Ankara Alexandrite Lazer Epilasyon

Ankara Alexandrite Lazer Epilasyon

  Alexandrite Lazer Uygulaması Nedir?

  Alexandrite lazer epilasyon kadın ve erkekler tarafından sıklıkla tercih edilen bir epilasyon yöntemidir. Bahsi geçen bu epilasyon yöntemi 755 nm’lik dalga boyutunda olup, aynı zamanda beyaz tenli olup siyah kıl köküne sahip kişilerde olumlu sonuçlar veren bir işlemdir. Alexandrite lazer epilasyon işlemi sayesinde kalıcı bir pürüzsüzlük sağlanırken aynı anda da konforlu bir epilasyon süreci geçirmenize yardımcı olur.

  Genel olarak yüksek enerjiye sahip olan işlem, Alexandrite kristali kullanılarak üretilen bir lazer ışığına sahiptir. Bu lazer ışınları sayesinde  istenmeyen tüyler azalır veya kalıcı olarak yok olur. Alexandrite lazer başlıkları, genellikle hızlı ve etkili sonuçlar elde etmek için tercih edilmektedir.

  Alexandrite Lazer Uygulaması Nasıl Yapılmaktadır?

  Beyaz tenli ve koyu kıl köküne sahip kişilerde muhteşem sonuçlar yaratan alexandrite lazer cihazı, uzman doktorlar gözetiminde, cilde 3 cm uzaklıkta olacak şekilde uygulanmaktadır. -30 dereceye kadar soğuk hava üfleyen Alexandrite lazer makinesi, epilasyon işlemi esnasında acı ve hassasiyeti ortadan kaldırmaktadır. Belirtilen bu işlem uygulanacak olan bölgeye göre belli seans aralıkları dahilinde uygulanmaktadır. Bu durum kişinin kıl yoğunluğuna ve uygulanacak olan bölgeye göre değişiklik göstermektedir.

  Ankara​ Alexandrite Lazer Uygulaması

  Alexandrite lazer epilasyon, diğer yöntemlere göre daha az ağrılı ve daha hızlı sonuçlar veren bir seçenek olarak kabul edilir, profesyonel bir uzman tarafından uygulanmalıdır.

  Alexandrite Lazer Uygulamasını Kimler? Neden Tercih Etmeli?

  Erkek ve kadınlara rahatlıkla uygulanan alexandrite lazer epilasyon aleti, açık tenli ve koyu kıl köküne sahip bireylerde kullanılmaktadır. Bahsi geçen bu  Alexandrite lazer epilasyon cihazı, diğer epilasyon işlemleriyle karşılaştırıldığında, koyu kıl köklerinde daha iyi sonuçlar vermektedir. Bu yüzden dolayı günümüzde çoğunlukla koyu kıl köküne ve beyaz tene sahip kişilere uygulanmaktadır.  

  Alexandrite Lazer Uygulaması Hangi Bölgelere Uygulanmaktadır?

  Alexandrite lazer epilasyon işlemi incelediğimizde, istenilen bölgede güvenli bir şekilde uygulanabileceğini söyleyebiliriz. Vücudun tüm bölümüne uygulanan bu lazer epilasyon cihazı, aşağıdaki bölgelere rahat ve kusursuz bir şekilde uygulanabilir.

  Alexandrite Lazer Uygulamasının Diğer Epilasyonlardan Farkı Nedir?

  Lazer epilasyon aleti Alexandrite’in diğer epilasyon türlerine göre birçok farklılıkları bulunmaktadır. Bu farklılıklar alexandrite lazer epilasyon aletinin tercih edilmesini kolaylaştırmaktadır. Belirtilen bu Alexandrite lazer epilasyon farkları şu şekildedir;

  • Dalga Boyu 

  Alexandrite lazer epilasyon cihazı, dalga boyu yaklaşık 755 nanometre olan bir lazer teknolojisidir. Bu yüzden dolayı, tüy foliküllerine özgünlük kazandırırken çevre dokulara daha az zarar verme eğilimindedir.

  • Hız ve Etkinlik:

   Alexandrite lazer makinesi, genellikle büyük tedavi alanlarını hızlı bir şekilde tarayabilir. Bu nedenle, büyük bölgelerdeki tüylerin tedavisi daha kısa sürebilir.

  • Cilt Tipi:

   Alexandrite lazer başlıkları, açık ten renklerinde ve koyu renkli tüylerde daha etkili olabilir. Bu nedenle çoğunlukla beyaz tenli ve koyu kıl köküne sahip kişilerde tercih edilir. Çünkü cilt rengi ve tüy rengi, lazerin ciltteki melanine olan tepkisini etkiler.

  Alexandrite Lazer Epilasyonun Avantajları Nelerdir?

  Son dönemde oldukça popüler hale gelen lazer epilasyon aleti alexandrite, pek çok yönden avantaj sağlayan bir işlemdir. Bu işlem dahilinde kolay bir süreç yaşayabilirsiniz. Belirtilen bu avantajlar şu şekildedir;

  • Sıklıkla tercih edilen ve yaygın kullanıma sahip bir cihaz işlem türüdür.
  • Diğer epilasyon türlerine göre daha hızlı uygulanır.
  • Oldukça güvenilirdir.
  • Ağrısız ve acısız bir işlem olma özelliği taşır.

  Ankara Alexandrite Lazer Epilasyon İşleminde Neden Esmerlife?

  Esmerlife, Ankara alexandrite lazer epilasyon işlemi konusunda oldukça profesyonel hizmetler sunmaktadır. Bünyesindeki Uzman  doktorlar ile beraber titizlikle çalışarak, alexandrite lazer epilasyon sürecini en detaylı şekilde planlayıp yürütmektedir. Alanında uzun yıllardır deneyimi olan doktorlar, ilk olarak cilt tipinizi ve kıl kökünü dikkatli bir şekilde analiz eder. Bu doğruda, cildinize kaç seans uygulanacağı belirlenir. Böylelikle tüylerinizden sağlıklı bir şekilde kurtulabilirsiniz.

  Ankara Esmerlife polikliniğinde  kullanılan tüm alexandrite lazer epilasyon cihazları FDA onaylı olup, sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış cihazlardır. FDA onaylı cihazlarımız ile cildinizde olası kötü durumlar yaşanmamış olur. Esmerlife, Kızılay alexandrite Lazer epilasyon işlemi açısından oldukça avantajlıdır. Çünkü  hijyen standartlarına çokça dikkat etmektedir. Böylelikle sağlıklı ve profesyonel bir alexandrite lazer hizmeti sağlanmaktadır.

  Sizde sağlık bakanlığı tarafından onaylanan Kızılay Esmerlife Polikliniğinde, kaliteli bir alexandrite lazer epilasyon süreci deneyimlemek için iletişime geçebilirsiniz.

  Sıkça Sorulan Sorular

  Evet, Alexandrite lazer epilasyon etkili bir yöntem olarak kabul edilir. Bunun temel nedeni kullanıldığı teknoloji olarak gösterilebilir. Bu yöntem sayesinde kalıcı bir pürüzsüzlüğü sağlayabilirsiniz.

  Açı durumu kişiden kişiye göre değişiklik gösterdiğinden dolayı, bu konuda kesin bir şey söylemek yanlış olacaktır.  Fakat alexandrite epilasyon işleminde kullanılan başlıklar, hassasiyet oranını en aza indirgemektedir.

  Alexandrite uygulaması sanılanın aksine oldukça güvenilir bir işlemdir. Bu sebeple alexandrite epilasyon işlemini gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz. Herhangi bir olumsuz sonuç gözlemlenmemiştir. 

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Ankara Alexandrite Lazer Epilasyon Merkezi Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Bayanlar İçin
   Tüm Vücut Bayan
   Tüm Bacak Bayan
   Alt Bacak Bayan
   Üst Bacak Bayan
   Tüm Kol Bayan
   Yarım Kol Bayan
   Kol Altı Bayan
   Genital Bölge Bayan
   Bikini Bayan
   Göbek Bayan
   Sırt Bayan
   Göğüs Arası Bayan
   Göğüs Ucu Bayan
   Yüz Bayan
   Bıyık Bayan
   Çene Bayan

   Erkekler İçin
   Sakal Üstü Erkek
   Kulak Erkek
   Boyun Erkek
   Ense Erkek
   Kaş Erkek
   Tüm Sakal Erkek
   Tüm Kol Erkek
   Yarım Kol Erkek
   Göğüs Erkek
   Sırt Erkek

   Call Now Button
   ×