Lipo Lazer

Lipo Lazer

  Lipo Lazer; Bölgesel zayıflama, selülit tedavisi ve vücut şekillendirme tedavileri içerisinde yer alan Lipo Lazer işlemi vücutta bulunan doğal yağ yakma mekanizmasını harekete geçirerek tek seansta bile önemli ölçüde incelme sağlayan bir tedavi yöntemi olup, vücut analizi ve klinik değerlendirme öncesinde merak edilen Lipo Lazer Nedir? Nasıl Uygulanır? ve Avantajları hakkında merak edilen önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Lipo-lazer işlemi vücutta bulunan doğal yağ yakma mekanizmasını harekete geçirerek tek seansta bile önemli ölçüde incelme sağlar. Vücuttan eritilen yağ doğal lenf boşaltması sayesinde bedenden atılır.

  Lipo Lazer

  Hareketsiz bir yaşantı, sağlıksız beslenme, uykusuz geçen geceler bunların hepsi üst üste gelince yapılan spor ve diyetin pek bir etkisi olmuyor. Kadın ve erkek gözetmeksizin bu gibi durumlarda bölgesel yağlanma artıyor.   Ayrıca bu teknoloji bölgesel incelme ve vücut şekillendirme için alternatif bir yöntemdir.

  Lipo Lazer Nedir Nasıl Yapılır?
  BENZER TEDAVİLER
  Lipo Lazer Nedir Nasıl Yapılır?
  Lipo Lazer diyet egzersiz gibi yöntemlerle verilemeyen inatçı kiloların bölgesel zayıflama yöntemiyle verilmesini sağlayan ameliyatsız estetik bir teknolojik sistemdir.

  Lipo Lazer Nasıl Yapılır?

  Öncelikle vücutta bölgesel yağlanma olan yerler işaretlenir. Daha sonra lazer ışının çıkarttığı lazer ısı enerjisinden hastanın etkilenmemesi için tedavi edilecek olan bölgeye bölgesel uyuşturma işlemi yapılır. Daha sonra yağ birikimi olan bölgede lazer atışı yapılarak yağ hücreleri parçalanır. Uygulama bittikten sonra hasta günlük hayatına rahatça geri dönebilmektedir. Hastaların bu işlemden sonra spor yapmasına ve gıda alımına dikkat etmesi gerekir. Güvenle uygulamalı olan bu yöntem cerrahi bir işlem değildir.

  Lipo-Lazer Avantajları

  Lipo işlemi kişinin rahatsız olduğu şekilsiz vücut hatlarını daha kıvrımlı ve daha güzel bir hale getirmek için bu yöntemi tercih etmektedir. Sizin de kilo alıp verme, doğum sonrası ya da yaşa bağlı olarak artan yağlanma probleminizi lipo yöntemi ile birlikte yok edebilirisiniz. Artık istenilen vücut hatlarına sahip olmak o kadar zor değil.  Lipo  işleminin size uygun olup olmadığını öğrenmek ve sorularınız için polikliniğimize başvurabilirsiniz.

  Lipo Lazer Yaptıranların Yorumları

  Lipo – Lazer Ağrılı mıdır?: Etkili vücut şekillendirme yöntemi olan lipo işlemi ağrısızdır. Birden fazla bölgeye aynı anda işlem yapılabilir. Hastanın konforu sağlanır.

  Lipo Lazer Sonuçları Kalıcı mıdır?: Lipo işleminden sonra hasta günlük hayatına rahatlıkla döner. Artık diyet ve spor yapmam düşüncesi tamamen yanlıştır. Ağır yağlı yiyeceklerden uzak durup bol sıvı tüketimi yapıldığı takdirde yapılan lipo  işleminin kalıcılığı artar. Hastanın durumuna göre seans sayısı değişir.

  Lipo Lazer Fiyatları

  Lipo – lazer işlemi uygulanan bölge sayısı ve yağ miktarına göre değişiklik gösterir. Net bir fiyat öğrenmek için ön muayene için sizleri polikliniğimize davet ediyoruz.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Lipo Lazer Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button
   ×