Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Bel Çevresi Yağı Eritme

Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Bel Çevresi Yağı Eritme

  Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Bel Çevresi Yağı Eritme; En popüler ameliyatsız bölgesel zayıflama yöntemi olan Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Bel Çevresi Yağı Eritme yağ hücrelerini soğutma, LED ve vakum teknolojileri ile hedef alan etkin bir tedavi yöntemi olup, Cool Shaping Nedir? Bel Çevresi Yağı Eritme Seans Sayısı ve Etkinliği gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Vücuttaki yağ dokusu bağ dokusu sınıfındadır. Adipoz doku olarak adlandırılan bu katman cilt altında tüm vücudu sarmakta ve yağ hücrelerinden oluşmaktadır. Vücudun farklı bölgelerinde farklı yoğunluklarda görülen bu doku beslenme alışkanlıkları, hareketsiz yaşam, metabolizmanın yavaşlaması, hormonal düzensizlikler, vitamin eksiklikleri ve daha pek çok çeşitli etken sonucunda belirli bölgelere lokalize olarak bölgesel kilo problemlerinin oluşmasına neden olmaktadır.

  Yağ hücrelerinin vücudun belirli bölgelerine lokalize olarak kalınlaşması ve geniş depolar ya da yastıklar oluşması genel görünümü, vücut sağlığını hatta psikolojiyi olumsuz etkileyen bir sorun olmaktadır. Genel görünümü ve beden sağlığını tehdit eden bu lokalize yağlanma problemleri genellikle kadın ve erkeklerde bel çevresinde görülmektedir. Geniş depo ve yastık doku oluşumuna eğilimli olan bel çevresindeki yağlar diyet ve yüksek eforlu egzersiz programlarına direnç gösterdiği için bölgesel zayıflama tedavileri ile desteklenmesi gerekmektedir.

  Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Bel Çevresi Yağı Eritme

  Cerrahi yağ aldırma operasyonlarına alternatif olarak kullanılmakta olan ameliyatsız bölgesel zayıflama yöntemleri içerisinde Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Bel Çevresi Yağı Eritme en sık tercih edilen zayıflama prosedürüdür. Kadın ve erkeklerin lokalize yağlanmaya eğilimli olan bel çevresini cerrahi kesi, dikiş ya da pansuman gerektirmeden soğutma teknolojisi ile hedef alan Cool Shaping tedavisi öncesinde vücut analizi gerçekleştirerek kişisel tedavi planlamanızın oluşturulmasına olanak sunmak için ücretsiz muayenemizden yararlanabilirsiniz.

  Özel el aleti ile yağ hücrelerini hedef alan ve düşük sıcaklık seviyesi ile vakum masajı kullanan Cool Shaping Soğuk Lipoliz hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz vücut analizi ve klinik değerlendirme için randevu talebinde bulunmak ya da Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Bel Çevresi Yağı Eritme fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme
  BENZER TEDAVİLER
  Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme
  Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme vakum ve hassas soğutma teknolojileri ile göbek bölgesindeki dirençli yağları hedef alan ameliyatsız zayıflama tedavisidir.

  Cool Shaping Bel Çevresi Yağı Eritme Nasıl Uygulanır?

  Bölgesel zayıflama ve vücut şekillendirme teknolojisi olan Cool Shaping Soğuk Lipoliz non – invaziv bir yöntem olup, bel çevresindeki lokalize ve rahatsız eden inatçı yağları hedefleyebilmek için geniş vakum başlıklar yani aplikatörler ile uygulanmaktadır.

  LED, vakum ve criyo teknolojilerini sinerjik ve entegre olarak kullanılan bu aplikatörlerin Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Bel Çevresi Yağı Eritme tedavisinde bölgeye yerleştirilmesinden önce vücut analizi yapılarak kişiselleştirilmiş güç, sistem ve seans planlamaları yapılmaktadır.

  Anestezi gerektirmeden aynı andan birden fazla aplikatör kullanılarak uygulanan işlem öncesinde özel jel içerikli Cool Shaping pedi bölgeye serilmektedir. Daha sonrasında aplikatörler ped üzerine yerleştirilerek seans başlatılmaktadır.

  Soğutma sıcaklığını ve vakum seviyelerini otomatik kontrol etme özelliği bulunan bu geniş vakum başlıklar ile hedef bölgedeki yağ hücreleri başlık içerisine düşük emiş gücünde vakumlanmaktadır. Daha sonrasında sıcak doku masajı uygulanarak 45 dereceye kadar ısıtılması ve ani ısı değişikliği ile hassas ve kontrollü olarak – 10 ila -5 dereceye kadar hedef bölgenin soğutulması sağlanmaktadır.

  Cool Shaping Bel Çevresi Yağı Eritme Nasıl Çalışır?

  Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Bel Çevresi Yağı Eritme yağ hücrelerini dondurarak fonksiyonlarını bozan ve atık haline dönüştürerek lenfatik dolaşım ile elimine edilmesini sağlayan cilt soğutma yöntemidir. LED, vakum ve criyo ile hücresel düzeyde çalışan bu tedavi kontrollü ısı değişikliği ve vakum masajı ile yağların kristalleşmesini ve programlı hücre ölümü ile geri dönüşümsüz kayıpların elde edilmesine yardımcı olmaktadır.

  Soğuk Lipoliz ile Bel Çevresi Yağı Eritme Kimler İçin Uygundur?

  Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Bel Çevresi Yağı Eritme tedavisi kalıcı yağlanma problemi olan kadın ve erkeklerde güvenle tercih edilen ameliyatsız incelme tedavisidir. Cerrahi yağ aldırma operasyonlarına alternatif olan ve ideal çözümler sunan Cool Shaping doğumdan 3 ay sonra ve sezaryen sonrası yara iyileşmesinin geçmesinin ardından kullanılabilmektedir.

  Cool Shaping Bel İnceltme Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

  Yağlanma derecesine, depo yağların direncine ve ihtiyaca göre kişiselleştirilen Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Bel Çevresi Yağı Eritme tek seansta hedefe uygun başarılı sonuçlar veren etkinliğe sahip olmasının yanı sıra genellikle 2 ila 3 seans uygulanması önerilmektedir. Seans aralıkları ise 4 haftadır.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile Bel Çevresi Yağı Eritme Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button
   ×