Ameliyatsız Göbek Eritme

Ameliyatsız Göbek Eritme

  Ameliyatsız Göbek Eritme; Genel görünümü bozan dirençli göbek yağlarında uygulanan Ameliyatsız Göbek Eritme bölgesel incelme tedavileri içerisindeki teknolojik sistemlerin ve enjeksiyon uygulamalarının kullanıldığı işlemler olup, vücut analizi ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen Göbek Eritme Tedavileri Nelerdir? Nasıl Uygulanır? ve Etkinlikleri gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Bölgesel kilo, vücudun herhangi bir bölgesindeki yağ oranının artmasıdır. Üst vücut, karın, basen, bacak ve sırt gibi bölgelerde görülen bu yağlanma problemleri yağ hücresi yoğunluğunun farklı olmasından dolayı diyet ve egzersiz programlarına başarılı yanıt vermemektedir. Metabolizma, hormonal düzensizlikler, genetik faktörler, vitamin dengesizlikleri, beslenme bozuklukları ve psikolojik etkenlerin neden olduğu bu bölgesel kilo problemlerinde en yaygın görülen yağlanma bölgesi ise göbektir.

  Göbek bölgesindeki yağ hücresi yoğunluğunun fazla olmasından dolayı göbek bölgesinde yağlanma ve depo yağ birikimi fazla olmaktadır. Bunun sonucunda da estetik, kozmetik, sağlık ve psikolojik açıdan bu bölgede oluşan bölgesel kilo problemleri kendini göstermektedir. Diyet ve efor sarf edici fiziksel aktiviteler göbek bölgesindeki depo yağların kalıcı etki ile çözümlenmesinde başarılı olmamaktadır. Bu aşamada bölgesel yağlanma ve vücut formundaki bozulmalarda bölgesel zayıflama tekniklerine başvurulmaktadır.

  Ameliyatsız Göbek Eritme

  Cerrahi prosedürlere ek olarak uygulanan Ameliyatsız Göbek Eritme yağ tabakasının ve kilonun yoğunlaşmış olduğu alanı hedefleyerek teknolojik cihazlar ya da enjeksiyon uygulamaları ile gerçekleştirilen işlemlerdir. Klinik çalışmalar ile kanıtlanmış olan bu göbek eritme tedavileri göbekteki yağları azaltırken aynı anda cilt ve cilt altı doku hücrelerini destekleyerek incelme sonrasında sıkılaşma ve germe etkinliğini de ortaya çıkarmaktadır.

  Liposuctiona alternatif olarak uygulanan ve üstün başarılı etkiler ortaya çıkaran yeni nesil teknolojik sistemler ve medikal estetik tedaviler ile göbek bölgesindeki yağlanma ve kilo problemini herhangi bir cerrahi prosedüre ihtiyaç kalmadan kalıcı etki ile çözüme kavuşturan tedavilerimiz öncesinde vücut analizi yaptırarak göbek bölgesindeki yağlanma derecesine uygun etkin tedavi planlamasının oluşturulması için ücretsiz muayenemizden yararlanabilirsiniz.

  Günümüzde en popüler incelme işlemleri olarak tercih edilen ameliyatsız bölgesel zayıflama ve selülit tedavilerimiz hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz vücut analizi ve klinik muayene için randevu talebinde bulunmak ya da Ameliyatsız Göbek Eritme fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda yer alan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme
  BENZER TEDAVİLER
  Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme
  Soğuk Lipoliz ile Göbek Eritme vakum ve hassas soğutma teknolojileri ile göbek bölgesindeki dirençli yağları hedef alan ameliyatsız zayıflama tedavisidir.

  Soğuk Lipoliz ile Ameliyatsız Göbek Eritme

  Soğuk lipoliz ile Ameliyatsız Göbek Eritme işlemi son dönemde yaygın olarak tercih edilen popüler ve üstün etkili tekniklerden bir tanesidir. Yağ hücrelerinin vakum teknolojisi ile yüksek soğuklukta dondurulmasını ve parçalanarak bölgeden uzaklaşmasını sağlayan bu tedavi; yağlanma derecesine göre seans şeklinde uygulanan bir tedavi protokolüdür.

  Cilt ve cilt altı katmanlarında ya da çevre dokularda herhangi bir hasar oluşturmadan yalnızca yağ hücrelerini kontrollü ve hassas bir şekilde soğutarak etkinliğini gösteren tedavide yağ hücreleri büzülerek ve daralarak bozulmaktadır. Yağ hücrelerinin parçalanmasının ardından da lenfatik dolaşım ile vücuttan atılarak göbek inceltme ve zayıflatma etkinliği ortaya çıkmaktadır.

  Mikroenjeksiyon ile Ameliyatsız Göbek Eritme

  Tıp ve medikal estetik alanda yaygın olarak kullanılmakta olan Mezo – terapi, Ameliyatsız Göbek Eritme işlemleri arasında sıklıkla tercih edilmektedir. Vitamin, mineral, aminoasit ve yağ hücrelerinin yıkımını sağlayan pek çok etken maddenin tek başına ya da bir kokteyl halinde cilt altında mikroenjeksiyon yöntemi ile enjekte edildiği pratik ve konforlu bir tekniktir.

  Göbek bölgesinin yanı sıra bel, kol, bacak, basen ve gıdı bölgelerindeki yağlanmaların giderilmesinde de tercih edilmektedir. Tek başına ya da kişisel olarak tasarlanmış kokteyllerin cilt altına iletilmesi ile yağ yıkımını sağlayan mezoterapi, formülasyondaki ürünler sayesinde cilt altındaki hasarlı doku hücrelerini de onararak incelme ile birlikte sıkılaşma etkisi de oluşturmaktadır.

  Velashape ile Ameliyatsız Göbek Eritme

  Ameliyatsız Göbek Eritme işlemlerinde üstün etkili sonuçlar ortaya çıkaran VelaShape teknolojisi, göbek bölgesinde direnç gösteren depo yağların yıkımını hedef alan bir teknolojidir. Tek seans şeklinde uygulanan bu teknolojide vakum, kızılötesi ışık ve radyo frekans enerjisi bir arada bulunmaktadır. Cerrahi prosedüre ihtiyaç duyulmadan uygulanan bu işlem; konforlu işlem olanağı sunarken seans sonunda yağ hücrelerini parçalayarak göbek bölgesinden uzaklaştırmakta manipülasyon etkisi ile ciltte sıkılaşma etkisi geliştirmektedir.

  Kavitasyon ile Ameliyatsız Göbek Eritme

  Liposuction prosedürüne alternatif olarak sunulan işlemlerden bir diğeri de Kavitasyon ile Ameliyatsız Göbek Eritme tedavisidir. Yağ hücrelerinin eritilmesi esasına dayanan bu tedavi, göbek bölgesindeki yağlanma oranını azaltarak vücut şekillendirme ve sıkılaştırma etkisi de göstermektedir. Ultrasonik ses dalgaları ile yüksek basınçlı değişkenlikleri ortaya çıkaran bu tedavi, göbek belgesindeki yağları sıvılaştırarak yapılarını bozmakta ve lenfatik dolaşım ile atılımını kolaylaştırmaktadır.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Ameliyatsız Göbek Eritme Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button
   ×