Antiaging Tedavileri

Antiaging Tedavileri

  Antiaging Tedavileri; Hem kadınlar hem de erkekler tarafından en sık tercih edilen uygulamalardan olan Antiaging Tedavileri yaşlanma ile birlikte görülen cilt deformasyonlarının yavaşlatılması, önlenmesi ve geciktirilmesi amacı ile uygulanan prosedürleri kapsamakta olup, cilt analizi ve klinik değelendirme öncesinde merak edilen Antiaging Tedaviler Nelerdir? Nasıl Uygulanır? ve Etkileri gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Koruyucu ve önleyici bir işlem olan Antiaging Tedavileri yaşlanma, güneş, hava kirliliği, beslenme alışkanlıkları, stres, genetik ve diğer dış faktörlere bağlı olarak gelişen cilt deformasyonlarının ve problemlerinin geciktirilmesi amacı ile uygulanmaktadır. Yaşlanma ile birlikte görülen yıpranmalarının yavaşlatılması amacı ile uygulanan bu uygulamalar yaşlanma karşıtı tedaviler olarak da ifade edilmektedir.

  Cilt sağılığının korunması, genç görünümün korunması, tüm cilt katmanlarının desteklenerek hasarların onarılması ve yaşlanma sürecinin geciktirilmesini hedefleyen bu tedaviler kişiye ve cildin ihtiyacına göre uygulanarak kontrollü bir şekilde onarım ve önleme etkisine sahiptir. İnce kırışıklık, mat görünüm, göz altı çukurları ve morluklar, ton eşitsizlikleri ve diğer pek çok yaşlanma belirtilerinin olumsuz etkilerini hafifleten bu tedaviler ile daha genç, dinamik, canlı ve sağlıklı bir görünüme sahip olabilirsiniz.

  Antiaging Tedavileri

  İç ve dış pek çok faktörün cilt dokusundaki olumsuz etkilerinin azaltılması ve yaşlanma karşıtı önlemler ile estetik görünümün korunmasını hedefleyen bu tedaviler öncesinde cilt kalitesinin ve cilt sağlığının incelenmesini sağlayan cilt analizini ücretsiz muayenemizden yararlanarak yaptırabilir, antiaign tedaviler içerisinden cilt probleminize uygun tedavi planlamasının oluşturulmasına olanak sunabilirsiniz.

  Enjeksiyon uygulamalarından yeni nesil teknolojik sistemlere kadar pek çok anti – aging uygulamayı içerisinde barındıran tedavilerimiz hakkında soru ve görüşlerinizi iletmek, ücretsiz muayene için randevu talebinde bulunmak ya da Antiaging Tedavileri fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Gençlik Aşısı
  BENZER TEDAVİLER
  Gençlik Aşısı
  Hyaluronik asit içerikli Gençlik Aşısı cildin nemli kalmasını sağlarken kollajen üretimini tetikleyerek cilt sıkılığını ve canlılığını arttıran bir enjeksiyon tedavisi yöntemidir.

  Anti – Aging Uygulamalar

  Yaşlanmayı geciktirmek, yaşlanma belirtilerini önlemek ve sağlıklı cilt dokusunu korumak amacı ile uygulanan Antiaging Tedavileri, cilt altındaki hücreleri yenileme ve yeniden aktive etme etkilerine sahip bakımları, enjeksiyon uygulamalarını, ürünleri ve teknolojik sistemleri barındırmaktadır. Yaşa, cilt kalitesine, cilt sağlığına ve cilt problemlerine göre uygulanan bu tedavilerin içerisinde Fokuslu Ultrason, Fraksiyonel Lazer teknolojisi, Gençlik Aşısı, Peeling ve cilt bakımı yöntemleri gibi pek çok uygulama bulunmaktadır.

  Fokuslu Ultrason ile Antiaging Tedavi

  Antiaging Tedavileri içerisinde kullanılan Fokuslu Ultrason, ultrasonik ses dalgalarının kullanıldığı bir cilt yenileme ve gençleştirme teknolojisidir. Odaklanmış ses dalgalarının cilt altına iletilmesi prensibine dayanan bu sistem, cildin en alt katmanına ulaşan ultrasonik dalgalar ile üst ve orta katmanda yer alan doku hücrelerini, kollajen ve elastin hücrelerini aktive ederek doku yenilenmesi sağlamakta ve sağlıklı doku hücrelerinin aktivitesini hızlandırmaktadır.

  Fraksiyonel Lazer ile Antiaging Tedavi

  Fraksiyonel Radyofrekans enerjisinin kullanıldığı bu yeni nesil anti aging tedavi sistemi, cilt yenileme etkisi ile üstün etkili sonuçlar ortaya çıkarmış en son sistem cihazlardan bir tanesidir. Tedavi edici etkisi yüksek olan bu sistem, yaşlanma belirtileri olan ince çizgi, elastikiyet kaybı, yaşlılık ve güneş lekeleri gibi pek çok problemin çözümünde kullanılmaktadır. Yan etki oranı düşük olan fraksiyonel lazer sistemi ile cildin üst ve alt katmanlarındaki hasarlar onarılarak cilt dokusu desteklenmektedir.

  Gençlik Aşısı ile Antiaging Tedavi

  İçeriğinde hyalüronik asitin bulunduğu Gençlik Aşısı cildin ihtiyaç duymuş olduğu nem ve suyu dengeleyen formülasyona sahiptir. Orta yaş sonrasında cildin kaybetmiş olduğu hyalüronik asiti içeriğindeki iki formül ile destekleyen bu antiaging enjeksiyon uygulaması, çapraz bağlı hyalüronik asit ve saf hyalüronik asit ile ciltteki hidrasyon ve volüm ihtiyacını gidermektedir.

  Peeling ile Antiaging Tedavi

  Bir cilt soyma işlemi olan Peeling yüzeyel, orta ve derin soyma işlemi ile cilt yüzeyindeki hasarlı ve ölü hücrelerin uzaklaştırılması amacı ile uygulanmaktadır. Farklı konsantrasyonlardaki kimyasal solüsyonların cilt yüzeyine sürülmesi şeklinde uygulanan bu yöntem, cildi soyarak yenilerken derinlemesine temizlemekte ve arındırmaktadır. Bunun sonucunda da iç – dış faktörlerden kaynaklanan hasarların önlenmesini sağlayarak antiaging etki oluşturmaktadır.

  Cilt Bakımı ile Antiaging Tedavi

  Profesyonel ürün ve sistemler ile uygulanmakta olan cilt bakımı ile Antiaging Tedavileri cildin arındırılması, temizlenmesi, sağlığının desteklenmesi ve cilt kalitesinin arttırılması aşamasında oldukça önemlidir. Düzenli periyotlar ile cilt tipine ve probleme yönelik uygulanan bu bakımlar güneş lekesi, cilt yağlanması, nem kaybı, matlaşma, kuruluk ve genişlemiş gözenek problemleri gibi pek çok sorunu çözümlerken profesyonel ürün ve sistemler ile cilt yenilenmesini aktive ederek cildi korumaktadır.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Antiaging Tedavileri Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button
   ×