Göğüs Arası Lazer Epilasyon

Göğüs Arası Lazer Epilasyon

  Göğüs Arası Lazer Epilasyon; Etkin ve güvenli epilasyon işlemi olan Göğüs Arası Lazer Epilasyon kadın ve erkeklerde genetik veya hormonal kaynaklı gelişen istenmeyen tüylerin yok edilmesini veya azaltılmasını hedefleyen lazer epilasyon tedavisi olup, test atımı ve kişisel seans planlaması öncesinde merak edilen Göğüs Ortası Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır? İşlem Süresi ve Seans Sayısı gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Genellikle erkeklerde karşılaşılan göğüs arası kılları erkek tipi kıl bölgeleri arasında sayılmaktadır. Kadınlarda da “Hirsutismus” olarak adlandırılan ve bir tüylenme problemi olarak karşımıza çıkan bu tüyler estetik, kozmetik, hijyenik ve hatta psikolojik sorunlara yol açabilmektedir. Adından da anlaşılacağı üzere göğüs arasında göğüs kafesi üstü bölgesinde yaygın ya da tek çizgi halinde kendini gösteren bu tüyler lazer epilasyon tedavisi ile giderilebilmektedir.

  Göğüs bölgesi diğer vücut bölgelerine kıyasla farklı cilt yapısına ve kıl yapısına sahiptir. Bu bölgedeki istenmeyen ve hem estetik hem de psikolojik rahatsızlıklara neden olan tüylerin klasik tüy alma yöntemleri ile alınması da oldukça külfetli, ağrılı ve zahmetlidir. Bu nedenle kadınlar ve erkekler lazer epilasyon teknolojilerinin tüm vücut bölgelerinde kullanılabilir özelliğinden yararlanarak Göğüs Arası Lazer Epilasyon tedavisini tercih etmektedirler.

  Göğüs Arası Lazer Epilasyon

  Dalga boyu prensibi ile çalışarak yalnızca kıl köklerinde etkinlik alanına sahip olan güvenli ve kalıcı etkili göğüs arasına lazer epilasyon tedavisi ile daha pürüzsüz, estetik ve hijyenik bir görünüme sahip olmak için ücretsiz muayenemizden yararlanarak test atışı yapılmasına olanak sunabilirsiniz. Test atışı sonrasında kıl ve ciltten alınan reaksiyona göre özelleştirilmiş seans programı oluşturulmaktadır.

  Pratik ve etkili işlem prosedürüne sahip olan lazer epilasyon teknolojileri ile göğüs arasındaki istenmeyen tüyleri kalıcı çözüm ile gideren tedavi detayları hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, seans programları hakkında bilgi almak, ücretsiz muayene ve test atışı için randevu talebinde bulunmak ya da Göğüs Arası Lazer Epilasyon fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Göğüs Ucu Lazer Epilasyon
  BENZER TEDAVİLER
  Göğüs Ucu Lazer Epilasyon
  Göğüs Ucu Lazer Epilasyon areolada oluşan kıllanma probleminin lazer teknolojisi ile yok edilmesi hedeflenen güvenli epilasyon tedavisidir.

  Göğüs Arası Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır?

  Vücut bölgelerinde uygulanan lazer epilasyon tedavileri öncesinde kişilerin seanstan en az 2 ila 3 gün öncesinde işlem bölgesindeki kıllarını bir jilet yardımı ile keserek gelmesi istenmektedir. Göğüs Arası Lazer Epilasyon tedavisinde bölgedeki cilt yapısı biraz hassas olduğu için hastalara işlem öncesinde de tüylerin kısaltılabileceği iletilmektedir. Böylece jiletle kısaltma sonrasında tahriş, sivilce ve batık gibi problemlerin de önüne geçilebilmektedir.

  Göğüs arasındaki kılların seans için yeterli kısalıkta olması ile birlikte bölgeye lokal anestezik krem sürülmektedir. Yeterli uyuşmanın elde edilmesinin ardından cihaz üzerinde doz ayarlamaları yapılarak sistem başlığı seçilmektedir. Göğüs bölgesine uygun sistem başlığı ile cilt yüzeyinden düzenli atışlar yapılarak göğüs arası komple taranmaktadır. Tarama işleminin tamamlanması ile seans sonlanmış olmaktadır.

  Göğüs Arası Lazer Epilasyon Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

  Göğüs Arası Lazer Epilasoyn seans sayısı ve seans aralıkları kullanılacak lazer epilasyon cihazına ve tedaviden istenilen sonuca göre değişebilmektedir. Kadınlarda görülen erkek tipi kıllanma nedeni ile istenilen tedavilerde optimum başarı için 6 ila 8 seans gerekmekte olup, erkeklerde ise kıl yoğunluğunun azaltılması isteniliyor ise 4 seans optimum başarı sağlamaktadır. Pürüzsüz bir cilt için ise 6 seans yeterli olmaktadır.

  Göğüs Arasında Kullanılan Lazer Epilasyon Cihazları

  Göğüs Arası Lazer Epilasyon tedavisinde en çok tercih edilen lazer teknolojisi Diode Lazer Epilasyon ve Alexandrite Lazer Epilasyon cihazıdır. Açık renkli cilt tiplerinde daha çok tercih edilen Doide Lazer Epilasyon cihazının dalga boyu diğer sistemlere kıyasla daha uzundur. Bu nedenle ciltte daha derin yerleşimli kıllara ulaşarak etkili sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Ancak açık ciltlerde fazla batma hissi oluştuğu durumlarda Diode yerine Alexandrite Lazer Epilasyon cihazı kullanılmaktadır.

  Alexandrite Lazer Epilasyon cihazı ise açık cilt tiplerinde etkili sonuçlar ortaya çıkaran bir teknolojidir. Yüz, boyun ve göğüs gibi farklı kıl karakterlerinde başarı şansını arttıran bu teknoloji dalga boyu sayesinde melanin pigmentleri tarafından iyi bir şekilde tutunabilmektedir. Böylece işlemden beklenilen olumlu etkileri ortaya çıkarmaktadır.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Göğüs Arası Lazer Epilasyon Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Bayanlar İçin
   Tüm Vücut Bayan
   Tüm Bacak Bayan
   Alt Bacak Bayan
   Üst Bacak Bayan
   Tüm Kol Bayan
   Yarım Kol Bayan
   Kol Altı Bayan
   Genital Bölge Bayan
   Bikini Bayan
   Göbek Bayan
   Sırt Bayan
   Göğüs Arası Bayan
   Göğüs Ucu Bayan
   Yüz Bayan
   Bıyık Bayan
   Çene Bayan

   Erkekler İçin
   Sakal Üstü Erkek
   Kulak Erkek
   Boyun Erkek
   Ense Erkek
   Kaş Erkek
   Tüm Sakal Erkek
   Tüm Kol Erkek
   Yarım Kol Erkek
   Göğüs Erkek
   Sırt Erkek

   Call Now Button
   ×