Kaş Arası Lazer Epilasyon

Kaş Arası Lazer Epilasyon

  Kaş Arası Lazer Epilasyon; Yüz lazer epilasyon uygulamaları içerisinde yer alan Kaş Arası Lazer Epilasyon ifadede önemli yere sahip olan kaşların ortasında dağınık görünüme yol açan tüylerin yok edilmesini hedefleyen epilasyon işlemi olup, test atımı, cihaz seçimi ve kişisel seans planlaması öncesinde merak edilen Kaş Ortası Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır? İşlem Süresi ve Seans Sayısı gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Kaşlar estetik görünümün ve ifadenin oluşumunda oldukça önemlidir. Özellikle kaş ortasındaki tüyler kişinin daha agresif görünmesine neden olurken; temiz ve estetik görünmemesine yol açmaktadır. Bu nedenle hem kadınlar hem de erkekler kaş ortasındaki istenmeyen tüylerden kurtulabilmek için düzenli olarak cımbız ya da ağda gibi klasik tüy alma yöntemlerine başvurmaktadır.

  Kaş ortasındaki istenmeyen kıllar için tercih edilen cımbız, ip ya da ağda gibi uygulamalar düzenli olarak yapılması gereken zahmetli ve uğraştırıcı işlemlerdir. Bununla birlikte kılların yanlış koparılması halinde kıl yoğunluğunun artmasına ve kaş şeklinin bozulmasına yol açabilmektedir. Bu nedenle bitişik kaş görünümünden daha az kıllanma problemlerine kadar en etkili ve kalıcı sonuç veren epilasyon yönteminin Kaş Arası Lazer Epilasyon uygulaması olduğunu ifade edebiliriz.

  Kaş Arası Lazer Epilasyon

  Kadın Lazer Epilasyon ve Erkek Lazer Epilasyon bölgeleri içerisinde en sık tercih edilen işlem olan kaş ortası lazer epilasyon öncesinde kaş formunun, kıl yoğunluğunun, kıl karakterinin ve cilt tipinin analiz edilerek uygun cihaz seçiminin yapılmasına olanak sunmak için ücretsiz muayenemizden yararlanabilirsiniz. Muayene esnasında ön kontrol gerçekleştirilerek test atışı yapılmakta ve kılın lazer ışınına vermiş olduğu yanıt değerlendirilerek cihaz seçimi, sistem ayarlamaları ve uygulanacak doz tespit edilerek özelleştirilmiş seans planlaması hazırlanmaktadır.

  Dalga boyu prensibi ile çalışarak kıl kökünü tahrip eden lazer epilasyon tedavileri ve uygulama bölgeleri hakkında detaylı bilgi edinmek, ücretsiz muayene ve ücretsiz test atışı için randevu talebinde bulunmak ya da Kaş Arası Lazer Epilasyon fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Kaş Üstü Lazer Epilasyon
  BENZER TEDAVİLER
  Kaş Üstü Lazer Epilasyon
  Kaş Üstü Lazer Epilasyon kaş üstündeki istenmeyen kılların kaşa form oluşturularak lazer ışınıyla tahrip edilmesini amaçlayan kalıcı epilasyon yöntemidir.

  Kaş Ortası Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır?

  Kaş Arası Lazer Epilasyon uygulaması en pratik ve zahmetsiz işlemlerden biridir. Ön kontrol esnasında test atışı ile belirlenen lazer epilasyon cihazının kaş arası gibi küçük bölgelerde kullanılabilen sistem başlığı aracılığı ile bölge taranmaktadır. Tekli ve kontrollü atışlar halinde kaş ortasının taranmasının ardından 10 dakika gibi kısa bir sürede lazer epilasyon seansı sonlanmış olmaktadır. İşlem esnasında diğer lazer epilasyon tedavilerinde olduğu gibi kaş ortası da göze çok yakın bir alan olduğu için kişilere lazer koruyucu gözlük takılarak daha güvenli işlem yapılmaktadır.

  Kaş Arası Lazer Epilasyon Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

  Kaş Arası Lazer Epilasyon seans sayısı ve seans aralıkları kıl karakterine ve kıl yoğunluğuna göre değişiklik gösterse de ortalama 6 ila 8 seans yeterli olmaktadır. Gereklilik halinde 1 ila 2 ek seans uygulanabilmektedir. 10 dakika gibi çok kısa sürede gerçekleştirilen kaş ortası lazer epilasyon uygulamasının seans aralıkları ise kılın uzama hızına göre 4 haftadır.

  Kaş Ortası Lazer Epilasyon Riskli Midir? Yan Etkisi Var Mı?

  Kaş ortası lazer epilasyon uygulaması göze çok yakın bir işlem olması nedeni ile riskli olduğu düşünülmektedir. Uygulama esnasında gözlere koruyucu gözlük takılması ile birlikte oluşabilecek risklerin tümü ortadan kaldırılmaktadır. Bununla birlikte lazer epilasyon cihazı ile gönderilen ışınlar yalnızca kıl köklerinde bulunan melanin pigmentleri tarafından tutulduğu için cilt ve cilt altı dokulara zarar vermeden burada etkinliğini gösterdiği için güvenli bir şekilde tercih edilebilmektedir.

  Tüm lazer epilasyon bölgelerinde olduğu gibi Kaş Arası Lazer Epilasyon uygulamasında da işlem sonrasında görülmesi beklenen olası geçici yan etkiler bulunmaktadır. Kıl köklerinde oluşan ısı artışıyla ciltte kızarıklık, şişlik ve hassasiyet gelişebilmektedir. Bu durum beklenilen bir etki olmakla birlikte herhangi bir müdahaleye gerek kalmadan kendiliğinden azalarak kaybolmaktadır. Cildin yatıştırılmasını desteklemek için buz ve nemlendirici önerilmektedir.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Kaş Arası Lazer Epilasyon Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Bayanlar İçin
   Tüm Vücut Bayan
   Tüm Bacak Bayan
   Alt Bacak Bayan
   Üst Bacak Bayan
   Tüm Kol Bayan
   Yarım Kol Bayan
   Kol Altı Bayan
   Genital Bölge Bayan
   Bikini Bayan
   Göbek Bayan
   Sırt Bayan
   Göğüs Arası Bayan
   Göğüs Ucu Bayan
   Yüz Bayan
   Bıyık Bayan
   Çene Bayan

   Erkekler İçin
   Sakal Üstü Erkek
   Kulak Erkek
   Boyun Erkek
   Ense Erkek
   Kaş Erkek
   Tüm Sakal Erkek
   Tüm Kol Erkek
   Yarım Kol Erkek
   Göğüs Erkek
   Sırt Erkek

   Call Now Button
   ×