Gençlik Aşısı Nedir?

Gençlik Aşısı Nedir?

  Gençlik Aşısı Nedir?; Bir mikroenjeksiyon işlemi olan Somon DNA Gençlik Aşısı Nedir sorusu sıklıkla sorulmakta olup somon balığı sperminden elde edilen DNA ve hyaluronik asit ile ciltte yenilenme etkisi ortaya çıkaran bir cilt tedavisi işlemidir. Cilt analizi, klinik değerlendirme ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen Gençlik Aşısı Nedir? Nasıl Uygulanır? ve Avantajları  Nelerdir? gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Gençlik Aşısı Nedir?

  Somon DNA gençlik aşısı somon balığı sperminden elde edilen DNA ve hyaluronik asit sayesinde cilt yenilenmesi sağlayan popüler bir işlemdir. Somon DNA sın da bulunan moleküller su tutma kapasitesi sayesinde cilt zamanla kaybettiği nemi geri kazanır ve kırışıklığa meydan okur.

  P-R-P İle Cilt Gençleştirme
  BENZER TEDAVİLER
  P-R-P İle Cilt Gençleştirme
  P-R-P İle Cilt Gençleştirme kandaki büyüme faktörlerine sahip sıvının hasarlı cilt dokusuna enjekte edilerek onarımın başlatıldığı bir cilt tedavi yöntemidir.

  Gençlik Aşısı Nasıl Yapılır?

  Bir çeşit vitamin ve protein yüklenmesi görevi gören bu yöntemle cilt esnek parlak canlı ve daha genç bir cilt ortaya çıkar. Kişi muayene edildikten ve sorunları tespit edildikten sonra işlem odasında yüzüne anestezik etkili krem sürülür. Kişinin acı duyarlılığı kaybolduktan sonra minik iğne yardımıyla enjeksiyon işlemi yapılır. Yüzün tüm bölgesine bu yöntemle vitamin verilir ve kişi adeta bu gençlik aşısı ile yepyeni bir cilde sahip olur.

  Gençlik Aşısı Avantajları

  Bulunduğunuz çevreye ve sahip olduğunuz yaşa bağlı olarak cildimizdeki hyaloronik asit miktarı azalmaktadır. Sağlıksız yaşam tarzımız, yoğun ve stresli tempoda çalışma şartlarımız, uygun olmayan makyaj malzemesi kullanımı ve cilt bakım ürünlerinin kullanımı cildin kuru ve mat görünüm kazanmasına sebibiyet verir. Cildin yağ dokusunda azalmalar meydana gelerek ince kırışıklıklar oluşur ve sarkmalar meydana gelir. Bu gibi sorunlardan kurtulmanız için Somon DNA Aşısı yaptırmanızı öneririz.

  Gençlik Aşısı Fiyatları

  Gençlik Aşısı Nedir? konu başlığında merak edilen bir diğer önemli konu ise işlem ücretidir. Somon DNA Aşısı fiyatları cilt yapınıza göre değişim göstermekle beraber yapılacak olan ücretsiz muayenemizde sizlere fiyat hakkında detaylı bilgilendirme sağlayabiliriz.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Gençlik Aşısı Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button
   ×