Whatsapp
Randevu Al
İletişime Geç

G5 Nedir?

G5 Nedir?

G5 Nedir?; Vücut şekillendirme ve bölgesel zayıflama prosedürü olan G5 Nedir sorusu sıklıkla sorulmakta olup bu masaj hızlı titreşimlerle, iterek sıkıştırma yöntemi ile fazla yağları yakmakta ve selülitin neden olduğu portakal kabuğu görüntüsünü gidermekte olup; G5 Nedir? ve G5 Masajı Nasıl Uygulanır? gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

G5 Nedir?

G5 Masajı çok eski yıllardan beri selülit tedavisi ve bölgesel incelme tedavi yöntemleri içerisinde kullanılan bir uygulamadır. Hızlı titreşimlerle ve iterek sıkıştırma yöntemiyle fazla yağların ve selülitli bölgelerin yakılmasını sağlar. G5 cihazının her cilt tipine ve yapıya uygun başlıkaları vardır.

G5 Masajı Nasıl Uygulanır?

G5 masajı uygulanan bölgeler, zayıflama ürünleri ve bitkisel yağlar ile de desteklenerek gözle görülür mükemmel sonuçlar elde edilir. G5 masajı, gerginleşmiş noktaları ve spazmları yatıştırmaya, yorgunluk sonrası kaslarda biriken laktik, asitin ve ödemlerin atılmasına yardımcı olur.

Ritmik masaj ile kan dolaşımını hızlandırır, ciltte yaşlanma çizgilerini azaltır ve cilde esneklik sağlar. G5 masajı tüm vücuda uygulanabilir ancak özellikle kalça, üst bacak, kol, popo bölgelerinde selülitle mücadelede daha etkili sonuçlar vermektedir.

G5 Masajı Sonrasında Görülen Etkiler

G5 Ozon sauna, Power Plate ve Lenf Drenaj ile birlikte bölgesel dolaşımı düzenler, ağrıları giderir, rahatlama sağlar, cildi sıkılaştırır, yağların yakılmasını ve lokal zayıflamayı ve toksinlerin atılmasında yardımcı olur. Zihin ve bedensel stresi azaltır, kemik yoğunluğunu arttırır, kas ve eklemlerin hareket kabiliyeti arttırır, selülit oluşumunu engeller ve azaltır.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
G5 Masajı Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

    Randevu Al

    Esmerlife Polikliniğine Hoşgeldiniz

    Ücretsiz danışmanlık için asistanlarımızla iletişime geçmek için aşağıdaki WhatsApp linkine tıklayın!

      (0)Seçilen Hizmet