Altın İğne ile Akne Tedavisi

Altın İğne ile Akne Tedavisi

  Altın İğne ile Akne Tedavisi; Cilt tedavisi yöntemlerinden olan Altın İğne ile Akne Tedavisi cilt gençleştirme, cildin yenilenmesi, boyun toparlama, ince kırışıklıkların giderilmesi gibi pek çok cilt sorununu tedavi eden teknolojinin akne probleminde de kullanıldığı bir prosedür olup, Altın İğneyle Akne Tedavisi Nasıl Yapılır? gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Altın İğne ile Akne Tedavisi

  Cilt gençleştirme, cildin yenilenmesi, boyun toparlama, ince kırışıklıkların giderilmesi gibi pek çok cilt sorununu tedavi eden bir yöntemdir. Altın iğne ile akne tedavisinde uygulama yapıldığı zaman cildimizde oluşan sivilce izlerinin çapları küçülür, derinlikleri azalır, gözenekler daralır, cilt berrak bir hale gelir. Sisteme iğneli denmesinin nedeni ise uygulama yapan aletin uç kısımlarında küçük mikro iğnelerin bulunmasındandır.

  Kimyasal Peeling
  BENZER TEDAVİLER
  Kimyasal Peeling
  Bir cilt bakım, cilt yenileme ve cilt tedavisi prosedürü olan Kimyasal Peeling bir veya birkaç kimyasalın deriye uygulanması ile deride kontrollü hasar oluşturarak sağlıklı cildin ortaya çıkmasını sağlayan bir cilt soyma işlemidir.

  Altın İğne ile Akne Tedavisi Nasıl Yapılır?

  Uygulama öncesi hastanın cildi temizlenir daha sonra uygulamada ağrıyı en aza indirgemek için anestezik krem sürülür. Kişiye özel başlık sisteme takılarak hasta için uygun doz seçilir. Uygulama yaklaşık 30 dakika kadar sürmektedir. Uygulamadan sonra ciltte kızarıklıklar meydana gelir ilerleyen saatlerde bu kızarıklıklar yok olur. Hasta uygulamadan sonra güneşten mutlaka kaçınmalıdır. Seanslardan sonra günlük hayatına rahatlıkla dönebilir.

  Altın İğne Yaptıranların Yorumları

  Altın İğne ile akne tedavisi ağrılı mıdır?: İğneli radyofrekans ile akne tedavisinde hastaya anestezik krem uygulanacağından ağrı hissedilmez. Hastanın konforu sağlanır. İşlemden sonra kızarıklık oluşması normaldir. Takip eden sürelerde kızarıklık ortadan kalkar.

  Altın İğne ile akne tedavisi kalıcı mıdır?: İğneli radyofrekans ile akne tedavisi kişiden kişiye göre değişmektedir.

  Altın İğne Tedavisi Fiyatları

  Altın İğne ile akne tedavisinin fiyatları kişide bulunan akne izlerine, derinliğine, uygulama yapılacak olan alanın genişliğine, belirlenecek seans sayısına göre değişiklik gösterir. Daha detaylı bilgiler için bizleri arayabilir ya da kliniğimize gelebilirsiniz.

  Neden Altın İğne ile Akne Tedavisi Yaptırmalıyım?

  Özellikle yüzümüzde ergenlikten kalan sivilcelerin izleri bizleri rahatsız etmektedir. Bu kötü görüntüye sebep olan akne izleri altın iğne ile tedavi edilir. Mikro iğneler cildin orta tabakasına inerek sivilceye yol açan yağ bezlerini ortadan kaldırır.

  Bu sayede hem aktif enfeksiyon sebebiyle oluşan sivilceler iyileşir hem de yeniden sivilce oluşumunu engeller. Böylelikle artık kapatıcı kullanmanıza gerek kalmadan rahatça günlük yaşantınıza dönebilir parlak ve güzel cildinizin tadını çıkarabilirsiniz.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Altın İğne Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button
   ×