Whatsapp
Randevu Al
İletişime Geç

Lazerle Akne Tedavisi

Lazerle Akne Tedavisi

Lazerle Akne Tedavisi; Çeşitli cilt probleminin ameliyatsız tedavisinde kullanılan lazerin akne probleminde tercih edildiği Lazerle Akne Tedavisi, ciltte oluşan iltihabı yok ederek tedavi sonrasında iz kalma olasılığını düşüren hızlı, güvenilir ve etkili bir bir tedavi yöntemi olup, cilt analizi ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen Lazer ile Akne Tedavisi Nasıl Uygulanır? Tedavi Sonrası Görülen Etkiler gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

Lazerle Akne Tedavisi

Lazer ile akne tedavisi, ciltte oluşan iltihabı yok etmek için yapılacak olan tedavinin hızlı olmasını ve iz kalma olasılığını düşüren bir yöntemdir. Ergenlik döneminde başlayan akne sorunu ilerleyen yaşlara kadar devam edebilmekte ve kişinin kendinde özgüven eksikliğine sebep olmaktadır. Bu nedenle akne tedavilerinde başarılı sonuçlar için lazer yöntemi kullanılır.

Lazer ile Sivilce İzi Tedavisi
BENZER TEDAVİLER
Lazer ile Sivilce İzi Tedavisi
Cilt bütünlüğünü bozan ve iz oluşumuna yol açan sivilcelerde kullanılan Lazer ile Sivilce İzi Tedavisi sivilce problemi sonrasında ciltteki farklı derinlik ve boyutlardaki izlerin giderilmesinde kullanılan tedaviler bütünüdür.

Lazer ile Akne Tedavisi Nasıl Yapılır?

Kişiden kişiye akne tipine göre uygulanacak olan yöntem değişiklik gösterir. Yapılan muayeneden sonra lazer işlemine başlanır. Uygulama esnasında herhangi bir ağrı hissedilmez. Değişen lazer türüne göre anestezik krem sürülebilir. Uygulamadan sonra kızarıklık ya da kabuklanma meydana gelebilir. İyileştirmeyi kolaylaştırıcı kremler ile birlikte bu süreç daha kısa hale gelir. İlk uygulamadan itibaren de cildin yağlılık oranında düzelme görülür. Uzmanımız tarafından yapılan lazer işleminden sonra günlük hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Lazerle Akne Tedavisi Sonrası Görülen Etkiler

 • Yağ bezleri küçülür.
 • Cilt yenilenir.
 • Ciltteki yağ oranında ilk seanstan itibaren azalma görülür.
 • İlk seanstan itibaren akne sayısında azalma oluşur.
 • Gözenekler küçülerek kapanır.
 • Sivilce oluşumuna yol açan bakteriler azalır.

Lazer ile Akne Tedavisi Avantajları

Aknenin oluşum sebepleri arasında genetik faktörler, hormonlar, bakteriler, artan sebum üretimi, folikülün içerisindeki değişimler yer almaktadır. Lazer ile akne tedavisi cilt dokusunu iyileştirmekte ve ciltte bulunan izlerin azalmasını sağlamaktadır. Kontrol edilemeyen çoğalıp iz bırakan akneler yüzünden günlük hayatta kendimizi rahatsız hissederiz. İşte bunlardan kurtulmanın en kolay yöntemlerinden biri olan lazer ile akne tedavisi pratik bir başvuru seçeneğidir.

Lazer ile Akne Tedavisi Fiyatları

Lazerle akne tedavisinde fiyatlar Sivilcenin durumuna ve yapılacak olan seansa göre değişiklik göstermektedir. Daha detaylı bilgi ve ön muayene için polikliniğimize başvurabilirsiniz.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Lazerle Akne Tedavisi Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

  Randevu Al

  Esmerlife Polikliniğine Hoşgeldiniz

  Ücretsiz danışmanlık için asistanlarımızla iletişime geçmek için aşağıdaki WhatsApp linkine tıklayın!

   (0)Seçilen Hizmet