Whatsapp
Randevu Al
İletişime Geç

Alın Dolgu Tedavisi

Alın Dolgu Tedavisi

Alın Dolgu Tedavisi; Bir dolgu enjeksiyonu tedavisi olan Alın Dolgu Tedavisi, alın bölgesinde ortaya çıkan ince çizgilerin ve kırışıklıklara hyalüronik asit içerikli dolgu maddesinin enjekte edilmesi esasına dayanan işlem olup, klinik değerlendirme ve enjeksiyon işlemi öncesinde merak edilen Alın dolgu Tedavisi Nasıl Yapılır? Avantajları Nelerdir? gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

Alın Dolgu Tedavisi

Alın Dolgusu, herhangi bir mimik hareketinde bulunmadığı halde alnında ince cilt çizgileri oluşan kişinin ameliyatsız bir şekilde bu çizgilerin doldurulması ve düzleşmesi işlemine denir.

Göz Çevresi Dolgusu
BENZER TEDAVİLER
Göz Çevresi Dolgusu
Hassas ve ince yapılı göz çevresindeki problemlerin hafifletilmesinde ve geciktirilmesinde uygulanan Göz Çevresi Dolgusu hyalorünik asit içerikli dolgu maddesinin göz çevresindeki hassas yapılı cilt dokusuna minimal dozlarda enjekte edilmesi işlemidir.

Alın Kırışıklığı Tedavisi Nasıl Yapılır?

Alın kırışıklığı tedavisi işlemi gerekli hasta önce muayene edilir ve yüzü istirahat halinde bile alın bölgesi çizgilerle doluysa kişi işleme uygundur demektir. Kişinin alnı önce dezenfekte edici bir solüsyonla silinir. Daha sonra anestezik madde içeren kremle o bölge uyuşturulur. Hasta için gerekli konfor sağlandıktan sonra mikro enjeksiyon ile karışım maddesi enjekte edilir. İşlem bittikten sonra hafif geçici bir kızarıklık oluşabilir.

Alın Dolgu Tedavisi Avantajları

Yaşadığımız izleri bir kader gibi taşıyan alnımıza çizgilerden ve yorgun görünüme sebep olan ifadeden kurtulabilmesi için imkan sunan bu işlemi seçmek en doğru tercih olacaktır. Hem kısa sürede hem de ameliyat gibi riskler taşımadan bu yöntemle gergin düz bir alına sahip olabilmek çok daha kolay. Hyaluronik asit bu bölgede yapıcı bir yıkım başlatarak cilt için gerekli olan ve zamanla kaybolan sıvıyı tutar ve parlak bir cilt dokusu ortaya çıkar.

Alın Dolgusu Yaptıranların Yorumları

Alın Dolgu Tedavisi Kalıcı mıdır?: Alın dolgusu kalıcılığı derinin kalınlığına ve kırışıklığın miktarına göre değişebilir. Ortalama bir kalıcılık süresi olan alın dolgusunun kalıcılığının uzun sürmesi için tekrarlı seanslar gerekebilir. Ama genelde ilk seansta gözle görülür bir sonuç elde edilir.

Alın Dolgusu Ağrılı mıdır?: Alın dolgusu yapılmadan öce bölge temizlenip uyuşturulduğu için kişi acı duymaz ya da herhangi bir ağrı hissi oluşmaz.

Kimler Alın Dolgusu Yaptırabilir?: Herhangi bir mimik hareketinde bulunmadan yüzleri istirahat halinde iken bile kırışıklıkları ve alın çizgileri mevcut olan kişiler alın dolgusu için uygun adaylardır.

Alın Dolgusu Fiyatları

Alın dolgusunun fiyatları dolgu maddesi miktarı ve deri kalınlığı ile ilişkili olarak şekillenir. Tabi ki kişiye özel işlemlerin fiyatlarını uzmanlarımızdan öğrenebilir hem de işlem yapılacak polikliniğimizi yerinde görebilirsiniz.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Alın Dolgusu Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

    Randevu Al

    Esmerlife Polikliniğine Hoşgeldiniz

    Ücretsiz danışmanlık için asistanlarımızla iletişime geçmek için aşağıdaki WhatsApp linkine tıklayın!

      (0)Seçilen Hizmet