Koltuk Altı Beyazlatma

Koltuk Altı Beyazlatma

  Koltuk Altı Beyazlatma; Kadın ve erkekler için estetik probleme yol açan koltuk altı kararmalarında uygulanan Koltuk Altı Beyazlatma koltuk altında görülen melanin kaynaklı pigment sorunun lazer teknolojisi ile giderildiği etkili bir cilt beyazlatma tedavisi olup,  cilt analizi ve kişisel tedavi planlaması öncesinde merak edilen Koltukaltı Beyazlatma Tedavisi Nedir? Nasıl Uygulanır? ve Seans Sayısı gibi önemli konu başlıklarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

  Sürtünme, deodorant ve diğer kozmetik ürünler, tüy alma yöntemleri, tahriş, aşırı kilo, aşırı terleme ve hormonal sendromlar gibi durumlar koltuk altı bölgesinde kararma ve leke problemlerine yol açabilmektedir. Estetik ve kozmetik sorunlara yol açan bu kararmaların altında yatan en önemli etken ise melanosit hücreleridir. Melanosit hücrelerinin koltuk altı bölgesinde artması sonucunda ortaya çıkan bu problem, günümüzde pek çok kişide görülen bir pigmentasyon sorunudur.

  Koltuk altı bölgesinin diğer cilt bölgelerine kıyasla daha koyu renkte olduğu bu kararma sorunun çözümlenmesinde ve cilt renginin eşitlenmesinde kullanılan pek çok yöntem bulunmaktadır. Bu tedaviler arasında gözle görülür etkiler sağlayan ve koltuk altındaki pigmentasyon sorununu baskılayan tedavi Koltuk Altı Beyazlatma işlemidir.

  Koltuk Altı Beyazlatma

  Lazer teknolojisinden yararlanılarak gerçekleştirilen beyazlatma işlemi, cilt kararması şikayetinin hafifletilmesi amacı ile uygulanan oldukça konforlu ve güvenli bir işlemdir. Cilt hücrelerini ve dokusunu yenileyerek yapılandıran bu beyazlatma işlemi öncesinde kararma derecesinin belirlenmesi ve dirençli lekelere doğru tedavi planlamasının oluşturulması için ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilirsiniz.

  Melanosit hücrelerine etki eden, cildin tüm katmanlarını uyarak ve doku hücrelerini aktive ederek yenileyen lazer ile beyazlatma tedavisi hakkında soru ve görüşlerinizi iletmek, ücretsiz muayene için randevu talebinde bulunmak ya da Koltuk Altı Beyazlatma fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Cilt Tonu Eşitleme
  BENZER TEDAVİLER
  Cilt Tonu Eşitleme
  Cilt Tonu Eşitleme ciltteki pigmentasyon problemlerinin giderilmesi ve eşit cilt tonunun oluşturulması amacı ile uygulanan medikal estetik tedaviler bütünüdür.

  Lazerle Koltuk Altı Beyazlatma Nasıl Yapılır?

  Koltuk altındaki kararma probleminin çözümlenmesinde ve cilt tonunun eşitlenmesinde kullanılan en etkili yöntem olan lazer, pigment açıcı etkiye sahip oldukça güvenli, hızlı, konforlu ve etkili bir sistemdir. Pek çok cilt probleminde üstün etkili sonuçlar ortaya çıkaran ve Koltuk Altı Beyazlatma etkinliğini de kanıtlamış olan bu işlem, cildin üst ve alt katmanlarını lazer ışınları ile uyararak bölgede mikro hasarlar oluşturulması esasına dayanan bir işlemdir.

  Temelinde cildin kendi onarım sürecini başlatma etkisi bulunan bu uygulama, lazer sistem başlığı tarafından koltuk altına atışlar yapılması şeklinde uygulanmaktadır. Her bir lazer atışı ciltteki gözeneklerden doku altına iletilmektedir. Bu iletim sonrasında melanosit hücreleri tarafından ışınlar emilerek tahrip olmaktadır.

  Temel olarak lazer ışınının etkisinden yararlanıldığı bu uygulama her iki koltuk altının düzenli ve kontrollü atışlar ile taranmasının ardından sonlandırılmaktadır. İşlem esnasında cilt yüzeyinde ve cilt altında oluşan ısı artışından kaynaklı hassasiyet hissedilmemesi için bölge lokal anestezik krem ile uyuşturulmaktadır.

  Koltuk Altı Beyazlatma Seans Süresi, Seans Sayısı ve Seans Aralıkları

  Koltuk Altı Beyazlatma işlemi seans şeklinde uygulanan bir tedavidir. Tedavinin seans süresi, seans sayısı ve seans aralıkları kararma derecesine, kararmanın yaygınlığına ve her iki koltuk altının aynı seans içerisinde beyazlatılmasına bağlı olarak değişmektedir. Kararma derecesinin fazla olduğu durumlarda cilt dokusunun lazer tedavisine vermiş olduğu yanıta göre seans sayısı artabildiği gibi, tercihe göre her iki koltuk altının aynı seans içerisinde beyazlatılması durumunda seans sayısı kısalmakta ve seans süresi artmaktadır.

  Koltuk Altı Beyazlatma Sonrası Görülen Etkiler

  Lazer teknolojisinden yararlanılarak gerçekleştirilen Koltuk Altı Beyazlatma tedavisi etkisini ilk seanstan itibaren gösteren ve kalıcı etkilere sahip bir işlemdir. Cilt ve cilt altı dokularında iyileşme ve cilt yenileme etkileri ortaya çıkaran bu uygulama, güvenli ve konforlu bir şekilde kararma problemini hedef alırken; aydınlık ve cilt tonu eşitlenmiş bir yüzey oluşturmaktadır. Bununla birlikte doku hücrelerinin aktive olması ile beraber cildin sağlığını yeniden kazanmasına yardımcı olmaktadır.

  Kimler Koltuk Altı Beyazlatma Yaptırabilir?

  Beyazlatma tedavisi sosyal ve profesyonel hayatı etkilemeyen, güvenli bir uygulamadır. İlk seanstan itibaren etkisini gösteren ve bilinen yan etkisi olmayan bu tedavi koltuk altı kararması, cilt lekesi ve pigmentasyon sorunu bulunan tüm kadın ve erkeklere uygulanabilir özelliğe sahiptir.

  Fiyat Teklif ve Randevu Formu
  Koltuk Altı Beyazlatma Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

   Call Now Button
   ×