Whatsapp
Randevu Al
İletişime Geç

Popo Lazer Epilasyon

Popo Lazer Epilasyon

Popo Lazer Epilasyon Nedir?

Kalça epilasyon işlemi direkt olarak, popo arasındaki istenmeyen kıllar hedef alan bir işlemdir.  Kalçaya lazer epilasyon yaptıranların deneyimlerini incelediğimizde,  popo arası lazer epilasyon işlemi oldukça kolay bir işlem olduğunu, aynı zamanda da kişinin hem maliyetten hem de zamandan kazanç elde ettiği sonucuna varabiliriz. Elde edilen bu sonuçlar doğrultusunda, popoya lazer işlemiyle beraber kalıcı bir pürüzsüzlük elde edilerek, istenmeyen kıllardan kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Popo Üstü Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Makat lazer epilasyon uygulamasına başlanmadan önce, işlemin uygulandığı popo arası tüylerin kalınlığı ve rengi incelenir. Yapılan incelemeler sonucunda uygulanacak lazer epilasyon cihazı, seans süresi ve seans sayısı belirlenir. Bu belirlemeler sonucunda da, tercih edilen makat bölgesi lazer epilasyon sistem başlığı ile tekli seri atışlar yapılır. Yapılan bu kontrollü ve düzenli tarama atışları, ortalama olarak 15 ila 20 dakikalık bir süre içerisinde tamamlanmaktadır. İşlem sonrasında hiçbir şekilde acı ve hassasiyet oluşmamaktadır. Bu nedenle epilasyon işlemini yaptırdıktan sonra normal yaşantınıza dönebilirsiniz. 

Popo Üstü Lazer Epilasyon Herkese Uygulanabilir Mi?

Popo lazer epilasyon uygulaması, hem kadınlar hem de erkekler tarafından mahremiyet konusunda temkinli yaklaşılmasına neden olsa da, makata lazer epilasyon yaptıranları incelediğimizde herkese rahatlıkla uygulanabilir bir işlem olduğunu anlayabiliriz. Özellikle hormonal gelişimini tamamlamış, 18 yaşından büyük kişilere uygulanılması daha doğru olan bu işlem, kadın veya erkek fark etmeksizin herkese yapılabilen basit ve etkili bir uygulamadır. Bunun için endişeye kapılmanıza gerek yoktur. Gönül rahatlığıyla kalça lazer epilasyon uygulamasını yaptırabilirsiniz.

Popo Arası Lazer Epilasyon Öncesi Temizlik Nasıl Yapılmalı?

Kalçaya lazer epilasyon yaptıranların deneyimini göz önünde bulundurduğumuzda, popoya lazer uygulaması yaptırırken hijyen kurallarına oldukça dikkat etmeniz gerektiğini söyleyebiliriz Çünkü popo arası bölgesi fazlasıyla hassas ve enfeksiyona açık bir bölgedir. Bu nedenle popo arası lazer epilasyon yaptırmadan 2-3 gün önce, mutlaka bölgeyi jiletle kıllardan arındırmanız gerekir. Sonrasında da işleme gelmeden önceki gün ılık bir duş alarak popo arasını özel temizleme jelleri ile yıkamanız gerekir. Böylece popo arası işleme hazır hale gelerek, olası mikrop kapma gibi sorunların önüne geçilmiş olunur. Bunun sonucunda da makat bölgesi lazer epilasyon işleminde güvenli sonuçlar elde edebilirsiniz.

Makata Lazer Epilasyon Yaptırmak Sakıncalı mıdır?

Kalça lazer epilasyon yaptırılması sanılanın aksine sakıncalı bir durum değildir. Bu noktada makata lazer epilasyon yaptıranların değerlendirmelerini de göz önünde bulundurarak endişlenmenizi gerektiren bir durum olmadı kanısına varabilirsiniz. Çünkü makat lazer epilasyon işlemi sırasında uygulanan lazer ışınlarının derecesi, bölgeye göre ayarlanmaktadır. Bu nedenle bölgedeki damarlara asla zarar vermemekle beraber, damar çatlaması gibi durumların da yaşanmasına neden olmamaktadır. Böylelikle kalça epilasyon işlemini rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Bu konuda endişelenmenize gerek yoktur.

Popo Lazer Epilasyon Seans Süresi ve Seans Sayıları

Bu konuda net bir şey söylemek için önce makat bölgesindeki kıl tipi detaylı bir şekilde analiz edilmesi gerekmektedir. Çünkü herkesin cilt tipi kıl kök ve yoğunluğu farklıdır. Bu sebeple kesin bir seans sayısı yapılan analizlerden sonra belirlenir. Eğer ihtiyacınız olan makat bölgesi lazer epilasyon seans sayısını merak ediyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Popo Üstü Lazer Epilasyon Fiyatları

Popo üstü lazer fiyatları, yapılan cilt analizleri sonucunda kıl yapısına ve cihaz türüne göre belirlenmektedir. Siz de makat lazer epilasyon fiyatları hakkında detaylı fiyat bilgisine sahip olmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Popo Üstü Lazer Epilasyon İşleminde Neden Esmerlife Polikliniği?

Ankara Lazer Epilasyon merkezi”, “Ankara lazer epilasyon tavsiyesi” gibi aramalar yaptığınızda da göreceğiniz üzere Ankara, lazer epilasyon kliniği açısından birçok kurum alternatifi barındırmaktadır.

Ankara Lazer Epilasyon Klinikleri arasında tercihte bulunurken hem üstün hijyen kurallarına uygun, hem kaliteli hizmet sağlayan yerleri tercih etmeniz gerekir. Bunun için güvenlik ve kalite açısından aklınızdaki oluşan tüm soru işaretlerini en minimuma indirecek, Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmış lazer epilasyon polikliniklere verebilirsiniz. Bu polikliniklerde bulunması zorunlu olan doktor kontrolününün getirdiği güvenilirlik, FDA onaylı olmak zorunda olan cihazların kalitesi, kliniklerin hijyen standartlarını karşılaması ve polikliniklerin yerine getirilmesi gereken şartların sağladığı faydalar, aklınıza takılan pekçok olumsuz soru işaretini geride bırakmaktadır.

Esmerlife Polikliniği olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyim ile birlikte sahip olduğumuz, FDA onaylı yüksek teknolojili cihazlar ve uzman personelimizle ziyaretçilerimizi %100 memnun etme çabamız bizim ayrıcalıklarımız arasındadır. 

Güvenilir ve sağlıklı bir popo arası lazer epilasyon süreci için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kalça lazer epilasyon işlemi yapıldıktan sonra en merak edilen soruların başında “cinsel hayatı etkiler mi?” sorusu gelmektedir. Bu soruya cevabımız, işlemin kesinlikle cinsel hayatı olumsuz yönde etkilememesidir. Bu konuda endişelenmenize gerek yoktur. Hatta popoya lazer İşlemi yapılması, partnerinizle daha sağlıklı bir cinsel hayatınızda olmasına yardımcı olur. Uygulama sonrasında cinsel ilişkiye girilebilir bu konuda bir sorun yaşanmamaktadır.

Makat lazer işlemi uygulanması kıl dönmesi riskini minimize etmektedir. Çünkü kıl dönmesinde, kıllar içe doğru uzadığından rahatsızlığa neden olmaktadır. Lazer işlemi de bu içeriye doğru uzayan kılları nokta atışı yok ederek, kıl dönmesi probleminin önüne geçer. Bunun sonucunda sorun ortadan kalkmış olur. Fakat kıl dönmesi artık iltihaplı bir duruma geldiyse, kesinlikle daha cerrahi bir operasyon gerektirmektedir. Lazer işlemiyle çözülecek bir durum değildir.

Popo arası lazer epilasyon prosedüründen sonra özel bir bakım gerektirmemektedir. Fakat hijyene önem verilmelidir. Bunun için bölgenin sıcak suyla yıkanıp, kalça bölgesine özel ürünler ile temizlenmesi gerekmektedir.

Kalça epilasyon işlemi sırasında, popo arasında hafif acıma olması normaldir. Ancak bu acı dayanılmaz bir acı olmamakla beraber, kısa süreli bir durumdur. Bunun sebebi de popo arasının tıpkı genital bölge gibi ince bir deri katmanından oluşmasıdır. Bu durumu uygun ısı ve lazer işlemiyle daha da minimize etmek mümkündür.

Makat lazer epilasyon yaptırırken utanılması normal bir durumdur. Pek çok kişi bu durumu yaşamaktadır. Ancak utanılması gereken bir durum söz konusu değildir. Çünkü Esmerlife çalışanları bu konuda mahremiyete önem veren profesyonel kişilerdir. Bu noktada tüm endişelerinizi bir kenara bırakabilirsiniz.

Kalça lazer epilasyon işlemi sırasında cihazların temizliğine ekstra önem gösterilmektedir. Her seans sonrasında cihaz başlıkları, güçlü ve özel içeriklere sahip dezenfektanlarla temizlenmekte ve bir sonraki seansa hazırlanmaktadır. 

Makat bölgesi lazer epilasyon işlemi erkekler için oldukça güvenilir ve sağlıklı bir işlemdir. Çünkü bu işlem hiçbir şekilde makat bölgesine zarar vermemektedir. Bu noktada kalçaya lazer epilasyon yaptıranların deneyimlerini de inceleyerek gözlemleyebilirsiniz.

Randevu Al

Esmerlife Polikliniğine Hoşgeldiniz

Ücretsiz danışmanlık için asistanlarımızla iletişime geçmek için aşağıdaki WhatsApp linkine tıklayın!

    (0)Seçilen Hizmet