  Velashape

  Bölgesel zayıflama ve selülit tedavilerinde vücut formunu düzenleyen, bölgesel yağları parçalayan ve bağ dokusunu güçlendirerek güçlü ve esnek bir yapıya sahip olmasına olanak sunan bu sistem öncesinde seans sürelerinin oluşturulması için ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilirsiniz.

  Yağ dokularını ve selülit görünümünü azaltan bu tedaviye ve teknolojiye ilişkin merak ettiğiniz tüm soru ve görüşlerinizi iletmek, ücretsiz muayene için randevu talebinde bulunmak ya da Velashape fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  EmSlim
  BENZER TEDAVİLER
  EmSlim
  meliyatsız bölgesel zayıflama ve vücut sıkılaştırma teknolojisi olan EmSlim depo yağları kas aktivitesini arttırarak parçalayan ve doku hücrelerinde onarımı sağlayarak cildi sıkılaştıran son nesil bir sistemdir.

  Velashape Nasıl Uygulanır?

  Seans şeklinde uygulanan tedavi Vela Shape sistem başlığının cilt yüzeyinde gezdirilmesi şeklinde uygulanmaktadır. Başlık içeriğindeki vakumlama özelliği sayesinde cilt altı dolaşımı hızlandırılarak tarama devam etmektedir. Bu esnada cilt altına gönderilen kızıl ötesi ışınlar sayesinde bölgede doku katmanları arasında bir ısı artışı ortaya çıkmaktadır. Bu artış radyofrekans enerjisi ile kontrol altına alınarak hedefe doğru ve kontrollü bir şekilde ulaşması sağlanmaktadır.

  Tarama esnasında 3 farklı etki ile etkinliğini gösteren bu teknoloji, doku katmanları arasındaki kontrollü ısı artışı sayesinde yağ hücrelerinin yapılarını bozarak parçalamaktadır. Aynı esnada kollajen ve elastin gibi doku hücrelerini de aktive ederek tedaviden beklenilen olumlu etkilerin ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

  Velashape Uygulama Bölgeleri

  Velashape, bölgesel kilo ve selülit probleminin bulunduğu bacak üst kısmı, karın, kalça ve basen bölgelerine uygulanabilir özel başlıklara sahiptir. Ancak alt bacak ve kol bölgelerinin ince cilt yapısında olması nedeni ile bu bölgelere uygulama yapılmamaktadır.

  Velashape Seans Süreleri Seans Sayıları ve Seans Aralıkları

  Uygulama bölgesine ve genişliğine bağlı olarak ortalama 40 dakika gibi bir sürede uygulama yapılan tedavinin seans sayıları ve seans aralıkları vücut analizine göre belirlenmektedir. Ancak 4 ila 6 seans arasında bir seans planlaması ile etkin bir incelme gözlemlenmektedir. Seans aralıkları 7 – 10 gün arasında değişmekte olup, gereklilik halinde seans süresi ve seans aralıkları arttırılabilmektedir.

  Veashape Sonrası Görülen Etkiler

  İlk seanstan itibaren etkisini gösteren Velashape, önerilen seansların tamamlanmasının ardından 1 ila 2 bedene kadar incelme gösteren bir etkiye sahiptir. Ancak bu etki kişiden kişiye değişiklik gösterebilmektedir. Tedavinin etkinliğinin arttırılması amacı ile sağlıklı beslenme ve diyet programlarına uyularak maksimum etkilerin elde edilmesi mümkündür.

  İncelme etkisi ortaya çıkaran ve lokalize yağları parçalayarak zayıflatan bu teknolojinin en önemli etkilerinden bir diğeri de cilt doku hücrelerini aktive etmesidir. Seanslar sonrasında boşalan dokuların sarma ve gevşemelerinin önüne geçerek daha dinamik bir yapıya sahip olmalarına olanak sunmaktadır. Yani tedavi sonrasında yeniden şekillendirilmiş ve form kazanmış ince bir vücut hattı ortaya çıkarmaktadır.

  Velashape Yan Etkisi Var mı?

  Ameliyatsız incelme ve zayıflama tedavisi olan Velashape, cilt yüzeyinden uygulanan bir sistem ile çalıştığı için kesi, dikiş, komplikasyon ya da enfeksiyon riski gibi durumları içerisinde barındırmamaktadır. Oldukça güvenli ve konforlu bu işlem sonrasında sosyal ve profesyonel hayata kesintisiz devam etmek mümkün olup, işlemin bilinen herhangi bir yan etkisi yoktur.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Velashape Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button
   ×