P-R-P İle Cilt Gençleştirme

P-R-P İle Cilt Gençleştirme

  P-R-P İle Cilt Gençleştirme; Kişinin kendi kanının alınması sonrasında uygulanan P-R-P İle Cilt Gençleştirme kandaki büyüme faktörlerine sahip sıvının hasarlı cilt dokusuna enjekte edilerek onarımın başlatıldığı bir cilt tedavi yöntemi olup, cilt analizi ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen Cilt Gençleştirme Nedir? P-R-P Nedir? Nasıl Uygulanır? ve Avantajları gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  P-R-P İle Cilt Gençleştirme

  P-R-P Tedavisi yöntemi kişinin kendi kanından elde edilen pıhtı hücrelerinden zengin serum anlamına gelir. Kanda pıhtılaşmayı sağlayan t onarım sürecine katkıda bulunması ve hasarlı dokuların onarımı için gerekli büyüme faktörlerini de yapısında bulundurmasıyla hasarlı dokuya toplanarak onarım ve iyileşme sürecini başlatırlar.

  P-R-P ile Cilt Gençleştirme Nasıl Yapılır?

  Kişiden gerekli miktarda kan alınır ve bu kandaki zengin kısım özel bir cihaz ile ayrıştırılır. Cilt yenilenmesi istenilen bölge temizlenip uyuşturulduktan sonra minik iğne yardımı ile elde edilen pıhtı hücreleri yönünden zengin serum, yenilenme istenilen bölgeye enjekte edilir. Amaç kan dolaşımı ile taşınabilecek olandan daha fazla pıhtı hücresi ile ciltte daha hızlı bir onarım başlatmaktır. Böylece kırışıklıklar yok olur ve gençleşmiş cilt dokusu ortaya çıkar.

  P-R-P Leke Tedavisi
  BENZER TEDAVİLER
  P-R-P Leke Tedavisi
  P-R-P Leke Tedavisi kişinin kendi kanından elde edilen trombositten zengin plazma sıvısının ince uçlu iğneler aracılığı ile cilt altına enjekte edilidiği etkin ve güvenli tedavi yöntemidir.

  P-R-P İle Cilt Gençleştirme Avantajları

  Daha fazla alana yayılarak etki gösteren P-R-P yöntemi hem güvenilir hem de doğal bir yöntem olduğu için seçilebilecek en iyi cilt gençleştirme yöntemidir. Herhangi bir bölgeyi doldurarak değil gençleştirerek ilerleyen bu işlem ciltte doğal bir mucize sağlar. Derinin tüm yaşamsal işlevlerinde etkili olan P-R-P ile cilt gençleştirme kişiden alınan kanın ayrıştırılarak tekrar kişiye enjekte edilmesi ile oluşacak komplikasyon ve güvenilirlik sorununun da önüne geçmiş olur.

  P-R-P İle Cilt Yenileme ve Gençleştirme Yaptıranların Yorumları

  P-R-P ile Cilt Yenileme ve Gençleştirme Yöntemi Kalıcı mıdır?: Cilt gençleştirme yöntemi başka işlemelerle kombine edilerek kalıcılık süresi arttırılabilir. Kişiden kişiye cilt farklılıklarından dolayı değişim gösterir.

  P-R-P ile Cilt Yenileme ve Gençleştirme Yöntemi Ağrılı mıdır?: P-R-P ile yenileme ve cilt gençleştirme yöntemi esnasında herhangi bir ağrı ya da acı hissi oluşmaz. Sadece kan alımında duyulan rahatsızlıktan başka herhangi bir ağrı söz konusu değildir. Ayrıca kişinin kendi kanı olduğu için herhangi bir alerjik reaksiyona maruz kalma durumu da söz konusu değildir. Birkaç seansta hemen etkisini gösterir.

  P-R-P İle Cilt Gençleştirme Fiyatları

  P-R-P ile cilt gençleştirme yöntemi fiyatları ortalama seans sayılarına göre değişkenlik gösterir. Ayrıntılı bilgi almak ve P-R-P ile cilt gençleştirme işleminin ve daha bir çok estetik yöntemin de uygulandığı polikliniğimizi ziyaret edebilirsiniz.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  P-R-P İle Cilt Gençleştirme Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button
   ×