VelaShape ile Selülit Tedavisi

VelaShape ile Selülit Tedavisi

  VelaShape ile Selülit Tedavisi; En etkin ve popüler uygulamalar arasında yer alan VelaShape ile Selülit Tedavisi kızılötesi ışın, radyofrekans ve vakum ile hücresel düzeyde çalışan ve lokalize yağları hedef alan etkin bir tedavi yöntemi olup, vücut analizi ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen VelaShape Nedir? Selülit Tedavisi Nasıl Uygulanır? ve Seans Sayısı gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Erkeklere kıyaslar kadınlarda daha yaygın görülen selülit problemi, ciltte portakal kabuğu görünümüne neden olan lokalize yağ sorunudur. Ciltte portakal kabuğu görünümünde pürüzlü bir görüntüye yol açarak vücut estetiğini bozan bu selülit sorunu altında yatan faktörler net olarak bilinmemekle birlikte lenfatik dolaşım bozukluğu sonucunda gelişmektedir. 4 farklı evresi ve derecesi bulunan selülit problemi tıbbi bir durum olmamakla birlikte neden olduğu estetik sorunlar sebebi ile iyileştirilmesi gerekmektedir.

  Selülit tedavisinde kullanılan çok çeşitli cerrahi ve medikal uygulamalar bulunmaktadır. Cerrahi yöntemler komplikasyon riskleri nedeni ile günümüzde pek fazla tercih edilmemektedir. Bu nedenle popüler olarak ameliyatsız selülit tedavisi yöntemlerine başvurulduğunu ifade edebiliriz. Bu tedavi prosedürleri içerisinde yer alan VelaShape ile Selülit Tedavisi tekniği ise lokalize yağların neden olduğu estetik sorunları cerrahi prosedür olmadan iyileştiren ve genel görünümü düzelten etkin bir işlemdir.

  VelaShape ile Selülit Tedavisi

  Kızılötesi ışın, radyofrekans enerjisi ve vakum ile sıcak doku masajı etkisi göstererek lokalize yağları kontrollü bir şekilde hedef alan ve kontrollü bir şekilde ciltteki genel görünümü iyileştiren VelaShape selülit tedavisi öncesinde selülit probleminin derecesine, bölgesine ve ihtiyaca göre kişisel seans planlamasının oluşturulabilmesi için ücretsiz muayenemizden yararlanarak vücut analizi gerçekleştirebilirsiniz.

  İçerisinde bulunan 3 farklı teknoloji ile yağ hücrelerinin yapısını bozmasının yanı sıra doku hücrelerinin aktivitesini de düzenleyerek selülit sorununu gidermesinin yanı sıra cilt kalitesini de iyileştiren çok yönlü etkiye sahip VelaShape teknolojisi hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ve vücut analizi için randevu almak ya da VelaShape ile Selülit Tedavisi fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Theramegnetic
  BENZER TEDAVİLER
  Theramegnetic
  Theramegnetic tedavi çift yönlü rulmanların ve stokastik rezonansın doku hareketliliği ve fibroblastik aktiviteyi arttıran etkinliğinin kullanıldığı bir tedavi yöntemidir.

  VelaShape ile Selülit Tedavisi Nasıl Uygulanır?

  VelaShape ile Selülit Tedavisi etkinliği ve kalıcılığı için kişisel tedavi planlamasının oluşturulması oldukça önemlidir. Bu nedenle seans planlaması, güç ve sistem ayarlamalarının doğru yapılabilmesi için işlem öncesinde klinik muayene gerçekleştirilerek selülit probleminin derecesi tespit edilmektedir. Daha sonrasında lokalize yağların bulunduğu alanlar tespit edilerek işleme geçilmektedir.

  VelaShape tedavisi cerrahi prosedür ve anestezi gerektirmeyen işlem basamaklarına sahiptir. Cihazın sistem başlığı kullanılarak selülitli alanlarda düzenli olarak doku masajı yapılmaktadır. Kızılötesi ışın, radyofrekans enerjisi ve vakum etkinliği ile sıcak doku masajı mekanizması çalışarak doku manipülasyonu sağlanmaktadır. Bu etkinlik esnasında herhangi bir acı ya da ağrı hissedilmeden seans sonlanmış olmaktadır.

  VelaShape ile Selülit Tedavisi Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

  VelaShape ile Selülit Tedavisi kişisel tedavi protokolü ile uygulanan bir işlemdir. Selülit derecesine ve ihtiyaca göre oluşturulan periyodik seanslar halinde uygulanan bu tedavi genellikle 4 ila 6 seans uygulanmaktadır. Uygulama bölgesinin genişliğine göre 30 ila 60 dakika seans süresine sahip olan selülit tedavisinin seans aralıkları ise 7 ila 10 gün arasında değişmektedir.

  VelaShape ile Selülit Tedavisi Sonrası Görülen Etkiler

  Selülit tedavisi işleminde etki mekanizmasını çalıştıran vakum masajı, kızılötesi ışın ve radyofrekans enerjisi 3 mm ile 5 mm arasında derinliğe ulaşarak sıcak doku masajı etkisi göstermektedir. Bu etkinlik lokalize yağ hücrelerinin etrafını saran fibröz septalı bağ dokularını uyarmaktadır. Dermal kollajen fiberlerin uyarılmasının ardından yağ hücrelerinin yapıları bozularak parçalanmakta ve selülite neden olan dirençli lokal yağlar parçalanarak lenfatik dolaşım ile vücuttan atılmaktadır.

  Periyodik seanslar sonrasında selülitli görünümün iyileşmesinin yanı sıra VelaShape ile Selülit Tedavisi etki mekanizması olan sıcak doku masajı ile cilt altı doku hücreleri ve hücre metabolizması hızlanmaktadır. Fibroblastik hücrelerin aktive olması ile cilt altı kollajen hücreleri tetiklenerek cilt kalitesi iyileşmektedir. Bu çok yönlü etkinlikle yağ hücreleri parçalanmakta ve cilt kalitesi iyileşerek incelme ve sıkılaşma sağlanmaktadır.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  VelaShape ile Selülit Tedavisi Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button
   ×