Göğüs Lazer Epilasyon

Göğüs Lazer Epilasyon

  Göğüs Lazer Epilasyon; Erkek ve kadın lazer epilasyon bölgeleri içerisinde en sık tercih edilen Göğüs Lazer Epilasyon göğüs bölgesinde hormonal ya da genetik kaynaklı oluşan kılların lazer epilasyon teknolojisi ile yok edilmesi hedeflenen bir epilasyon işlemi olup, test atımı ve kişisel seans planlaması öncesinde merak edilen Göğüs Bölgesi Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır? İşlem Süresi ve Seans Sayısı gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Hem kadınlarda hem de erkeklerde estetik ve hijyen problemlerine yol açan sorunlardan bir tanesi göğüs bölgesi kıllarıdır. Özellikle yaz aylarında estetik sorunlara neden olan bu kıllar ağda, jilet ve tüy dökücü kremler kullanılarak alınmaktadır. Ancak göğüs bölgesindeki cilt dokusu diğer bölgelere göre hassas bir yapıda olduğu için tüylenme şikayetinin yanı sıra cildin tahriş olması gibi sorunlara da yol açabilmektedir.

  Tüm bunların yanı sıra klasik yöntemler ile dönemlik olarak ortadan kaldırılmaya çalışılan göğüs bölgesi kılları, daha çok tetiklenerek kalınlaşmakta ve yoğunluğu da artabilmektedir. Bu nedenle özellikle göğüs bölgesindeki kılların daha etkili ve kalıcı çözümler sunan Göğüs Lazer Epilasyon yöntemi ile kökünden yok edilmesi önerilmektedir.

  Göğüs Lazer Epilasyon

  Klasik tüy alma yöntemlerine kıyasla uygulama yöntemi, etkinliği ve kalıcılık süresi açısından oldukça fazla tercih edilen Göğüs Lazer Epilasyon işlemi hakkında detaylı bilgi edinmek, ön kontrol gerçekleştirmek ve seans detayları hakkında bilgi almak için ücretsiz muayene olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz.

  Lazer epilasyon tedavilerinde tercih edilen son teknolojik cihazlar ile tüylenme probleminden kurtulmak ve daha estetik bir görünüme sahip olmak için aşağıda bulunan iletişim formu üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Sırt Lazer Epilasyon
  BENZER TEDAVİLER
  Sırt Lazer Epilasyon
  Sırt Lazer Epilasyon sırt bölgesinde tekli veya çoklu halde bulunan tüylerin lazer ile ortadan kaldırılmasını hedefleyen güvenli epilasyon tedavisidir.

  Göğüs Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

  Diğer tüm vücut bölgelerinde olduğu gibi lazer epilasyon işleminden en az 3 ila 4 hafta öncesinde işlem bölgesindeki kılların köklerinden koparılmadan seansa gelinmesi gerekmektedir. Köklerden koparılmadan kısaltılan bölge lazer atışları için uygundur.

  İşlem esnasında ise lazer epilasyon cihazının sistem başlığı kullanarak düzenli ve kontrollü atışlar yapılmaktadır. Lazer epilasyon cihazları farklı uygulama başlıklarına sahip olsa da her biri lazerin kıl köklerini tahrip etme etkisinden yararlanmaktadır. Bu nedenle işlemler cilt üzerinden uygulanmaktadır.

  Göğüs bölgesinin düzenli atımlar ile 7 ila 10 dakika gibi çok kısa bir süre içerisinde taranmasının ardından  seans tamamlanmış olmaktadır.

  Göğüs Bölgesi Lazer Epilasyon Seans Süresi ve Seans Sayısı

  Tüm vücut bölgelerinde olduğu gibi Göğüs Lazer Epilasyon tedavisinde de seans süresi ve sayısı; ten rengi, kıl karakteri, kıl köklerinin derinliği ve kullanılan lazer epilasyon cihazı gibi faktörlere göre değişiklik göstermektedir. Ancak genel olarak 6 ila 7 seans süre ile istenilen sonucu elde etmek mümkündür. Her seans süresi ise 20 ila 30 dakika arasında değişmektedir. Seans aralığı ise göğüs bölgesindeki kılların büyüme hızına yani anajen evreye göre farklılık göstermekle birlikte; 4 haftadır.

  Göğüs Lazer Epilasyon Tedavisi Riskli Midir? Yan Etkisi Var Mıdır?

  Lazer ışınları ile cilt altındaki kıl köklerini tahrip ederek daha pürüzsüz bir cilt dokusu oluşturan Göğüs Lazer Epilasyon oldukça güvenilir ve sağlıklı bir işlemdir. Cilt ve cilt altı dokularında herhangi bir yan etkisi bulunmayan bu işlem; vücudun hemen hemen her bölgesinde güvenle kullanılmakta ve başarılı sonuçlar elde edilmektedir.

  İşlem sonrasında cilt tipine, uygulama bölgesine ve kullanılan lazer epilasyon cihazına bağlı olarak kızarıklık, ısı artışı ve hassasiyet görülebilmektedir. Bu yan etkiler işlem sonrasında görülmesi beklenen olası etkilerdir. Bölgenin soğuk ile yatıştırılması ve nemlendirici kullanılması ile bu olası etkiler kendiliğinden hafifleyerek kaybolmaktadır.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Göğüs Lazer Epilasyon Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Bayanlar İçin
   Tüm Vücut Bayan
   Tüm Bacak Bayan
   Alt Bacak Bayan
   Üst Bacak Bayan
   Tüm Kol Bayan
   Yarım Kol Bayan
   Kol Altı Bayan
   Genital Bölge Bayan
   Bikini Bayan
   Göbek Bayan
   Sırt Bayan
   Göğüs Arası Bayan
   Göğüs Ucu Bayan
   Yüz Bayan
   Bıyık Bayan
   Çene Bayan

   Erkekler İçin
   Sakal Üstü Erkek
   Kulak Erkek
   Boyun Erkek
   Ense Erkek
   Kaş Erkek
   Tüm Sakal Erkek
   Tüm Kol Erkek
   Yarım Kol Erkek
   Göğüs Erkek
   Sırt Erkek

   Call Now Button
   ×