EmSlim

EmSlim

  EmSlim; Ameliyatsız bölgesel zayıflama ve vücut sıkılaştırma teknolojisi olan EmSlim depo yağları kas aktivitesini arttırarak parçalayan ve doku hücrelerinde onarımı sağlayarak cildi sıkılaştıran son nesil bir sistem olup, vücut analizi ve kişisel seans planlaması öncesinde merak edilen Em Slim Nedir? Nasıl Uygulanır? Etkileri Ne Zaman Görünür? ve Zararlı Mı? gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabiblirsiniz.

  Bölgesel yağlanmalar ve lokal kilolar vücutta şekil bozukluklarına yol açarak estetik ve genel görünümü bozmakla birlikte ciddi hastalıkların ve metabolik sendromların gelişmesine de neden olabilmektedir. Bu nedenle uzun, yoğun ve efor sarf edici diyet ve egzersiz programlarına başvurulmaktadır. Ancak bazı bölgelerdeki lokal ve dirençli depo yağlar bu programlara olumlu yanıt vermemektedir. Bu sebeple etkin ve kalıcı çözüm için bölgesel zayıflama uygulamalarına başvurulmaktadır.

  EmSlim

  Cerrahi prosedürlere alternatif olarak tercih edilen ameliyatsız bölgesel zayıflama tedavileri içerisindeki EmSlim, depo yağları kas aktivitesini arttırarak parçalayan ve doku hücrelerinde onarımı sağlayarak cildi sıkılaştıran son nesil bir sistemdir. Klinik değerlendirme ve vücut analizi ile belirlenen problemli alanlarda Yüksek Yoğunluklu Odaklı Elektromanyetik akım ile çalışan EM Slim, kasların hareketlerini ve kasılmalarını en yüksek güçte aktive ederek dirençli ve lokal yağların parçalanarak ölmesini ve bölgeden uzaklaşarak vücudun sıkılaşmasını sağlamaktadır.

  İnvaziv cerrahiye ve iyileşme sürecine ihtiyaç duymadan günlük yaşam rutini içerisinde çok kısa bir seans süresi ile uygulama yapılmasına olanak sunan EmSlim ile Bölgesel Zayıflama ve Vücut Şekillendirme öncesinde klinik değerlendirme ve vücut analizi ile kişisel seans planlamanızın oluşturulmasına olanak sunmak için ücretsiz muayenemizden yararlanabilirsiniz.

  Ameliyatsız bölgesel zayıflama, vücut sıkılaştırma ve şekillendirme teknolojisi olan EM Slim ve tedavi prosedürleri hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ve vücut analizi için randevu almak ya da EmSlim seans fiyatları hakkında bilgi edinmek için aşağıda yer alan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Soğuk Lipoliz
  BENZER TEDAVİLER
  Soğuk Lipoliz
  Dondurarak zayıflatma teknolojisi olarak adlandırılan Soğuk Lipoliz bölgesel yağlanmaya yol açan yağ hücrelerini hassas ve kontrollü bir şekilde soğutarak işlevsiz hale getiren bir bölgesel zayıflama yöntemidir.

  EmSlim Nedir?

  Kas dokularının en yüksek performans ve güçte kasılmasını sağlayan EM Slim HI – EMT (yüksek yoğunluklu elektromanyetik antrenör) enerjisi ile çalışan kas stimülatörüdür. Sistemdeki bulunan başlıklar sayesinde uygulama bölgesinde yo4ğun ve sürekli olarak kasılmalar oluşturarak en yoğun ve ağır egzersizlerde bile elde edilemeyen aktiviteyi sağlayan bu sistem, kas grubunu etkin bir şekilde uyarırken depo ve dirençli lokalize yağların parçalanarak güvenli ve hızlı bir şekilde vücuttan atılımını gerçekleştirmektedir.

  Tedavi alanında kas ve kas gruplarını hedef alarak güvenli kas gelişimini destekleyen EMSlim, son nesil bir sistem etkinliği ile çok kısa sürelerdeki seanslarda kasların yeniden şekillenmesini sağlarken yağ yakımını da aynı paralellikte arttırmaktadır. Ayrıca yüksek yoğunluklu elektromanyetik akımlar ile doku hücrelerinin de aktive olmasını sağlayarak kas gelişimi ve yağ yakımı sonrasında vücudun sıkılaşmasına ve şekillenmesine yardımcı olmaktadır.

  EmSlim Nasıl Uygulanır?

  Yoğun, yorucu ve uzun vadeli egzersizlere ve diyet programlarına gerek kalmadan yüksek yoğunluklu kas antrenmanı sağlayan ve lokalize yağ problemini hafifleten EM Slim ile vücut şekillendirme programı sistem başlıklarının herhangi bir cerrahi kesi ya da prosedür olmadan uygulama bölgesine yerleştirilmesi ile uygulanmaktadır.

  Aplikatörler uygulama bölgesine yerleştirildiğinde herhangi bir ağrı ya da acı hissi oluşturmadan kas titreşimlerini aktive ederek yatış pozisyonunda hoş ve sakinleştirici bir hisle seansın tamamlanmasını sağlamaktadır. Ayrıca klinik değerlendirme ve vücut analizi sonrasında işlemin gerçekleştirilebilmesi için ön hazıklık ya da takip gerekmemektedir. 30 dakika gibi çok kısa süren seans sonunda da günlük ve sosyal yaşama devam edilebilmektedir.

  EmSlim Hangi Bölgelere Uygulanır?

  Yüksek yoğunluklu darbeli elektromanyetik stimülasyon ile kasları uyaran bu son nesil teknolojik sistem farklı modlarda çalışan özelliğe sahip olması sayesinde karın, basen, bacak ve kol gibi lokal yağlanma problemleri bulunan alanlarda güvenle tercih edilmektedir.

  EmSlim Seans Sayısı ve Seans Süresi

  EmSlim uygulaması ve seans planlaması kişiselleştirilmiş seanslar şeklinde uygulanmaktadır. Klinik değerlendirme ve vücut analizi ile seanslardan optimum başarı elde edilebilmesi için genel olarak 30 dakikalık seanslar halinde haftada 2 ila 3 seans ya da 4 ila 6 seans uygulanması önerilmektedir. Ayrıca ilk seanstan alınan yanıtlar değerlendirildiğinde seans sayısı 6 ila 8 haftalık seansa da çıkarılabilmektedir.

  EmSlim Zararlı Mıdır?

  Herhangi bir cerrahi prosedür gerektirmeyen ve iyileşme süreci barındırmayan EM Slim güvenli ve konforlu işlem olanağı sunan bir sistemdir. Uygulama bölgesinde ve çevre dokularda olumsuz etki oluşturmadan yalnızca kasların aktivitesini arttıran bu teknolojik sistem genel sağlık durumu iyi olan tüm kadın ve erkekler tarafından rahatlıkla tercih edilebilmektedir.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  EmSlim Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button
   ×