Whatsapp
Randevu Al
İletişime Geç

Etkileyici Makyaj Nasıl Yapılır?

Etkileyici Makyaj Nasıl Yapılır?

Etkileyici Makyaj Nasıl Yapılır?; Etkileyici Makyaj Teknikleri ile Etkileyici Makyaj Nasıl Yapılır? sorusuna yanıt almak mümkün olduğu gibi yüzün keskin hatlarını ön plana çıkararak yüz dinamiğine ve estetiğine uyumlu bir görünüm elde edilmiş olmaktadır.

Hem güzel hem akıllı kadınlar olarak, etkileyici makyajın sırlarını açıklıyoruz! Asillik ve zarafetin simgesi mürdüm tonlarını kullanarak etkileyici makyaj nasıl yapılır, adım adım anlatıyoruz. Güzelliğinize güzellik katacak teknikleri öğrenmek için haberimizi okumaya ve bizi takip etmeye devam edin.

Etkileyici Makyaj Nasıl Yapılır?

Etkileyici makyajı uygulamaya başlamadan önce hangi bölgelerde yoğun olarak kullanacağınıza karar vermelisiniz. Gözler mi, dudaklar mı? Mürdüm, yoğun ve çarpıcı bir renk olduğu için gözlerde kullanılacaksa; dudaklarda hafif olmalıdır ya da tam tersi…

İlk bakışta dudaklarınızın göze çarpmasını istiyorsanız, açık mürdüm tonların da rujla harika görünebilirsiniz. Dilerseniz koyu ve mat bir ruj seçebilir, şeffaf dudak parlatıcısıyla birkaç küçük dokunuşta bulunarak ışıltı katabilirsiniz.

Göz makyajında gölgeleri seviyorsanız, kullanabileceğiniz en doğru renklerden biri mürdümdür. Çünkü açıklı koyulu renk seçenekleriyle istediğiniz gölge oyunlarını yapmanıza izin verir. Göz kapaklarının tamamına mat renkli mürdüm rengi far sürün. Kaşlarınızın hemen altına ise parlak ve açık tonlarda mürdüm rengi far uygulayın. Gözlerinize yaklaşan alanda koyu mor tonlarda ince bir hat çekebilirsiniz.

Siyah ya da lacivert renkli rimelle göz makyajınızı tamamlayabilir ve etkileyici görünümü zenginleştirebilirsiniz. Makyajın finalini pembeye yakın tonlarda allık yaparak hem renk bütünlüğü yakalayabilirsiniz hem de yanak dolgunluğunu kazanarak canlı ve enerjik bir ifade kazandırabilirsiniz. Esmerseniz, açık tonlarda pembeleri, sarışınsanız, koyu tonlarda pembeleri tercih edebilirsiniz.

Cilt Kuruluğu Nedir Neden Olur?
BENZER TEDAVİLER
Cilt Kuruluğu Nedir Neden Olur?
Bir cilt problemi olan Cilt Kuruluğu altında yatan çeşitli faktörler bulunmakta olup cilt sağlığı açısından cilt neminin dengelenmesi ve hidrasyon seviyesinin arttırılması oldukça önemlidir.

Etkileyici Pratik Makyaj Püf Noktaları

Makyajınızın gece boyunca kalıcı olması ve pürüzsüz görünmesi için makyaj yapmaya başlamadan önce cildinizi temizleyin. Cilt türünüze uygun bir nemlendirici krem sürüp kremin cilt tarafından emilmesi için bekleyin.

Temiz, parlak ve beyaz dişlerle kendinize güvenerek gülümseyebilirsiniz ve etkileyicilik hanesine artı beş puan ekleyebilirsiniz. Makyaja başlamadan önce dişlerinizi, iki dakika boyunca fırçalayın. Nefesinizi tazelemek için nane özlü ağız suyuyla gargara yapın.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Etkileyici Makyaj Teknikleri Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

    Randevu Al

    Esmerlife Polikliniğine Hoşgeldiniz

    Ücretsiz danışmanlık için asistanlarımızla iletişime geçmek için aşağıdaki WhatsApp linkine tıklayın!

      (0)Seçilen Hizmet