Whatsapp
Randevu Al
İletişime Geç

Mantis MR 991

Mantis MR 991

Mantis MR Teknolojisi Nedir Nasıl Uygulanır?

İsmini kullanılan cihazdan alan Mantis MR Bölgesel Zayıflama işlemi; çeşitli cilt problemlerinden lokal incelmeye kadar çeşitli etkinliği bulunmaktadır. Mantis MR bölgesel zayıflama, endomasaj ve aynı anda motorlu silindirlerle mekanik manipülasyon ortaya çıkaran bir tedavi yöntemidir. Bölgesel zayıflama uygulamasında sıklıkla tercih edilen bu yöntem oldukça başarılı ve güvenilir sonuçlar vermektedir. Kişiyi istediği sonuçlara ulaştıran Mantis programı, kişiye özel seans sayıları ve seans süreleri ile bölgesel zayıflama planı oluşturulur.

İşlem yapılırken sistem içerisindeki programlar ve sistem başlıkları uygulama bölgesine ve Mantis MR Bölgesel Zayıflama tedavisinin etkinliğine göre tercih edilmektedir. Bu yüzden, kişinin vücut kitle indeksi derinlemesine analiz edilmektedir. 

Bahsi geçen bu işlem, mantis mr cihazı ile yapılmakta olup,  cihazda bulunan hareketli tekerlekler ile derin bir titreşim oluşturarak masaj yapmaktadır. Masaj esnasında uyarı etkilerinin etkili bir şekilde vücuda etki etmesi için, yoğurma, sıvazlama ve friksiyon işlemleri gibi çok yönlü hareketler  yapılmaktadır. Bunun sonucunda ise mekanik manipülasyon açığa çıkar ve dokuları uyarır.

Mantis Mr Tedavisinde Kullanılan Mantis MR 991 Nedir?

Mantis MR 991, mantis uygulamasında kullanılan ve son teknolojiye sahip FDA onaylı bir cihazdır. Bahsi geçen bu cihaz kliniklerce onaylanmış olup, oldukça güvenli ve sağlıklı tedavidir. Mr 991 cihazı eşsiz sonuçlar sunmak için birlikte çalışan iki üstün teknolojiye sahiptir. Bu teknolojilerden birincisi Patentli D.E.S. MRM endomassage ( derin atımlı hareket ile aynı anda hareket motorlu silindirler, mekanik manipülasyon ) diğeri ise CMPS ( atımlı: Dual Enerji Sistemi)  teknolojisidir. Mr991 bu iki yenilikçi teknolojinin bir araya geldiği bir uygulamadır.

Endomasajın hafif emişi ile istenilen sıklık ve farklı güçlerde yapılması hedeflenen klinik amaca ulaşmasını arttırmaktadır. Ayrıca endomasaj sırasında tekerlek kullanımı dokuda mikrodolaşımı ve lenfatik kanaların açılmasını sağlayarak daha yüksek bir doku perfüzyonu sağlamaktadır. MRM ile sağlanan yüksek kan dolaşımı, istenmeyen ödemlerin azalmasını ve yüksek oksijen seviyesine ulaşmasını sağlar. Bununla beraber hücre ve dokular üzerinde hasar neden olan etkenler kaldırmaktadır.

Mantis MR 991 Uygulama Alanları Nelerdir?

Mantis manyetik rezonans, çok geniş bir uygulama alanına sahiptir. Bu uygulama alanlarının başında lenfatik boşaltma, bağışıklık sistemini güçlendirme, dolaşım bozukluklarını düzenleme, cilt dokusunu yenileme ve ödem atma gibi durumlar gelmektedir. Mantis uygulamasının uygulama alanlarını daha detaylı incelemek için aşağıdaki tablomuzu inceleyebilirsiniz;

EstetikMedikal
Yüz ve vücudun yeniden şekillendirilmesi ve konturların düzenlenmesiLenfatik dolaşımı artırır
Bölgesel zayıflamada yardımcıHyaluronik Asit Miktarını Artırır
Vücutta meydana gelen ödemin atılmasına yardımcı olurLiposuction öncesi ve sonrasında iyileşme sürecini destekler
Deride hyaluronik asit gibi destek yapılarının kalitesini artırır.Kas ve eklem ağrılarına etki eder
Doku ve cilt elastikiyetini iyileştirirLiposuction Öncesi ve Sonrası Cildi Sıkılaştırır
Vücut savunma sisteminin güçlendirirAmeliyat yada travma sonrası ödemlerin dinmesine yardımcı olur
Psikolojik Kadınlarda doğum sonrası problemlerin oluşmasını engeller
Duygusal ve fiziksel strese yardımcı olur  
 İnsomnia etkilerini azaltır 
 Uyku kalitesini artırır 
 Kronik yorgunlukları azaltır 

Mantis MR ile Zayıflama Sonrası Görülen Etkiler

Bölgesel zayıflamada etkili sonuçlar veren Mantis MR tedavisi yapıldığı andan itibaren pek çok etkiye sahiptir. Bu etkiler ilk seans itibariyle bile fark edilmektedir. Ancak bahsi geçen bu etkiler kişiden kişiye göre değişmektedir. Mantis zayıflama tedavisinde görülen etkiler şunlardır;

 • Cilt katmanlarında, dokular arasında ve metabolik süreçte iyileşmeler sunar.
 • Kan akışını hızlandırır
 • Dokuları uyararak, yağ hücrelerinin parçalanmasını sağlar. 
 • Cilt bariyerini toparlayarak, cilt dokusunun kalitesini artırır.
 • Cildi sıkılatırarak, vücudun daha sıkı ve fit görünmesine yardımcı olur.
 • Bacak bölgesinde meydana gelen portakal görünümüne sahip, selülit dokusunu ortadan kaldırır.

Mantis Mr Uygulama Süresi ve Sıklığı

Mantis zayıflama işlemi için net bir aralık sıklığı ve uygulama süresi vermek yanlıştır. Çünkü bu seans aralıkları ve sıklığı  kişiden kişiye göre değişiklik göstermektedir. Çünkü herkesin sahip olduğu yağ oranı ve vücut kitle endeksi farklıdır. Bu nedenle uzman doktorlarımız kişinin kilo ve boy endeksini ve yağ oranını inceleyip, bunun sonucunda uygulama sıklığına ve süresine göre karar vermektedir. Bu konuda daha net bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mantis Mr İle Bölgesel Zayıflama

Mantis mr tedavisi, bölgesel zayıflama uygulamalarında oldukça avantajlıdır. Özellikle karın bacak ve bel bölgesindeki yağları kısa sürede parçalayan Mantis mr, lenf drenaj işlemiyle birleşmiş bir uygulama olup, medikal estetik alanında yüksek başarı oranlarına sahip ve çok yönlü etkileri olan bir işlemdir. 

Kişiye özel tedavi seçenekleri sunan bu uygulama, kitle endeksi ve yağ analizleri gibi ölçümler sonucunda yapılmaktadır. Böylece kişinin vücut yapısına en uygun tedavi süreci oluşturulup, kısa sürede sağlıklı ve sıkı bir vücuda kavuşması sağlanır.

Mantis Mr Seans Fiyatları

Mantis uygulamasının seans fiyatları işlemin süresine, sıklığına ve uygulanan bölgelere  bağlı olarak değişmektedir. Bu sebepten dolayı mantis mr tedavisinin sabit bir fiyat aralığı yoktur. Bu konuda detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçip, yapılan vücut kitle analizlerine bağlı belirlenen seans aralıkları, süresine ve uygulanacak bölgeler belirlendikten sonra fiyat bilgisi edinebilirsiniz.

Uzman ekibimiz ve geniş hizmet yelpazemizle sizin için en etkili çözümleri sunmaktan memnuniyet duyarız. Ankara bölgesel zayıflama merkezimiz ile ilgili detaylı bilgi ve randevu için tıklayın, hayalinizdeki vücuda bir adım daha yaklaşın!

Sıkça Sorulan Sorular

Mantis manyetik rezonans işlemini 18 yaşını doldurmuş herkes tercih edebilir. Özellikle bağışıklık sistemini güçlendirmek isteyen, cildinin daha sıkı görünmesini isteyen, kas ve eklem ağrıları olanlar, yaştan dolayı veya genetik olarak kırışıklıkları olan herkes rahatlıkla tercih edebilir.

Mantis MR ile zayıflama işlemi yağ yakımı konusunda oldukça başarılı bir uygulamadır. Bu işle sayesinde, ilk seansta bile gözle görülür, incelmeyi görebilirsiniz.

Mantis manyetik rezonans işlemi olası kas ve eklem ağrılarının geçmesinde yardımcı tedavi olarak kullanılabilir. Bu sebeple ağrıların hafiflemesinde etkili sonuçlar sunabilir.

Mantis işlemi sinir sistemine doğrudan doğruya etki ettiği için psikolojik açıdan da kişide rahatlama hissi yaratır. Böylelikle gün içinde meydana gelen stres durumunu minimalize eder.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Ankara Mantis MR Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

  Randevu Al

  Esmerlife Polikliniğine Hoşgeldiniz

  Ücretsiz danışmanlık için asistanlarımızla iletişime geçmek için aşağıdaki WhatsApp linkine tıklayın!

   (0)Seçilen Hizmet