İğneli Radyofrekans ile İnce Çizgi Tedavisi

İğneli Radyofrekans ile İnce Çizgi Tedavisi

  İğneli Radyofrekans ile İnce Çizgi Tedavisi; Ameliyatsız cilt gençleştirme uygulaması olan İğneli Radyofrekans ile İnce Çizgi Tedavisi cilt dokusundaki ince çizgilerin deri altına verilen radyofrekans enerjisi ile yok edilmesi için uygulanmakta olup, cilt analizi ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen Radyofrekans Tedavisi Nasıl Uygulanır? Avantajları Nelerdir? gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  İğneli Radyofrekans ile İnce Çizgi Tedavisi

  Özellikle bayanların sıklıkla şikayetçi olduğu yaşlılık belirtileri sayılan ince cilt çizgilerinin, deri altına verilen radyofrekans enerjisi ile azalması hatta yok edilmesi işlemidir.

  Yüz, boyun, dekolte bölgesinde çokça tercih edilen, başarılı sonuçlarla yüz güldüren, teknolojik popüler bir işlemdir.

  Plexr ile Cilt Germe
  BENZER TEDAVİLER
  Plexr ile Cilt Germe
  Plexr ile Cilt Germe plazma enerjisinin dokuyu süblimleştirme ve yeni doku oluşumunu aktive etme özelliğinden yararlanılan bir cilt tedavisi yöntemidir.

  İğneli Radyofrekans ile İnce Çizgi Tedavisi Nasıl Yapılır?

  Zamana ve yer çekimine karşı koyamayan cildimiz yaşlanmaya karşı ince çizgiler ile ilk belirtilerini gösterir. Zamanla bu çizgiler çoğalarak ya da derinleşerek yaşlı cilt dokusu bizi olduğumuzdan daha yaşlı gösterir. Cilt artık eski elastikiyetini kaybetmeye başlamış ve yüz yorgun bir görünüm almıştır. Bu çizgilerin tedavisi artık hem çok kolay hem de her mevsim uygulanabilir yapıdadır.

  Tek kullanımlık kişiye özel ayarlanabilir başlık sayesinde, mikro iğneler deri altına radyofrekans enerjisi dalgaları ile kontrollü bir hasar oluşturur. Bu minik iğneler yardımı ile cilt altına inen enerji, deri altında yenilenme sürecini başlatarak kırışıklıklara karşı bir savaş başlatmış olur. Deri yüzeyine zarar vermeden çizgilerin ve kırışıklıkların iyileştirme süreci böylelikle başlamış olur.

  İğneli Radyofrekans ile İnce Çizgi Tedavisi Avantajları

  Sizleri sosyal yaşamınızdan alıkoymayan ve üstelik cilt yüzeyinizde herhangi bir iz bırakmayan bu yöntemi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Zaman tasarrufu sağlayan, ameliyat gibi komplikasyon ve iyileşme süreci içermeyen üstelik istenilen her dönemde rahatlıkla uygulanabilen başarılı sonuçlar veren bir işlemdir.

  İğneli Radyofrekans ile İnce Çizgi Tedavisi Yaptıranların Yorumları

  İğneli Radyofrekans ile İnce Çizgi Tedavisi Ağrılı mıdır?: Kişiye işlem öncesi lokal anestezik etkili krem uygulanır. İşlem yapılacak bölge temizlendikten sonra bu krem ile bölge ağrı ve acıya duyarsız hale getirilir. İğneli radyofrekans ile çizgilerden kurtulurken kişi ağrı duymadan işlemin bitimini bekler.

  İğneli Radyofrekans ile İnce Çizgi Tedavisi Kalıcı mıdır?: Cilt yüzeyindeki kırışıklığın olduğu bölge ve çizgilerin derinliğine göre kişiden kişiye kalıcılık süresinin değiştiği bilinmektedir. Gerekli görüldüğü takdirde seans sayıları arttırılarak kalıcılık süresi uzatılabilir kişi genç ve parlak cildini korumayı sürdürebilir.

  İğneli Radyofrekans ile İnce Çizgi Tedavisi Fiyatları

  Tedavinin fiyatları kişinin yaşına, ciltteki çizgilerin derinlik ve çokluğuna bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Daha detaylı bilgi almanız için sizleri kliniğimize bekleriz.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  İğneli Radyofrekans ile İnce Çizgi Tedavisi Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button
   ×