Göbek Lazer Epilasyon

Göbek Lazer Epilasyon

  Göbek Lazer Epilasyon; Genellikle Genital Bölge Lazer epilasyon işlemi ile birlikte tercih edilen Göbek Lazer Epilasyon erkekler kadar kadınlar için de estetik probleme yol açan göbek kıllarının lazer teknoloji ile yok edilmesini amaçlayan işlem olup, test atımı, cihaz seçimi ve kişisel seans planlaması öncesinde merak edilen Göbek Bölgesi Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır? İşlem Süresi ve Seans Sayısı gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Göbekten uzanım göstererek bikini bölgesine kadar uzanım gösteren istenmeyen tüy problemleri özellikle yaz aylarında hem kadınlar hem de erkekler tarafından büyük sorun oluşturmaktadır. Estetik, kozmetik ve hijyenik sorunlara neden olan bu istenmeyen tüyler klasik tüy alma yöntemleri ile alınsa dahi kalıcı bir çözüm sağlamamaktadır.

  Ağda, jilet, tüy dökücü krem ve epilatör gibi uygulamalar ile ince yapılı karakterden sert ve koyu renkli bir yapıya dönüşebilen göbek üstündeki kıllar vücudun diğer bölgelerindeki kıllardan farklı karakterlere sahip olması nedeni ile uzama hızı ve tetiklenme durumu da değişiklik göstermektedir. Özellikle sık tekrarlanan ve kalıcı çözüm sunmayan bu klasik epilasyon yöntemleri kıl köklerini tetikleyerek yoğunluğun artasına, sertleşmesine, koyulaşmasına ve hızlı uzamasına yol açmaktadır.

  Göbek Lazer Epilasyon

  Kıl dönmesi, sivilce ve iltihap gibi durumlara da neden olan göbek üstü tüylerinde en etkili ve en ideal epilasyon yönteminin lazer teknolojisi olduğunu söylemek mümkündür. Kalıcı ve etkili çözümler sunan lazer epilasyon tedavisi ile daha pürüzsüz ve estetik bir göbek hattına sahip olmak mümkündür.

  Lazerin kıl köklerinin yapısını bozarak tahrip etme etkisinden yararlanılan göbek üstü lazer epilasyon tedavisi öncesinde cilt tipi, kıl tipi, kıl rengi, kıl karakteri ve cinsiyet gibi kriterler göz önünde bulundurularak yapılan test atışı ile özelleştirilmiş seans planlaması oluşturabilirsiniz. İdeal seans planlamanızın oluşturulmasına olanak sunmak için ücretsiz muayenemizden yararlanarak test atışı yaptırabilirsiniz.

  Göbekteki istenmeyen tüylerin giderilmesinde üstün etkili sonuçlar çıkaran yeni nesil epilasyon cihazları ve tedavileri hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ve test atışı için randevu talebinde bulunmak ya da Göbek Lazer Epilasyon fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Kemer Üstü Lazer Epilasyon
  BENZER TEDAVİLER
  Kemer Üstü Lazer Epilasyon
  Erkek Lazer Epilasyon bölgesi olarak ifade edilen Kemer Üstü Lazer Epilasyon erkekler için estetik ve hijyen sorunlarına yol açan istenmeyen tüylerin kalıcı etki ile yok edilmesini amaçlayan epilasyon tedavisidir.

  Göbek Bölgesi Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır?

  Göbek ve göbek bölgesindeki kıllar kişiden kişiye ve cinsiyete göre değişiklik gösterebilmektedir. Kadınlarda daha ince yapılı ve açık renkli olabildiği gibi erkeklerde sert ve koyu renklidir. Bu nedenle seans planlaması öncesinde doğru lazer epilasyon cihazı seçimi yapılması gerekmektedir. Ayrıca Göbek Lazer Epilasyon işlemi esnasında özel epilasyon başlıkları kullanılmaktadır.

  İşlem lazer epilasyon cihazında sistem ve doz ayarlamalarının yapılması ile başlatılmaktadır. Uygulamadan en az 3 gün önce bir jilet yardımı ile kısaltılan göbek bölgesi tüylerine lazer epilasyon cihazının sistem başlığı kullanılarak düzenli ve kontrollü atışlar yapılmaktadır. Bu atışların her biri tekli atışlar halindedir. Dalga boyu prensibi ile çalışan bu lazer ışınlarının düzenli ve kontrollü atışlar ile cilt altında iletilmesi ve düzenli taramanın gerçekleştirilmesi ile lazer epilasyon seansı tamamlanmış olmaktadır.

  Göbek Lazer Epilasyon Seans Süresi Sayısı ve Seans Aralıkları

  15 ila 30 dakika gibi çok kısa bir seans süresine sahip olan Göbek Lazer Epilasyon seans sayısı ve seans aralıkları kıl yoğunluğuna ve kıl karakterine göre değişiklik göstermekle birlikte ortalama 6 ile 8 seansta optimum başarı elde edilmektedir. Seans aralıkları ise ortalama 2 ay / 8 haftadır.

  Göbek Lazer Epilasyon Riskleri ve Yan Etkileri

  Medikal estetik uygulamalardan cilt tedavilerine kadar kullanılan lazer teknolojisi istenmeyen tüy problemlerinin yok edilmesinde de üstün etkili sonuçlar çıkarmaktadır. Son dönemde yaygın olarak tercih edilen bu yeni nesil teknolojilerin sağlık açısından herhangi bir riski bulunmamaktadır. Özellikle göbek bölgesine yapılan lazer epilasyon uygulamalarının risk teşkil edip etmediği sorulurken; lazer epilasyon işlemi esnasında gönderilen lazer ışınları yalnızca cildin üst kısmında etkinliğini göstererek cilt altındaki kıl köklerinde tutunum göstermektedir. Bu nedenle iç organlar üzerinde herhangi bir olumsuz etki oluşturmamaktadır.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Göbek Lazer Epilasyon Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Bayanlar İçin
   Tüm Vücut Bayan
   Tüm Bacak Bayan
   Alt Bacak Bayan
   Üst Bacak Bayan
   Tüm Kol Bayan
   Yarım Kol Bayan
   Kol Altı Bayan
   Genital Bölge Bayan
   Bikini Bayan
   Göbek Bayan
   Sırt Bayan
   Göğüs Arası Bayan
   Göğüs Ucu Bayan
   Yüz Bayan
   Bıyık Bayan
   Çene Bayan

   Erkekler İçin
   Sakal Üstü Erkek
   Kulak Erkek
   Boyun Erkek
   Ense Erkek
   Kaş Erkek
   Tüm Sakal Erkek
   Tüm Kol Erkek
   Yarım Kol Erkek
   Göğüs Erkek
   Sırt Erkek

   Call Now Button
   ×