Whatsapp
Randevu Al
İletişime Geç

Tüm Vücut Lazer Epilasyon

Tüm Vücut Lazer Epilasyon

Tüm Vücut Lazer Epilasyon İşlemi Nedir?

Tüm vücut lazer epilasyon, epilasyon uygulamaları arasında sıklıkla tercih edilen bir yöntemdir. Oldukça tercih edilen bu yöntem, diğer lazer epilasyon işlemlerinin aksine tüm vücudu kapsayan bir uygulamadır. Bahsi geçen bu işlem kapsamında, tek bir bölge yerine vücudun her bölgesine işlem yapılmaktadır. Böylelikle kişi tek seferde tüm bölgeyi hedefleyerek kalıcı pürüzsüzlük elde etmiş olur. 

 

Tüm Vücut Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Tüm vücut lazer epilasyon işlemlerinde genel olarak, kişinin tüm vücudundaki kıl kökleri detaylı bir şekilde analiz edilir.  Yapılan bu analizler sonucunda da kişiye en uygun epilasyon çeşidi belirlenir. Yapılan bu analizler aynı zamanda kişiye nedenli ısı verileceğini de belirler. Çünkü her bölgenin kıl yoğunluğu ve kıl tipi farklı olduğundan, bununla paralel olarak verilecek ısı miktarı da değişiklik göstermektedir. Bu sayede epilasyon yapılacak bölgelere farklı oranda ısı verilerek, hem kişinin kalıcı pürüzsüzlük elde etmesi sağlanır. Hem de kıl köklerine dozunda ısı verilerek oluşabilecek hassasiyet oranı en aza indirilmiş olunur. 

Tüm Vücut Lazer Epilasyon Herkese Uygulanabilir mi?

Tüm vücut lazer epilasyon herkese uygun bir işlem olup, hormonal gelişimini tamamlamış herkese yapılan bir işlemdir. Bu nedenle vücut lazer epilasyon yaptırmak için hormonel gelişimi tamamlamak yeterli olacaktır. Bu noktada bireyin ergenlik döneminin sona ermesi ve hormon seviyelerinin istikrar kazanması gerekir. Aksi halde tüm vücuda uygulanan lazer epilasyon yöntemlerinde, istenilen sonuçlar elde edilmemiş olur.  

Tüm Vücut Lazer Epilasyon Uygulama Bölgeleri

tum-vucut-lazer-epilasyon-uygulama-bolgeleri

Tüm vücut lazer epilasyon çok büyük bir kapsama alanına sahiptir. Vücudun her bölgesini kapsayan bu işlem genel olarak özetleyecek olursak, 14 bölgeyi kapsamaktadır. Bunlar;

Tüm Vücut Lazer Epilasyon Seans ve Süre Aralıkları

Tüm vücut lazer epilasyon seans sayısı ve aralıkları hakkında kesin bir şey söylemek için önce tüm vücut lazer epilasyona dahil bölgelerin detaylı bir şekilde incelenmesi gerekir. İnceleme yapılırken uzmanlarımız cilt ve kıl tipi analizleri yapmaktadır. Çünkü her bölgenin kıl kökü ve yoğunluğu farklıdır. Bu sebeple kesin seans sayısı, yapılan analizlerden sonra belirlenmektedir. Eğer ihtiyacınız olan seans sayısını merak ediyorsanız, bizimle iletişime geçerek,  deneme atışları ve analizleri yaptırarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

🔸Tüm Lazer Epilasyon Bölgeleri

🕐Seans Süreleri (1 seanslık süreleri)

🔸Tüm Kol

20-45 dakika

🔸Tüm Bacak

30-60 dakika

🔸Koltuk Altı

05-10 dakika

🔸Bikini Bölgesi

15-30 dakika

🔸Tüm Vücut

1- 1,5 saat

🔸Bıyık

8-10 dakika

🔸Kaş Arası

1-2 dakika

🔸Yüz

5-15 dakika

🔸Göğüs

5-15 dakika

Ankara Tüm Vücut Lazer Epilasyon Fiyatları

ankara-tum-vucut-lazer-epilasyon-fiyatlari-2024

Tüm vücut lazer epilasyon fiyatı; yapılan cilt ve kıl kökü analizleri, seans süreleri ve cihaz türü sonucunda belirlenmektedir. Bu yüzden dolayı siz de tüm vücut lazer epilasyon fiyatları hakkında detaylı fiyat bilgisine sahip olmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Tüm Vücut Lazer Epilasyon İşleminde Neden Esmerlife Polikliniği?

Ankara Lazer Epilasyon merkezi”, “Ankara lazer epilasyon tavsiyesi” gibi araştırmalar göreceğiniz üzere Ankara, lazer epilasyon kliniği açısından birçok kurum alternatifi barındırmaktadır.

Ankara tüm vücut lazer epilasyon klinikleri arasında tercihte bulunurken, öncelikli olarak hem hijyen hem kalite hem de güvenlik açısından  önceliğinizi Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmış polikliniklere verebilirsiniz. Bahsi geçen bu polikliniklerde bulunması zorunlu olan uzman doktor kadrosu, FDA onaylı cihazların kalitesi ve polikliniklerin yerine getirilmesi gereken şartlar, tüm vücut lazer epilasyon işlemleri açısından oldukça güvenilirlik sağlamaktadır

Esmerlife Polikliniği olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyim, sahip olduğumuz, FDA onaylı yüksek teknolojili cihazlar ve tüm ekibi, ziyaretçilerimizi %100 memnun etme çabamız bizim ayrıcalıklarımız arasındadır. 

Güvenilir ve sağlıklı bir tüm vücut lazer epilasyon süreci için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Tüm vücut lazer epilasyon işe yaramaktadır. Özellikle istenmeyen tüylerin uzun vadede yok edilmesi için etkili bir yöntemdir. Ancak etkinlik, birçok faktöre bağlı olarak değişmektedir. Örneğin, kişinin genetik özellikleri, seanslara rutin bir şekilde aksatmaması gibi metrikler tüm vücut lazer epilasyonun etkinliğini etkileyen bazı faktörler

Komple vücut lazer epilasyon 14 bölgeyi kapsayan kapsamlı bir işlemdir. Bu işlem genel olarak; Yüz, bıyık, kaş, gögüs, göbek, koltuk altı, kollar, el, bikini bölgesi, bacaklar, sırt, popo, boyun, ense  gibi alanları kapsamaktadır.

Tüm vücut lazer epilasyonun kaç seansta biteceğini kesin bir şekilde ifade etmek yanlış olacaktır. Çünkü herkesin kıl kökü yoğunluğu ve yapısı oldukça farklıdır. Bu nedenle herkesin tüylerinin bitiş oranı farklılık göstermektedir. Bu konuda kesin bir bilgi almak için uzmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Tüm vücut lazer epilasyon fiyatları oldukça değişkenlik göstermektedir. Bunun temel nedeni herkesin cilt tipinin ve kıl kökünün yoğunluğunun farklı olmasıdır.Bu konuda kesin bir bilgi edinmek istiyorsanız, uzmanlarımızla iletişime geçip ön bir konsültasyon gerçekleştirmenizi öneririz.Böylelikle tüm vücut lazer epilasyon fiyatları hakkında kesin bir bilgi elde edebilirsiniz.

Randevu Al

Esmerlife Polikliniğine Hoşgeldiniz

Ücretsiz danışmanlık için asistanlarımızla iletişime geçmek için aşağıdaki WhatsApp linkine tıklayın!

    (0)Seçilen Hizmet