Ameliyatsız Yüz Germe

Ameliyatsız Yüz Germe

  Ameliyatsız Yüz Germe; Cerrahi ameliyatlara alternatif olan Ameliyatsız Yüz Germe kırışıklık, sarkma ve gevşeme problemlerinin hafifletilmesini veya ortadan kaldırılmasını sağlayan medikal estetik uygulamaları kapsamakta olup, cilt ve yüz analizi, klinik değerlendirme ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen Ameliyatsız Cilt Germe Uygulamaları Nelerdir? Nasıl Uygulanır? gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Ameliyatsız Yüz Germe estetiği, cerrahi işlemin gerektirdiği kesi ve dikiş işlemleri olmadan yüz bölgesinde bulunan kırışıklık, sarkma ve gevşeme problemlerinin hafifletilmesini ya da ortadan kaldırılmasını sağlayan medikal estetik uygulamalardır. Estetik cerrahi işlemlerinin yerini tutan bu ameliyatsız estetik uygulamalar ile derin kırışıklıklarda, yaşlanma belirtilerinde, hacim kayıplarında, sarkma ve gevşeme problemlerinde gözle görülür derecede başarı elde edilmektedir.

  Estetik ameliyatlarına yakın sonuçlar ortaya çıkaran yüz germe uygulamaları ile cerrahi işlemlerin getirmiş olduğu komplikasyon risklerini taşımadan ve iyileşme sürecini beklemeden hızlı ve etkili sonuçlar alınmaktadır. Cilt ve cilt altı dokularının iyileştirilerek sağlıklı bir cilt yüzeyinin oluşturulması ve yaşlanma karşıtı önlem alınması esasına dayanan bu germe uygulamaları ile iyileşme sürecini beklemeden sosyal ve profesyonel hayata hızlı dönüş sağlanmaktadır.

  Ameliyatsız Yüz Germe

  Ameliyatsız yüz gençleştirme olarak da adlandırılan ameliyatsız germe tedavileri öncesinde cildin durumunun, kırışıklık ve gevşeme derecesinin belirlenebilmesi için ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilir, özelleştirilmiş tedavi planlamasının oluşturulmasına olanak sunabilirsiniz.

  Bu amaçla; aşağıda bulunan iletişim formu üzerinden randevu talebinde bulunabileceğiniz gibi Ameliyatsız Yüz Germe fiyatları hakkında da bilgi alabilirsiniz.

  Cilt Germe Tedavisi
  BENZER TEDAVİLER
  Cilt Germe Tedavisi
  Cilt Germe Tedavisi yöntemleri enjeksiyon uygulamalarından yeni nesil teknolojilere kadar birçok tekniği içinde barındıran medikal estetik uygulamalardır.

  Ameliyatsız Yüz Germe Uygulamaları

  Kliniğimizde uygulamış olduğumuz Ameliyatsız Yüz Germe uygulamaları içerisinde dolgu enjeksiyonlarından ileri teknoloji lazer sistemlerine kadar pek çok yöntemi, metodu ve sistemi içerisinde barındırmaktadır. Yüz germe tedavileri kapsamında yapılan tüm uygulamaların temel amacı ise; kırışıklık, sarkma, gevşeme ve diğer cilt deformasyonlarının ortadan kaldırılarak daha genç, dinamik ve sıkı bir yüz formunun oluşmasını sağlamaktır. Bu amaçla kliniğimde uygulanan tedaviler ise aşağıda yer almaktadır;

  Örümcek Ağı Estetiği

  Ameliyatsız Yüz Germe uygulamaları içerisinde yaygın olarak kullanılmakta olan bu teknik, medikal iplerin cilt yüzeyindeki deformasyona uygun bir teknikle cilt altına yerleştirildiği estetik işlemdir. İnce uçlu iğneler yardımı ile herhangi bir kesi işlemi yapılmadan gerçekleştirilen bu işlem; ince çizgi, gıdı sarkması, yanak sarkması ve gevşemesi gibi problemlerin giderilmesinde oldukça etkili bir işlem olmakla birlikte yüz ovalinin yeniden oluşturulmasına olanak sunmaktadır. Kollajen ve elastin üretimini tetikleyen ipler sayesinde cildin dinamik görünümünü desteklerken aynı esnada yaşlanma belirtilerinin geciktirilmesinde de önemli rol oynamaktadır.

  Hifu (Fokuslu Ultrason) ile Yüz Germe

  Fokuslu ultrason teknolojisi ile uygulanan yüz germe işlemi, estetik cerrahi uygulamalarına alternatif olarak uygulanan oldukça güvenli ve başarılı bir işlemdir. Ciltte ihtiyaç duyulan gerginliğe güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşılmasına yardımcı olan bu yeni nesil teknoloji, cilt altında kontrollü ısı artışı sağlayarak cildin kendi kendini iyileştirme mekanizmasını aktif hale getirmektedir.

  Yüz gençleştirme uygulamaları içerisinde üstün başarılı etkilere sahip olan Hifu teknolojisi, cildin taşıyıcı dokularına odaklanmış ses dalgalarının gönderilmesi ile etki mekanizmasını çalıştıran bir Focus USG teknolojisidir. Bu tedavi yönteminde odaklanmış ses dalgaları ile kollajen ve elastin aktivitesi tetiklenerek dokuların kendini yenilemesi ve sağlığını yeniden kazanması hedeflenmektedir.

  İple Yüz Germe – İple Yüz Asma

  Yüzde lifting etkisine sahip olan iple yüz germe tekniği, zaman içerisinde erime özelliği gösteren PDO yani plydioxanone adı verilen iplikler ile gerçekleştirilen bir işlemdir. Cilt altında herhangi bir reaksiyona ya da komplikasyona yol açmadan oldukça güvenli bir şekilde istenilen gerginliğin sağlanmasına olanak sunan Ameliyatsız Yüz Germe tedavisi; kırışıklık, ince çizgi, gevşeme ve sarkma bölgelerinde yerleştirilen ipler sayesinde istenilen gergin görünümün oluşturulmasını sağlamaktadır.

  Cildin alt katmanında kan dolaşımını arttıran, cildin kendi kendini iyileştirme mekanizmasını aktifleştiren aynı esnada kollajen üretimini tetikleyerek anti aging etkisi ve lifting etkisi oluşturan bu iplerin yaşlanma karşıtı etkileri olduğunu da söyleyebiliriz.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Ameliyatsız Yüz Germe Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button
   ×