P-R-P Saç Tedavisi

P-R-P Saç Tedavisi

  P-R-P Saç Tedavisi; Son dönemde kadınlar ve erkekler tarafından saç dökülmesi, saç sağlıksızlığı ve saç seyrekliği gibi olumsuz durumlarda sıklıkla tercih edilen P-R-P Saç Tedavisi kanın zengin plazma kısmının ayrıştırılarak serum haline getirilmesi ve saç dökülme alanına enjekte edilmesi esasına dayanan bir prosedür olup, P-R-P Nedir? Nasıl Uygulanır ve Avantajları Nelerdir? gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  P-R-P Saç Tedavisi kanın büyüme faktörlerinden zengin plazma kısmının ayrıştırılarak serum haline getirilmesi ve saç dökülmesi olan bölgeye enjekte edilmesi işlemidir.

  P-R-P Saç Tedavisi

  P-R-P ile saç tedavisi saç seyrelmesi, incelmesi ve saç dökülmesi yaşayan kişilere umut verici başarılı bir işlemdir. Uzmanımız tarafından gerekli tetkikler yapıldıktan ve deformasyon derecesi belirlendikten sonra kişiden gerekli miktarda kan alınır. Alınan kan tüpü özel bir cihaza konur ve zengin olan kısım ayrıştırılır.

  Bu hazırlanan özel serum kişinin saç derisindeki seyrelme ya da dökülme olan bölgedeki saçlı deriye mikro enjeksiyon yardımıyla enjekte edilir. Bu bölgede uyarım ve onarım sağlayan yöntemin tekrarlı seanslar ile tekrar edilmesi ve birkaç ay aralıklarla izlenmesi gerekir. İşlem bittikten sonra bölgede geçici bir kızarıklık meydana gelebilir ama kişinin günlük hayatına dönmesini engelleyecek herhangi bir durum söz konusu olmamaktadır.

  P-R-P + Ozon Yöntemiyle Saç Ekimi
  BENZER TEDAVİLER
  P-R-P + Ozon Yöntemiyle Saç Ekimi
  aç ekim işlemlerinde kullanılan bir teknik olan P-R-P + Ozon Yöntemiyle Saç Ekimi kişinin kendi kanından elde edilen sıvının ozonlanarak ekim yapılacak bölgeye enjekte edildiği bir ek tedavi yöntemidir.

  P-R-P Saç Tedavisi Avantajları

  P-R-P ile saç tedavisi hem kolay hem de çok başarılı sonuçlar elde edildiği için seçilmesi son derece doğal bir yöntemdir. Saçlarımız bazen genetik bazen de yaşam şeklimize bağlı olarak hacim kaybına uğrar. Zamanla hacmi kaybolan saçlarımız azalmaya ve dökülmeye başlar. Bu sürece dur diyebilmek artık minik bir iğne ucu kadar bize yakın. Üstelik tamamen kendi kanımızla yapılan bir işlem olduğu için bir yan etki ya da alerji söz konusu değildir. P-R-P ile saç tedavisinde dökülen saçlarımızın yerine yenileri çıkar ve mevcut dökülme durdurularak hacim kaybı engellenmiş olur.

  P-R-P Saç Tedavisi Yaptıranların Yorumları

  P-R-P ile Saç Tedavisi Kalıcı mıdır?: Uzunca etkileri olan bu başarılı yöntemin kalıcılığını uzatmak için etkili tekrar seansları gerekmektedir. Tekrar edilen her seansla birlikte saçlı derinin onarım süreci daha da kısa bir zaman alır.

  P-R-P ile Saç Tedavisi Ağrılı mıdır?: Saçlı deriye işlem öncesi anestezik solüsyon sürülür. Böylece kişinin konforu sağlanır ve mikro iğne enjekte edilmesi durumunda ağrı hissedilmez.

  P-R-P Saç Tedavisi Fiyatları

  P-R-P ile saç tedavisi fiyatları dökülen saç miktarına kişinin anatomik yapısına ve işlemde kullanılacak seans sayısına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Daha detaylı bilgi için sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  P-R-P Saç Tedavisi Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button
   ×