El Üstü Lazer Epilasyon

El Üstü Lazer Epilasyon

  El Üstü Lazer Epilasyon; Kol lazer epilasyon ile birlikte tercih edilen El Üstü Lazer Epilasyon, el sırtı ve parmaklar üzerindeki istenmeyen tüylerin lazer teknolojisi ile yok edilmesini sağlayan güvenli epilasyon yöntemi olup, cihaz seçimi, test atımı ve seans planlaması öncesinde merak edilen El Üzeri Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır? Seans Sayısı ve Seans Aralıkları gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  El ve parmak üzerindeki tüyler ya da aşırı kıllanma durumu hem kadınları hem de erkekleri rahatsız eden estetik bir problemdir. El bileğinden parmaklara kadar uzanım gösteren bu tüylenme durumu yanlış epilasyon uygulamalarının kullanılmasından hormonal etkilere kadar pek çok nedene bağlı olarak gelişebilmektedir. Hangi nedenden kaynaklı olursa olsun hem kadınlar hem de erkekler bu aşırı tüylenme durumunun önüne geçebilmek için El Üstü Lazer Epilasyon tedavisine başvurmaktadırlar.

  Ağda, tüy dökücü kremler ve epilatör gibi klasik ve zahmetli tüy alma yöntemleri ile kıl köklerinin uyarıldığı ve daha fazla tetiklendiği durumlarda kalın ve sert yapılı bir görünüme kavuşan el ve parmak üstü tüylerinden kurtulmanın en etkili ve kalıcı yöntemi lazer epilasyondur. Tüm kıllardan kurtulmayı hedefleyen ya da kıl yoğunluğunu azaltan bu uygulama ile kıl köklerini zayıflatarak istenilen estetik görünüme kavuşmak oldukça pratik ve hızlıdır.

  El Üstü Lazer Epilasyon

  Kıl köklerini hedef alarak köklerde kontrollü hasar oluşturan ve uzama fonksiyonlarını bozan lazer epilasyon işlemi öncesinde kıl yoğunluğu, kıl kalınlığı, cilt tipi, cinsiyet ve lazer epilasyondan alınan yanıtın değerlendirilmesi ile özelleştirilmiş seans planlamasının hazırlanmasına olanak sunmak için ücretsiz muayenemizden yararlanarak test atışı yaptırabilirsiniz.

  El sırtından kollara, yüzden genital bölgeye kadar tüm vücut bölgelerinde güvenle kullanılabilen lazer epilasyon cihazları ve uygulama bölgeleri hakkında detaylı bilgi almak, ücretsiz muayene ve test atışı için randevu talebinde bulunmak ya da El Üstü Lazer Epilasyon fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Yarım Kol Lazer Epilasyon
  BENZER TEDAVİLER
  Yarım Kol Lazer Epilasyon
  Yarım Kol Lazer Epilasyon kadın ve erkeklerde estetik ve hijyen problemleri oluşturan kol kıllarının yok edilmesini veya azaltılmasını amaçlayan epilasyon tedavisidir.

  El Üstü Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

  El Üstü Lazer Epilasyon tedavisi özel bir işlem gerektirmeyen oldukça pratik ve hızlı bir uygulamaya sahiptir. Tüm vücut lazer epilasyon bölgelerinde olduğu gibi el sırtı ve parmak üzerine de işlem yapılmaktadır.

  Cilt tipi, cilt rengi, kıl yoğunluğu, kıl kalınlığı ve kıl rengi gibi parametrelere göre tercih edilen lazer epilasyon cihazının sistem ayarlamalarının yapılması ve uygun dozun belirlenmesinin ardından uygulamaya geçilmektedir.

  El ve parmak üzeri lazer epilasyon işleminde lazer epilasyon cihazının sistem başlığı ile bölgeye kontrollü tekli atışlar yapılmaktadır. Her iki el ve parmak üzerinin düzenli olarak taranmasının ardından lazer epilasyon seansı sonlanmaktadır.

  El Üstü Lazer Epilasyon Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

  Hem kadınlarda hem de erkeklerde aynı uygulamaya sahip olan El Üstü Lazer Epilasyon tedavisinin seans sayıları tedaviden istenilen seansa ve seans sonlarında görülen etkilere göre değişiklik göstermektedir. Kıl yoğunluğunun azaltılması ya da kılların maksimum etki ile ortadan kaldırılması amacına bağlı olarak ortalama 6 ila 8 seans arasındadır. Seans aralığı ise kılın uzuma hızına ve evresine göre 4 ila 6 haftadır.

  El Üstü Lazer Epilasyonda Kullanılan Cihazlar

  El Üstü Lazer Epilasyon tedavisinde kullanılan lazer epilasyon teknolojileri cilt tipi, cilt rengi, kıl kalınlığı, kıl rengi, kıl yoğunluğu, cinsiyet ve yaş gibi parametrelere göre belirlenmektedir. Farklı özellik ve farklı dalga boyuna sahip olan bu cihazlardan hangisinin kullanılacağı ön kontrol esnasında yapılan değerlendirmeler ve test atışları sonucunda belirlenmektedir.

  Aşağıda yer alan bu cihazların her biri farklı sistem özelliklerine sahip olmakla birlikte aynı etki mekanizması ile kıl köklerini hedef alarak başarılı sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Ancak farklı cilt renklerinde farklı dalga boyları ile kullanıldıkları için doğru cihaz seçimi ve doğru doz uygulama başarılı bir lazer epilasyon tedavisi ile doğru orantılıdır. Bu nedenle işlem öncesinde ön kontrol esnasında test atışı yaptırmak ve cilt ile kılın lazer ışınına vermiş olduğu reaksiyonun değerlendirilerek özelleştirilmiş seansların oluşturulmasını sağlamak gerekmektedir.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  El Üstü Lazer Epilasyon Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Bayanlar İçin
   Tüm Vücut Bayan
   Tüm Bacak Bayan
   Alt Bacak Bayan
   Üst Bacak Bayan
   Tüm Kol Bayan
   Yarım Kol Bayan
   Kol Altı Bayan
   Genital Bölge Bayan
   Bikini Bayan
   Göbek Bayan
   Sırt Bayan
   Göğüs Arası Bayan
   Göğüs Ucu Bayan
   Yüz Bayan
   Bıyık Bayan
   Çene Bayan

   Erkekler İçin
   Sakal Üstü Erkek
   Kulak Erkek
   Boyun Erkek
   Ense Erkek
   Kaş Erkek
   Tüm Sakal Erkek
   Tüm Kol Erkek
   Yarım Kol Erkek
   Göğüs Erkek
   Sırt Erkek

   Call Now Button
   ×