Dudak Çevresi Kırışıklığı

Dudak Çevresi Kırışıklığı

  Dudak Çevresi Kırışıklığı; Zaman içerisinde ortaya çıkan bazen orta bazen de derin çizgiler şeklindeki Dudak Çevresi Kırışıklığı kırışıklık tedavisi uygulamalarıyla ortadan kaldırılarak genç ve dinamik bir görünüm elde edilmekte olup, klinik muayene ve işlem öncesi merak edilen Dudak Çevresi Kırışıklıklarında Tedavi Nasıl Yapılır? Avantajları Nelerdir? gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Dudak Çevresi Kırışıklığı

  Dudak çevresi kırışıklıkları zamanla ortaya çıkan bazen orta bazen de derin cilt çizgileri şeklindedir. Dudak çevresi kırışıklıklarında gidermede önemli ve öncelikli madde doğal görünümü sağlamaktır. Bu nedenle yapılacak dolgu enjeksiyonunda kullanılacak madde çok önemlidir ve uzman kişi bilgisi dahilinde işlem tatbik edilir.

  Plexr ile Cilt Germe
  BENZER TEDAVİLER
  Plexr ile Cilt Germe
  Plexr ile Cilt Germe plazma enerjisinin dokuyu süblimleştirme ve yeni doku oluşumunu aktive etme özelliğinden yararlanılan bir cilt tedavisi yöntemidir.

  Dudak Çevresi Kırışıklığı Tedavisi Nasıl Yapılır?

  Dudak çevresi kırışıklıkları tedavisinde amaçlanan; kişiye dolgu işlemini en doğru ve doğal bir görünümle enjekte edilmesinin sağlanmasıdır. Yemek yerken konuşurken gülerken hep dudak ve çevresi hareket halindedir. Böylece bu bölgede bulunan hacim azalarak yerini çizgilere teslim eder. Muayene ile deforme olmuş bölge işaretlenir ve dolgu işlemi için hazır hale getirilir. Solüsyonla temizlenen ve anestezik krem ile uyuşturulan bölgeye küçük iğne yardımıyla gerekli görülen dolgu maddesi enjekte edilir. İşlem esnasında öncelik doğallığı korumak ve bölgenin hareket kabiliyetine zarar vermemektir.

  Dudak Çevresi Kırışıklık Tedavisi Avantajları

  Gülümsemek isterken kırışıklıkların yaşınızı ele vermesinden mi korkuyorsunuz? İşte tam burada buna çare olacak mükemmel bir yöntem olan dolgu işlemi ile hem kesi ve ağrı derdi yok hem de iyileşmeyi bekleme gibi bir süreç söz konusu değil. Günlük hayata kaldığı yerden devam etmek isteyenlerin ve de pratik bir işlem tercih edenlerin ilk seçtiği yöntem olan dolgu işlemi hala popülerliğini korumaktadır. Dolgunun niteliği de önem arz eden dudak çevresi dolgusu işleminde uzman kişi bilgi ve tecrübesi de çok önemlidir. Küçük iğnelerle yapılan dolgu gözle görülür bir düzelme sağlar. Böylelikle rahatça bir gülümseme ile özgüveninizi geri kazanabilirsiniz.

  Dudak Çevresi Kırışıklığı Yaptıranların Yorumları

  Dudak Çevresi Kırışıklık Tedavisi Kalıcı mıdır?: Dudak çevresi kırışıklığı ortalama bir kalıcılığa sahip olmakla beraber kalıcılık ömrünü uzatmak işlem tekrarına bağlıdır.

  Dudak Çevresi Kırışıklık Tedavisi Ağrılı mıdır?: Tedavi öncesi anestezik krem uygulandığından kişi ağrıya duyarsızlaşır. Bu nedenle işlem esnasında herhangi bir ağrı ya da acı duyulmaz.

  Dudak Çevresi Kırışıklık Tedavisi Fiyatları

  Dudak çevresine yapılacak dolgu maddesinin niteliğine ve işlemde kullanılacak materyallere göre fiyatlarımız da değişkenlik gösterir. Daha ayrıntılı bilgi için sizleri polikliniğimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Dudak Çevresi Kırışıklığı Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button
   ×