Genital Bölge Beyazlatma

Genital Bölge Beyazlatma

  Genital Bölge Beyazlatma; Estetik, psikolojik ve çeşitli sorunlara neden olabilen genital bölge kararmalarında tercih edilen Genital Bölge Beyazlatma, lazer teknolojisi ile hızlı ve konforlu bir şekilde pigmentasyon sorunun ortadan kaldırılması amacı ile uygulana bir cilt tedavisi yöntemi olup, kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen Genital Bölge Beyazlatma Nasıl Uygulanır? Seans Sayısı ve Seans Aralıkları hakkındaki önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Genital bölgede görülen cilt kararmaları ve cilt lekeleri kadınların şikayetçi olduğu önemli cilt problemleri arasında yerini almaktadır. Cilt bütünlüğünü bozan pigmentasyon sorunu olarak ele alınan genital bölge kararmaları, fiziki sorun teşkil etmemekle birlikte estetik kaygılara yol açmakta ve  bir takım psikolojik sorunları da beraberinde getirerek hem estetik hem de cinsel hayat üzerinde olumsuz etkilere yol açmaktadır.

  Genital bölgede cilt tonunun koyulaşması olarak ifade edilebilen bu kararmalar, medikal estetik uygulamalar içerisinde yer alan Genital Bölge Beyazlatma işlemi ile ortadan kaldırılarak cilt tonunun eşitlenmesi sağlanmaktadır. Fiziki ve estetik problemlerin giderilmesi amacı ile uygulanan bu işlem, koyu cilt tonunun ağartılması esasına dayanan bir işlemdir.

  Genital Bölge Beyazlatma

  Genital bölgede görülen koyu cilt pigmentasyonu ya da renk koyulaşması olarak adlandırılan kararma öncesinde kararma derecesinin tespit edilmesi ve kararmanın genital bölgede görülen bölümlerine uygun tedavi planlamasının oluşturulması için ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilirsiniz.

  Aşağıda bulunan iletişim formu üzerinden ücretsiz muayene için randevu talebinde bulunabileceğiniz gibi, Genital Bölge Beyazlatma fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Koltuk Altı Beyazlatma
  BENZER TEDAVİLER
  Koltuk Altı Beyazlatma
  Koltuk Altı Beyazlatma koltuk altında görülen melanin kaynaklı pigment sorunun lazer teknolojisi ile giderildiği etkili bir cilt beyazlatma tedavisidir.

  Lazerle Genital Bölge Beyazlatma

  Genital bölge iç dudak, dış dudak, vagina girişi ve anal bölgelerde görülen kararma durumunu etkili ve kalıcı bir şekilde tedavi etmek amacı ile Genital Bölge Beyazlatma tedavilerinde lazer teknolojisinden yararlanılmaktadır. En hızlı, güvenilir ve zahmetsiz yöntem olarak tercih edilen, üstün etkili başarıları ile hasta memnuniyetini en üst seviyeye çıkaran lazer teknolojisi, lazer atışları aracılığı ile pigmentasyon sorunu çözüme kavuşturmaktadır.

  Her cilt yapısına uyumlu olan lazer teknolojisi hızlı işlem ve kalıcı sonuçlar bırakması sebebi ile en sık tercih edilen tedavi yöntemidir. Özellikle genital bölgenin cilt yapısına sağlamış olduğu uyum nedeni ile güvenli tedavi olanağı sunarken, bölgedeki renk eşitsizliğini kaldırmakla birlikte hücresel doku yenilenmesini sağlayarak cilt gençleştirme etkisi ortaya çıkarmaktadır.

  Lazerle Genital Bölge Beyazlatma Nasıl Yapılır?

  Lazer teknolojisi ile büyük dudak, küçük dudak, vajina girişi ve anal bölgeye atışlar yapılması esasına dayanan bu işlem seans şeklinde uygulanmaktadır. Cilt yapısı ve kararma derecesi gibi faktörlere bağlı olarak dalga boyunun seçilmesi ile işleme geçilmektedir.

  Belirli atış sıklığı ile genital bölgenin taranması şeklinde uygulanan tedavi, cildin alt katmanlarına inen lazer ışınları ile cilt tonunun açılmasını sağlamaktadır. Oldukça hızlı ve güvenilir bir işlem olan lazer tedavisi öncesinde lazer atışlarına bağlı cilt dokusunda ısı artışından duyulan rahatsızlığın önüne geçilmesi ve hasta konforunun en üst seviyeye çıkarılması için lokal anestezik krem uygulanmaktadır.

  Genital Bölge Beyazlatma Seans Süresi ve Sayıları

  Lazerle Genital Bölge Beyazlatma seans süresi ve sayısı bölgedeki kararma seviyesine, yaygınlığına, cilt tipine ve cilt tipinin lazer atışlarına vermiş olduğu etkilere yönelik olarak kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Bu nedenle lazerle beyazlatma tedavileri özelleştirilmiş tedavi planlamasına göre uygulanmaktadır. Bu amaçla ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilir, özelleştirilmiş seans süreleri ve sayıları hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Genital Bölge Beyazlatma Sonrasında Görülen Etkiler

  Genital Bölge Beyazlatma tedavisi esnasında her bir lazer atışı ile cilt dokusunda pigmentasyon sorununa yol açan melanin pigmentleri hedef alındığı için cilt tonunuda ilk seanstan itibaren belirgin derecede beyazlama etkisi görülmektedir. Bununla birlikte cilt altı dokularında ve doku hücrelerinde aktivitenin artmasını sağlayan lazer ışınları ile kollajen ve elastin hücreleri tetiklenerek genital bölge cilt dokusunda yenilenme ve gençleşme etkileri görülmektedir. Ayrıca yeni doku hücrelerinin artmasına bağlı olarak da genital bölgenin doku sağlığını yeniden kazandırdığını söyleyebiliriz.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Genital Bölge Beyazlatma Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button
   ×