VelaShape ile Vücut Şekillendirme

VelaShape ile Vücut Şekillendirme

  VelaShape ile Vücut Şekillendirme; Ameliyatsız Bölgesel Zayıflama ve Vücut Sıkılaştırma prosedürü olan VelaShape ile Vücut Şekillendirme kızılötesi ışın, radyofrekans ve vakumla yağ hücrelerini parçalayan lenfatik dolaşımla atılımını sağlayan etkin bir tedavi olup, vücut analizi ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen VelaShape Nedir? Etki Mekanizması Nasıl Çalışır? ve Seans Sayısı gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Genetik faktörler, beslenme alışkanlıkları, vitamin düzensizlikleri, hormonal dengesizlikler, hareketsiz yaşam ve ilaç kullanımı gibi pek çok faktör sonucunda bölgesel kilo problemleri oluşmaktadır. Vücudun farklı bölgelerinde farklı yoğunluklarda görülen bu lokalize yağ hücreleri diyetlere ve yüksek eforlu egzersiz programlarına direnç göstermektedir. Beslenme alışkanlıklarının düzenlenmesi ve haraketli yaşama geçilmesi vücut yağ oranını azaltsa da lokalize yağlarda ve bölgesel kilo problemlerinde istenilen azalmanın ve incelmenin elde edilmesine olanak sunmamaktadır.

  Günümüzde pek çok kişide karşılaşılan problem olan bölgesel kilolar genel görünümün bozulmasına ve bölgesel şekil bozukluklarına yol açmaktadır. Bu nedenle lokalize yağların neden olduğu deformasyonların iyileştirilmesi, genel görünümün düzeltilmesi için bölgesel zayıflama ve vücut şekillendirme tedavilerine başvurulmaktadır. Vücut şekillendirme tedavileri içerisinde kullanılan ameliyatsız medikal uygulamalar içerisinde ise VelaShape ile Vücut Şekillendirme bulunmaktadır.

  VelaShape ile Vücut Şekillendirme

  Kızılötesi ışın, radyofrekans enerjisi ve vakum teknolojileri ile sıcak doku masajı etkisi göstererek vücut formunun bozulmasına neden olan lokalize yağ hücrelerini ve cilt kalitesinin iyileştirilmesini sağlayan fibroblastik aktiviteyi hedef alan VelaShape tedavisi öncesinde klinik muayene gerçekleştirerek kişisel seans planlamasının oluşturulmasına olanak sunmak için ücretsiz muayenemizden yararlanabilirsiniz.

  Çok yönlü etki mekanizması sayesinde doku manipülasyonu ve negatif basınç etkinliklerini kapsayan en gelişmiş teknolojilerden biri olan VelaShape hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ve vücut analizi için randevu talebinde bulunmak ya da VelaShape ile Vücut Şekillendirme fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Theramegnetic ile Bölgesel Zayıflama
  BENZER TEDAVİLER
  Theramegnetic ile Bölgesel Zayıflama
  Theramegnetic ile Bölgesel Zayıflama çift motorlu silindir ve stokastik rezonansla lokal yağları hedef alan mekanik masaj etkili ameliyatsız incelme yöntemidir.

  VelaShape ile Vücut Şekillendirme Nasıl Uygulanır?

  Radyofrekans, kızılötesi ışın ve vakum terapisini bir arada bulunduran VelaShape ile Vücut Şekillendirme işlemi cerrahi prosedür olmayan non – invaziv bir tedavidir. Vücudun genel görünümünü ve biçimini bozan her alana ulaşabilme imkanı bulan sistem başlığının cilt yüzeyine temas ettirilerek sıcak doku masajı yapılmasına olanak sunan bu tedavi oldukça konforlu ve rahattır.

  Kesi, dikiş ya da anestezi gerektirmeyen bu tedavi yatış pozisyonunda gerçekleştirilmektedir. Lokalize yağ problemlerinin bulunduğu alanlarda sistem başlığı gezdirilirken doku manipülasyonu ve vakum terapisi sağlanmaktadır. Aynı zamanda radyofrekans enerjisi ve kızılötesi ışınlar sayesinde derin katmanlardaki yağlarda ısı artışı elde edilirken cilt katmanlarında da kollajen üretimi tetiklenmektedir.

  VelaShape ile Vücut Şekillendirme Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

  Genel görünümün ve vücut formunun bozulmasına neden olan lokalize yağlar vücutta farklı yoğunluklardadır. Ayrıca depo yağların dirençleri de kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Bu nedenle VelaShape ile Vücut Şekillendirme tedavisi kişisel tedavi protokolü ile uygulanan bir yöntemdir.

  Seans sayıları ve seans aralıkları klinik muayene ve vücut analizi ile kişisel olarak planlanmakla beraber; genellikle 4 ila 6 seans uygulanmaktadır. İşlem bölgesinin genişliğine göre 30 ila 60 dakikalık seans süresine sahip olan Vücut Şekillendirme tedavisinin seans aralıkları ise 7 ila 10 gün arasında değişmektedir.

  VelaShape ile Vücut Şekillendirme Sonrası Görülen Etkiler

  VelaShape ile Vücut Şekillendirme işlemi esnasında vakum terapisi lenfatik dolaşımın ve drenajın düzenlenmesini sağlamaktadır. Kızılötesi ışın ve radyofrekans enerjisi ise dokuyu 3 mm ve 20 mm derinliğe kadar ısıtmaktadır. Bu sıcak doku masaj etkisi ile dirençli lokalize yağlar ısınarak yapıları bozulmakta ve parçalanarak bölgeden uzaklaşmaktadır.

  Lokalize yağların ve toksinlerin lenfatik dolaşım ile vücuttan atılımının gerçekleşmesinin yanı sıra kızılötesi ışının kollajen liflerini uyarması ve radyofrekans enerjisinin kallajen üretimini tetiklemesi ile cilt dokusunda gelişme, iyileşme ve kalitesinde artma gözlemlenmektedir. Böylece lokal yağların azalması ve cilt kalitesinin artması sonrasında genel görünüm iyileşerek vücut istenilen şekle ve forma kavuşmaktadır.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  VelaShape ile Vücut Şekillendirme Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button
   ×