Favori Bölgesi Lazer Epilasyon

Favori Bölgesi Lazer Epilasyon

  Favori Bölgesi Lazer Epilasyon; Genellikle kadınlar tarafından tercih edilen Favori Bölgesi Lazer Epilasyon kulak önünden çeneye kadar inen istenmeyen tüylerin lazer ışını ile yok edilmesini amaçlayan güvenli epilasyon işlemi olup, test atımı, cihaz seçimi ve kişisel seans planlaması öncesinde merak edilen Favori Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır? İşlem Süresi ve Seans Sayısı gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  İstenmeyen tüyler ve kıllar estetik ve kozmetik sorunlara neden olurken aynı anda hijyen problemlerine de neden olmaktadır. Bu nedenle özellikle kadınlar klasik tüy alma yöntemleri ya da lazer epilasyon tedavilerini tercih ederek istenmeyen tüy problemlerinden kurtulmak istemektedirler.

  Vücudun tüm bölgesinin tüylerle kaplı olduğunu ifade etmek mümkündür. Ancak koltuk altı, genital bölge, bacaklar ve kol gibi vücut alanlarında kıl karakterleri ve yoğunlukları diğer vücut bölgelerine oranla daha farklıdır. Farklı kıl karakterine ve özelliğine sahip olan diğer bir bölge ise yüzdür. Özellikle kadınların rahatsız olduğu yüz bölgesindeki tüyler klasik tüy alma yöntemleri ile kalınlaşabilmekte ve yoğunluğu artabilmektedir. Bu nedenle etkin sonuçlar için yüz lazer epilasyon yöntemleri tercih edilmektedir.

  Favori Bölgesi Lazer Epilasyon

  Yüz lazer epilasyon tedavilerine başvuru nedenlerinin en önemli sebebi favori bölgelerindeki tüylerdir. Kulak önünden çeneye kadar kalın bir çizgi şeklinde uzanım gösteren bu tüyler her kişiden farklı karakterde olabildiği gibi genellikle ince yapılı ve derin yerleşimlidir. Bu nedenle yüz lazer epilasyon tedavilerinde başarılı sonuçlar veren sistemler kullanılarak Favori Bölgesi Lazer Epilasyon işlemi uygulanmakta; daha pürüzsüz bir cilt dokusu ortaya çıkarılmaktadır.

  Saç bitim çizgisinden çeneye kadar uzanım gösteren favori bölgesindeki tüyleri lazerin kıl kökünü tahrip etme etkisinden yararlanarak yok eden lazer epilasyon tedavileri öncesinde klinik muayene ve test atımı gerçekleştirerek kişisel seans planlamasının oluşturulmasına ve doğru cihaz seçiminin yapılmasına olanak sunmak için ücretsiz muayene olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz.

  Lazer epilasyon tedavilerinde en kritik bölge olarak ifade edilen favori bölgesindeki tüyleri uzama fonksiyonlarını bozarak yok eden tedavimiz ve kullandığımız sistemler hakkında detaylı bilgi edinmek, ücretsiz muayene ve test atışı için randevu talebinde bulunmak ya da Favori Bölgesi Lazer Epilasyon fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Tüm Yüz Lazer Epilasyon
  BENZER TEDAVİLER
  Tüm Yüz Lazer Epilasyon
  Tüm Yüz Lazer Epilasyon yüzdeki estetik ve hijyenik problemlere yol açan tüylerin lazer epilasyon teknolojileri ile yok edildiği ya da azaltıldığı güvenli epilasyon tedavisidir.

  Favori Bölgesi Lazer Epilasyon Cihaz Seçimi

  Favori Bölgesi Lazer Epilasyon işleminden başarılı sonuçların alınabilmesi işlem basamaklarına ve işlemin başarısındaki etkenlere dikkat edilmelidir. Yüz bölgesi lazer epilasyon tedavisinden başarılı sonuç alınabilmesi için klinik muayene ve cihaz seçimi oldukça önemlidir. Bu nedenle seans planlaması öncesinde test atımı yapılarak kılın ve cildin lazer ışınlarına vermiş olduğu yanıt değerlendirilmektedir. Doz ve sistem ayarlamalarının da belirlenmesinin ardından cilt rengi, kıl rengi ve cinsiyet gibi parametreler de değerlendirildikten sonra kişisel seans planlaması oluşturulmaktadır.

  Favori Bölgesi Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır?

  Her lazer epilasyon bölgesinde olduğu gibi Favori Bölgesi Lazer Epilasyon işlemi öncesinde de ağda, cımbız, iple alma gibi yöntemler uygulanmadan seansa gelinmesi istenmektedir. İşlemden 1 ya da 1,5 ay öncesinde bronzlaşmanın da olmaması ile birlikte seansa geçilmektedir.

  Tercih edilen lazer epilasyon cihazı üzerinde doz ayarlamalarının yapılması ile koruyucu gözlük takılmakta ve favori bölgesine uygun sistem başlığı kullanılarak düzenli ve kontrollü atışlar yapılmaktadır. Her iki favori bölgesinin de tek tek atışlar ile taranmasının ardından seans tamamlanmış olmaktadır.

  Favori Bölgesi Lazer Epilasyon Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

  Lazer epilasyon tedavilerinin seans sayıları ve seans aralıkları işlem bölgesine, kıl karakterine, cilt tipine, lazer epilasyon cihazına ve tedaviden beklenilen etkiye göre değişiklik göstermektedir. Genellikle 6 ila 8 seans aralığında olumlu yanıt veren lazer epilasyon tedavilerinde yüz kılları farklı karakterde olduğu için ortalama 10 seanstır. Seans aralıkları ise favori bölgesindeki kılların uzama hızına bağlı olarak değişmekle birlikte genel olarak 4 haftadır.

  Favori Bölgesi Lazer Epilasyon Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Favori Bölgesi Lazer Epilasyon işlemi sonrasında bölgeye buz uygulaması yapılarak ve nemlendirici sürülerek yatıştırılması önerilmektedir. İşlemden sonra ilk 24 saat boyunca bölgedeki hassasiyetin arttırılmaması için sıcak su ile temasından muhakkak kaçınılmalıdır.

  Yüz bölgesi olduğu için işlem alanlarının güneşin zararlı etkilerinden korunması oldukça önemlidir. Bu nedenle 15 gün süre ile bronzlaşmak için güneşlenmemeli ve solaryum kullanılmamalıdır. Bir sonraki seansa kadar da yüksek faktörlü güneş kremi sürülerek bölgenin korunması istenmektedir.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Favori Bölgesi Lazer Epilasyon Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Bayanlar İçin
   Tüm Vücut Bayan
   Tüm Bacak Bayan
   Alt Bacak Bayan
   Üst Bacak Bayan
   Tüm Kol Bayan
   Yarım Kol Bayan
   Kol Altı Bayan
   Genital Bölge Bayan
   Bikini Bayan
   Göbek Bayan
   Sırt Bayan
   Göğüs Arası Bayan
   Göğüs Ucu Bayan
   Yüz Bayan
   Bıyık Bayan
   Çene Bayan

   Erkekler İçin
   Sakal Üstü Erkek
   Kulak Erkek
   Boyun Erkek
   Ense Erkek
   Kaş Erkek
   Tüm Sakal Erkek
   Tüm Kol Erkek
   Yarım Kol Erkek
   Göğüs Erkek
   Sırt Erkek

   Call Now Button
   ×